Kallos

Ár:   620 Ft   Kategória:   Hajápolók
Lelőhely:   Kallos szaküzletek, fodrászkellékes boltok   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: siss, az összetevőket feltöltötte: anndee, Módosítva: 2017. november 6.

Lelőhely:   Kallos szaküzletek, fodrászkellékes boltok
Kategória:   Hajápolók

Revitalizálás és védelem a természet csodálatos erejével. Egyedülálló Hajmegújító Spray a Kallos Botaniq kollekcióból. Könnyű, hidratáló formulája Superfruits komplex-szel, tápláló Argán-, Kókusz-, Avokádó-, Olíva-, Makadámia olaj komplex-szel és Vitamin komplex-szel regenerálja és energizálja a hajrostokat. Erőssé, ellenállóbbá, selymessé, ragyogóvá és könnyen kezelhetővé varázsolja  a hajszálakat.

KrdsDina66628

2020. június 7.

Ezért az árért nem vártam nagy csodára , mégis milyen jó hogy megvettem !teljesen puhává teszi a hajat. Igaz , hogy az illata kicsit furcsa számomra , de amit ígér azt tartja is. Nagyon szuper!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2020. június 7.

Lillus92

2020. május 27.

Miért, miért, miért csak most! Nemrég vásároltam 700 Ft körüli áron, mert az első balzsamom elfogyott. Hosszú a hajam, töredezésre hajlamos, néha vasalom is, de eddig nem nagyon vált be semmi. Na de ez, ez egy csoda. Imádom mindenestől. Tuti újraveszem.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. május 27.

Ramonaza

2019. december 19.

Sajnos a hajam nagyon nagyon száraz, ezáltal kerestem folyamatosan a szuper kis termékeket melyekkel kezelhetővé tettem. Na ez pont az a termék. Én nagyon szeretem az illatát, a hatását és nem utolsó sorban az árát is. Mindig van belőle itthon 2tartalek, ha ne adj isten egyszer csak nem lehetne már kapni. Talán az egyik legjobb termék amelyet próbáltam,es elég sok hajcucc megfordult már nálam :)

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. december 19.

dviki921011

2019. október 28.

Néha bepróbálkozom a Kallos termékekkel. Locsolhatom, nem kell vele spórolni mert nem egy drága márka, de ár érték arányban használni is szokott/ illata kellemes. Azt hiszem 450 ftért vettem. Nekem nem jött be. (Szerintem) büdös, olcsó, mű szaga van.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. október 28.

Wonderwoman91

2019. október 4.

Jó kis termék, az illata jó, DE! Nem szabad belőle sokat fújni, és tényleg csak a hajvégekre.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. október 4.

Fabricia

2019. szeptember 20.

Az itteni sok pozitív vélemény hatására vettem meg. Összetevői alapján mesés, leszámítva azt a kis alkoholt:)
De az én hajammal sajnos nem kezdett semmit, ugyan olyan előtte mint utána. Pedig elég sokat fújtam rá és semmi:/ Illatra nekem a szúnyogriasztó jut eszembe de igazából nem kellemetlen. Állagra nekem túl lazának,folyósnak tűnik ahhoz képest mennyi olajnak kéne benne lennie... Egyetlen előnye,hogy rendkívül olcsó. Mindegy vhogy elhasználom pl pakolásba elfújogatom de sajnos nem hozta amit vártam. Pedig nagyon szerettem volna.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. szeptember 20.

culinnan

2019. szeptember 3.

Alapvetően pozitívba hajló véleménnyel vagyok róla.
Balzsamozást szoktam kiváltani vele, ha nincs rá időm. Törölközőszáraz hajra szoktam fújni közvetlenül hajszárítás előtt. Az illata nagyon intenzív és finoman parfümös. Nekem segít, hogy könnyebben ki tudjam fésülni a hajam, illetve a töredezett hajvégekre többet adagolva a száraz töredezettség érzeten is javít, de csak minimálisan.
Viszont ha 1-1 fújásnál többet adagoltam, akkor konkrétan elnehezítette a hajam és akkor ragacsos érzetet hagyott.
(Fürdőkád fölé hajolva szoktam befújni a hajam, így többször belefutottam már, hogy ha nem öblítettem ki a kádat brutálisan csúszott utána. Nem árt vigyázni, nehogy más is úgy járjon mint én ^^" )

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. szeptember 3.

Alapvetően pozitívba hajló véleménnyel vagyok róla.

HardCandy092

2019. július 15.

Nekem semmi extra ez a fújóka. Kellemes az illata, könnyebbe fésülhető a hajam tőle, de nincs az az elsöprő érzésem, h tudna többet, mint akármelyik, amit leveszek a polcról.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. július 15.

barbarasudi89

2019. június 11.

Én tényleg nagyon akartam hogy jó legyen, pár hetes használat után a kukában landolt ez a termék. Száraz hajra fújva nehezítette, nedvesre meg mintha krémet spricceltem volna a hajamba. Ráadásul ugyanolyan szálkásan állt a hajam a spray használata után mint előtte. Gyorsabban zsírosodott tőle a hajam. Szóval inkább ne vegyétek meg.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. június 11.

Momo87

2019. május 10.

Az elején szuper volt aztán rájöttem valami mégsem klappol! Sajnos az én hajam elnehezíti és ragacsos lesz tőle! Leheletnyit teszek belole épp a hajvégekre így majd elfogy! Szép összetevők jó kis illata!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. május 10.

Antioxidánsok: Argania Spinosa (Argan) Kernel Oil, Sodium Ascorbyl Phosphate, Tocopheryl Acetate, Lycium Barbarum (Matrimony Vine) Fruit Extract
Hidratálók: Glycerin, Persea Gratissima (Avocado) Oil, Propanediol
Vitaminok: Panthenol, Niacinamide, Sodium Ascorbyl Phosphate, Tocopheryl Acetate

Rozmaring levelének a kivonata. Lásd rozmaring.