Kallos

Ár:   720 Ft   Kategória:   Hajápolók
Lelőhely:   Kallos szaküzletek, fodrászkellékes boltok   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: siss, az összetevőket feltöltötte: anndee, Módosítva: 2018. április 4.

Lelőhely:   Kallos szaküzletek, fodrászkellékes boltok
Kategória:   Hajápolók

Hajerősítő, revitalizáló kondicionáló a természet csodálatos erejével, a Kallos Botaniq kollekcióból. Különleges összetételű, könnyed ápoló krém Superfruits komplex-szel, természetes Argán-, Kókusz-, Avokádó-, Olíva-, Macadámia olaj komplex-szel és Vitamin komplex-szel  intenzíven regenerálja, energizálja és megújítja a hajszálakat. Antioxidánsokban gazdag Goji berry és Red berry kivonatok hatóanyagai erősítik és ellenállóbbá teszik a hajrostokat. A természetes olajok egyedi formulája  selymessé, csillogóvá, könnyen kezelhetővé varázsolják a hajszálakat.

Helia-D Regenero Hajvégápoló Szérum (régi)

Helia-D Regenero Hajvégápoló Szérum (régi)

VEmoke

2020. augusztus 30.

Ajándékba kaptam, direkt azért, mert próbálok minél természetesebb összetételű hajápolókat használni. Nekem annyira nem jött be, vagyis semmi extra, elhasználom és nem veszem újra.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2020. augusztus 30.

chokie

2019. július 20.

Lehet, hogy nem próbáltam még ki túl sok samponmárkát, de nekem ez A Balzsam, nagy betűvel. Annyira finom, puha, fényes és ápolt lett tőle a hajam, hogy már kezdem azt hinni, van esélyem a reklámokban tündökéő hajas lányok pozíciójára. :D Na jó, kis túlzás azért van, de az előző balzsamjaim, amiket használtam (valaha), annyira elmaradtak ettől, hogy kiugrónak érzem a különbséget. Megjegyzem, nem csak a balzsamon múlik minden, mert jelenleg hajgyógyász hozta rendbe a hajam, de ez a balzsam egy nagyon jó zárása a hajrutinomnak, mert speciell csak hajbalzsamot nem használok a hajgyógyásztól, én erre a balzsamra szavazok. Próbálja ki az, aki kételkedik, hagyja a haján törölközőbe csavarva egy fél óráig, és utána ne szárítsa széjjel mindenféle forró hajszárítóval, akkor ígérem neki, hogy nem fogja úgy érezni, kidobott pénz ez a balzsam. Mert amúgy nem is drága. Én teljesen random találkoztam vele a piacon egy kínai boltban a 'hátsó sarokban'. Áldom az eszem, hogy benéztem oda, azóta már előre megvettem magamnak 5 flakont. :))

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2019. július 20.

random

2019. február 15.

hát... hajbalzsam. teszi a dolgát, puhítja a hajam és megkönnyíti a kifésülést, meg talán valamennyit hosszútávon is hat, habár nem sokat.. de abszolút nem egy emlékezetes valami... még az illata is felejthető. (szemüveges gyerek vakon fürdik... egy hónap is kevés volt hozzá hogy illat illetve a tubus alakja alapján megjegyezzem, márpedig akkor tényleg abszolút felesleges vétel volt). jó pont, viszonylag könnyű maradéktalanul kimosni, így nem nehezíti el a hajamat (igaz, arra rádolgozok a formázásnál is, de legalább ez nem nehezíti meg a dolgom :D)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. február 15.

viviendiamond91

2018. november 22.

Eddig szuper, a hajam nem nehezítette el, es finom puha lett tole.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. november 22.

Eddig szuper, a hajam nem nehezítette el, es finom puha lett tole.

anndee

2018. február 7.

Ezúton is köszönöm a veszprémi fodrászkellékesben dolgozó néninek, hogy csak miattam rendeltek a termékcsaládból :D Igazából nem teljesen váltotta be a hozzá fűzött reményeimet.. Az illata kellemes volt, de most ha már rá gondolok is rosszul vagyok, besokalltam tőle. Semmi extrát nem csinált, talán majd elhasználom, ha nincs más.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. február 7.

ssz

2018. január 22.

Most vettem meg először, nem szárít, a hajam fényes és az összetevők is nagyon jók. Remélem nem zsírosít majd, hosszú távon sem. Az illata nagyon jó...lenne...ha egy kicsit tovább megmaradna a hajon de ez nem vesz el az értékéből.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. január 22.

Antioxidánsok: Lycium Barbarum (Matrimony Vine) Fruit Extract, Sodium Ascorbyl Phosphate, Tocopheryl Acetate
Hidratálók: Propylene Glycol, Persea Gratissima (Avocado) Oil, Propanediol, Glycerin, Niacinamide
Vitaminok: Panthenol, Niacinamide, Sodium Ascorbyl Phosphate, Tocopheryl Acetate

Rozmaring levelének a kivonata. Lásd rozmaring.