Joico

Ár:   4450 Ft   Kategória:   Hajápolás
Lelőhely:   fodrászatok, online   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: Lencsi, az összetevőket feltöltötte: claudia33, Módosítva: 2015. április 27.

Lelőhely:   fodrászatok, online
Kategória:   Hajápolás

Helia-D Botanic Concept Ápoló Krém Tokaji Bor Kivonattal

Helia-D Botanic Concept Ápoló Krém Tokaji Bor Kivonattal
alexa12

PatakiBoglarka

2022. április 14.

Az én hajamra megfelelő, sokkal simábbá és puhábbá teszi a kis sérült tincseimet, nagyon szeretem, viszont az ára eléggé borsos. Ezerszer jobb, mint bármelyik szilikonos drogériás vacak 😊

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2022. április 14.

LorkaDorka

2021. július 22.

Az egész termékcsaládot hasznàlom majd 3 hónapja,még életemben nem volt ilyen rossz samponom,balzsamom stb.Inkább rosszabb lett a helyzet,pénzkidobás volt!!!!

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2021. július 22.

Dorciii11

2019. november 6.

Először barátnőmtől kaptam picit kipróbálni, az illata megfogott rögtön. Első használat után már puhább volt a hajam tőle, így rendeltem is egy 300 ml-s kiszerelést, miután elfogyott vettem egy literes. Sokáig elég, szeretem nagyon.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. november 6.

barni8

2019. szeptember 1.

Mindig csodálkoztam, hogy lehet elérni olyan száraz hajat amit a reklámokban az előtte résznél látni.
Nos...valami történt velem és sajnos megtapasztalhattam. Einstein haja rendezett, lesimult slow motion fotózott patak volt az én hajamhoz képest.
Biotermékek, patika, DM, Müller...semmi sem használt.
Madárijesztő paróka. Kiszárított borz. Aszalt kucsma...volt a hajam.
És akkor jött a Joico hajkezelés.
Otthoni használatra a K Pak széria.
És lett hajam.

Nem mondom, hogy Gliss Kur reklám leszek.
Meg, hogy tökéletes.
De tette azt amit addig semmi. Érzem, hogy a hajam az enyém.
És nem egy hód telepedett a fejemre.
Hajépítő kezeléssel együtt mindenkinek javaslom, akinek száraz, megviselt a haja....és már ott tart, hogy a pálca zárdába vonul.
Tud valamit az amerikai cég.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. szeptember 1.

Biotermékek, patika, DM, Müller...semmi sem használt.
Madárijesztő paróka. Kiszárított borz. Aszalt kucsma...volt a hajam.
És akkor jött a Joico hajkezelés.
Otthoni használatra a K Pak széria.
És lett hajam.

Nem mondom, hogy Gliss Kur reklám leszek.
Meg, hogy tökéletes.
De tette azt amit addig semmi. Érzem, hogy a hajam az enyém.
És nem egy hód telepedett a fejemre.
Tud valamit az amerikai cég.

aranyhaj7

2019. május 3.

Régóta nagyon sok féle ápolót kipróbáltam már a hajamra,sose érdekelt az ár,mindig a legjobb minőséget akartam.A joicoval már régóta szemeztem majd ezt a kondiciónálóját vettem meg.Hát hatalmas csalódás volt..! Nem puhítja egyáltalán a hajamat,semmit nem csinál vele,ha több ideig hagyom rajta akkor se! Szerintem elkerülöm messziről,nem ezt vártam ekkora márkától! Pénzkidobás volt,semmi más.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. május 3.

MaggieH

2018. november 19.

Vékonyszálú, töredezésre hajlamos, tartás nélküli a hajam. Ez a kondícionáló szépen lesimítja a végeket, kifésülhetővé teszi a hajat, mindezt úgy hogy nem nehezíti el. Az egyetlen negatívum az ára.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. november 19.

Drazsi

2018. november 6.

Hozzá való samponnal, hajpakolással együtt használom. A fekete hajam szőkîtés után nagyon száraz lett, de ezek a termékek nagyon rendbe tették. Imádok vele hajat mosni. A hajam puha, selymes és erősebb lett tőle. Más a tapintása, mintha belülről turbózná fel a hajszálakat. Az illatát imádom. Teljesen megéri az árát én úgy gondolom.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. november 6.

Kingucii

2018. október 24.

Az 1 literes kiszerelés birtokosa vagyok, pumpás kiszerelésben!
A samponnal együtt használom, együtt 10ezer Ft volt.. (tudom, marha drága, egy próbát megért)
Vegyes érzésem van vele kapcsolatban.
Először is, testvérem, amikor kipróbálta neki sebes lett a fejbőre tőle.
Ezek után én is féltve használtam, mert ami neki allergiás reakciót vált ki, az 98%-ban nekem is.
Eddig nálam szerencsére semmi,kb 2,5 hete hasznalom. (majd updatelek)
Amit észrevettem, hogy bár annyira nem habzik, mégis szépen tisztít, a fejem megkönnyebbül hajmosás után. Fényes, dús a hajkoronám.
A hajmosások közti időt is kitolta!! Eddig sajnos 2 naponta igényelte a hajam a mosást, most kibírja 4 napig!!
Könnyen kifésülöm a hajam, nem gubancolódik.
A hajam félhosszára teszek csak belőle.
Hogy hosszabb távon mennyire remekel, majd kiderül.
Eddig 4* az összetevők miatt.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. október 24.

Az 1 literes kiszerelés birtokosa vagyok, pumpás kiszerelésben!
Vegyes érzésem van vele kapcsolatban.
Először is, testvérem, amikor kipróbálta neki sebes lett a fejbőre tőle.
Eddig nálam szerencsére semmi,kb 2,5 hete hasznalom. (majd updatelek)
Könnyen kifésülöm a hajam, nem gubancolódik.
A hajam félhosszára teszek csak belőle.
Hogy hosszabb távon mennyire remekel, majd kiderül.
Eddig 4* az összetevők miatt.

eri_89

2018. január 11.

Nagyon rossz!!
Száraz, gubancos, töredezett lett tőle a hajam..
Olyan érzésem volt mintha hidrogén-peroxiddal mostam volna hajat
Joicot soha többet
Agyon vegyszerezett lötty az egész!

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. január 11.

Nagyon rossz!!
Száraz, gubancos, töredezett lett tőle a hajam..
Olyan érzésem volt mintha hidrogén-peroxiddal mostam volna hajat
Joicot soha többet
Agyon vegyszerezett lötty az egész!

Giside

2017. július 26.

Borzalmas az egesz. Viszket tole a fejem, pedig csak a vegekre teszek.
Nagyon draga ahhoz kepest, hogy egy drogerias Elseve is tudja ezt. Sot, attol nem viszeketek.
Soha tobbet!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. július 26.

Borzalmas az egesz. Viszket tole a fejem, pedig csak a vegekre teszek.
Soha tobbet!

Antioxidánsok: Tocopheryl Acetate, Thioctic Acid, Sodium Ascorbyl Phosphate
Gyulladáscsökkentők: Oenothera Biennis (Evening Primrose) Oil, Allantoin
Hidratálók: Hydrolyzed Keratin, Hyaluronic Acid, Glycerin
Peptidek: Pentapeptide-29 Cysteinamide, Pentapeptide-30 Cysteinamide, Tetrapeptide-28 Argininamide, Tetrapeptide-29 Argininamide
Vitaminok: Tocopheryl Acetate, Sodium Ascorbyl Phosphate

Alkoholok: Cetyl Alcohol, Cetearyl Alcohol, Ceteareth-20
Emolliensek: Cetyl Alcohol, Glycol Stearate, Oenothera Biennis (Evening Primrose) Oil, Cetearyl Alcohol, Myristyl Myristate, Glyceryl Stearate, Ceteareth-20
Emulgeálószerek: Cetyl Alcohol, Glycol Stearate, Cetearyl Alcohol, Ceteth-2, Cetrimonium Bromide, Glyceryl Stearate, Ceteareth-20, Triethanolamine
Fényvédők: Benzophenone-4, Butyl Methoxydibenzoylmethane, Benzyl Salicylate
Szilikonok: PEG/PPG-20/23 Dimethicone
Tisztítószerek: Cetyl Alcohol, PEG/PPG-20/23 Dimethicone, Glycol Stearate, Cetrimonium Bromide, Triethanolamine
Illatanyagok: Methylparaben, Limonene, Butylphenyl Methylpropional, Benzyl Salicylate, Citronellol, Lyral, Hydroxycitronellal, Parfum/Fragrance
Parabének: Methylparaben, Propylparaben
Tartósítószerek: Cetrimonium Bromide, Sorbic Acid, Methylchloroisothiazolinone, Methylisothiazolinone, Methylparaben, Propylparaben

Cetyl Alcohol ti I eo I eu I al 2 2

Ceteareth-20 eo I eu I al 2 3

Tioktánsav, vagy más néven: alfa liponsav. A legtöbb antioxidánssal ellentétben víz- és zsíroldékony is egyben. Paula Begoun szerint bár kitűnő összetevő, vannak nála hatékonyabb antioxidánsok is. Egyes kutatások szerint gyulladáscsökkentő hatása is van.

Erősen lúgos (ph 10) ph szabályozó.

Methylparaben i I ta I par 0 0