Joico

Ár:   3392 Ft   Kategória:   Hajápolók
Kiszerelés:   3392 Ft   Bőrtípus:   Minden
Lelőhely:   fodrászatok, online   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: wishes, Módosítva: 2015. augusztus 30.

Kiszerelés:   3392 Ft
Lelőhely:   fodrászatok, online
Kategória:   Hajápolók

Hidratáló kondícionáló nedvességhiányos, száraz hajtípusra. A száraz hajszálak vízháztartását javítja.

Villango

2019. december 4.

Idén tavasszal rommá hidrogéneztettem a hajam, csak ezzel és a samponjával volt vállalható. Visszafestettem barnára, plussz növesztem le az eredeti hajszínemet.......közben vágom a végét gyakran, szal már nő le nagyban az egészséges rész.....
A roncsolt hajam tényleg csak ezzel a kék családdal volt vállalható, csodaszer volt rá.
Átálltam pár hete szulfátmentes samponra, és a BLONDME családnak van egy lila szulfátmentes samponja, ami brutál mód ápol is, és ahhoz ez már sok. Elfogyott az 1 literes kiszerelésem, de már nem veszem újra, mert a BLONDME samponnal és ezzel együtt túlápolom a hajam.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. december 4.

Biancah

2019. november 28.

A fodrászommal küldettem ki nyáron Görögországba a full szétnapozott, sós tengerben edzett, nem ritkán nem ivóvíz tisztaságú vízben mosott, ombrés szőkített hajamra. Nem konkretizáltam, mit, csak küldjön valamit a hajamra. Őt kaptam. Már másodjára vettem, tök jól rendbe tette a hajam. Hidratál, nem kell utána még pluszban olajozgatni, jó az illata, kicsit sokallom az árát, de hozza, amit vártam tőle, úgyhogy nem sajnálom rá. (Mondjuk akkor sajnáltam amikor a párom tusfürdőnek hitte, és ezzel fürdött...)

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. november 28.

hencyta

2019. április 21.

Nagy Loreal Professional fan voltam de gondoltam kiprobalom most ezt. Sokkal tobbet nem tud,de nem is rontott a helyzeten, osszessegeben hozza amit kell. Az illata is jo, ami viszont a legjobb hogy nem zsirosodik tole olyan gyorsan a hajam mint a Lorealtol.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. április 21.

BoNIkolett

2019. április 11.

Már annyi samponnak utána olvastam a magyon száraz festett hajmra végül erre esett a választasom... hát nem is tudom. Kb két hete használom balzsammal együtt. Mikor felkeltem a sampont nagy csodákat vártam hiszen az állága illata remek. De csalódnom kellett idáig 5 naponta mostam hajat most három naponta kell a hajam ugyanolyan száraz és még viszketett is a fejbőrőm. ( korábban sellon sampont használtam viszkető fejbőrre es a rossmanon kokuszos balzsamot) ezektől még mindig semlyesebb colt a hajam, mint a joicotól. Még adok neki esélyt hátha.. utána updatelek.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. április 11.

loira

2018. június 17.

Saját samponjával együtt tőben zsíros, egyébként száraz és töredezésre hajlamos hajamon folyamatosan használva nagyon jól beválik.
Nem ez a termék hozta helyre a hajam, de jól fenntartja a jó állapotot.
Könnyű kifésülhetőséget tesz lehetővé, vizesen és szárazon is, s az illata nagyon finom.
Ami rengeteget számít, h nyertem vele + 1 napot zsírosodás szempontjából.
Szívem szerint +1 pontot amiatt is adnék még neki, mert nem állatokon tesztelt! :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. június 17.

Nem ez a termék hozta helyre a hajam, de jól fenntartja a jó állapotot.
Ami rengeteget számít, h nyertem vele + 1 napot zsírosodás szempontjából.

Dancy08

2018. május 4.

Megmentette az életem, de a hajam legalábbis mindenképpen. Nagyon hálás vagyok ennek a terméknek, szőkített göndör hajam van és elég rossz állapotban volt már, mikor elkezdtem használni ezt a balzsamot. Csodát tett! Imadom!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. május 4.

Lorna

2018. április 14.

Más balzsamokkal ellentétben, ahogy használtam nem lett az első alkalommal pihipuhi a hajam, viszont mire a végére értem a flakonnak úgy éreztem jobb kondicióban van a hajam, mint amikor elkezdtem használni. Szép lassan, de biztosan a dolgát. Hidratál, kicsit segít bontani is. Ettől függetlenül úgy érzem, hogy egy jó kis olivaolajos pakolás (nekem a kókuszolaj nem volt be), és az hogy az ember éjszakára befonja a haját (hogy a párna ne gubancolja össze, ese ne szívja ki az összes nedvességet a hajból amit előtte a drága pakolásokkal beleraktunk ) még mindig többet dob a haj állapotán mint bármi pakolás. (Mondjuk a haj estére befonása arra is hasznos, hogy ne próbáljon megfojtani a hajunk álmunkban- hosszú hajú testvéreim tudják mire gondolok;). Mondjuk a Joico bézsesbarnás flakonú kondicionálójának Color Therapynak jobban tetszik az illata, és mintha a hatása is kicsit jobban bejönne, de annak még nagyon az elején járok, ha az elfogyott majd jövök vissza véleményezni, hasonlítgatni. Ha lesz rá keretem, vagy olyanom lesz még lehet kipróbálom még egyszer.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. április 14.

CeCeDrake

2017. június 25.

Nem estem tőle hasra. Matrix termékeket használok, de helyettesítenem kellett, mert nem volt az, amit vásárolni szoktam. Az illata rendben van, szép fényes lesz tőle a hajam, viszont a fejbőröm nem szereti, nagyon viszketett tőle. Amit nyújt, ahhoz képest drága, pedig a jó dolgokra soha nem sajnálom a pénzt. Ezért viszont kár volt.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. június 25.

nikosz90

2016. szeptember 15.

Nekem göndör és borzasztó száraz hajam van. Mivel szépségszalonom van, így megtehettem, hogy 3 naponta mosattam a hajam és egyenesre szárítattam, mert göndören sehogy sem állt. Sok féle, fajta sampont és balzsamot kipróbáltam már, de amikor Joicora váltottunk és azon belül kipróbáltam a Moisture Recoveryt minden problémám megszűnt. A hajam puha lett, hidratált, fényes, göndör/hullámos (mikor milyen kedve van), megszűnt a töredezése és abszolút kezelhető a hajam. Nem mellesleg sokat nőtt emiatt a hajam, amióta ezt használom. Ha egyenesre húzom ki, akkor is gyönyörű fényes, ápolt és hidratált. Szerintem ez a legjobb balzsam (és sampon) a Joicotól.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. szeptember 15.

e.m.e.s.e

2016. június 26.

Kifejezetten jó balzsamnak tartom, de egyelőre nem vásárolom újra. Felváltva használtam a Tigi Antidotes Recovery balzsammal, talán azt egy fokkal jobban kedvelem, de nem sok a különbség közöttük. Még mindig nem tért magához a hajam az 1-2 éven át tartó szilikonmentes próbálkozás után. Bár rengeteget javult az állapota, most mégis más termékeket rendeltem. Aki kíváncsi, remélem nem öregszik hamarabb :) :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. június 26.

Hidratálók: Propylene Glycol, Sorbitol, Hydrolyzed Keratin, Maris Aqua
Peptidek: Pentapeptide-29 Cysteinamide, Pentapeptide-30 Cysteinamide, Tetrapeptide-28 Argininamide, Tetrapeptide-29 Argininamide

Sorbitol h 1 1

Stearyl Alcohol ti I eo I eu I al 2 2