Kallos

Ár:   1755 Ft   Kategória:   Hajfestékek
Kiszerelés:   3 x 60 ml   Bőrtípus:   Minden
Lelőhely:   Kallos szaküzletek, fodrászkellékes boltok   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: Dorcsa, az összetevőket feltöltötte: gombkata9, Módosítva: 2014. április 23.

Kiszerelés:   3 x 60 ml
Lelőhely:   Kallos szaküzletek, fodrászkellékes boltok
Kategória:   Hajfestékek

Professzionális krémhajfesték új generációs formulával, válogatott összetevőkből. Argánolaj és keratin hatóanyagainak köszönhetően optimális védelmet nyújt a fejbőr és a hajszálak számára. Természetes, ragyogó színárnyalatok. Tökéletes őszhaj fedés. Rendkívüli színmegtartó képesség.

Rosemodee

2019. február 27.

Fodrász festette ezzel a hajam. 10.0-s és 9.1-es keverékével tök sárga lett a hajam. Nagyon erős kellemetlen szaga van. Nem tette tönkre a hajam, de ez a szín könyörgöm... Ha valaki tud olyan hajfestéket, ami tényleg hozza a kellemes hamvas szőke színt kérem ne tartsa magában. ;)

Update: még, hogy sárga... az lenne mostmár a legkevesebb, egyre zöldebb minden hajmosással. Pfff, de mérges vagyok. 😡

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. február 27.

Renamena

2019. február 11.

Aki ezt kitalálta, és forgalmazta annak nem hívánok rosszat, csak hogy legyen seggigérő haja és egy évig használja ezeket a kallos termékeket. Lehet hogy állig törik a haja, de legalább rájön hogy az összes terméke károsít és szar!

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. február 11.

rencike666

2018. augusztus 20.

Kék mixtonból használtam el negyed tubusnyit hogy a vörös árnyalatot kiüsse a hajamból. Totál tönkretette a hajam. Valahol olvastam hogy akár samponba is lehet keverni, én pakolásba kevertem és negyed órát hagytam rajta. Szétégett a hajam vagy nem tudom mi lett vele de akár 10 cm-t le is vághatnék belőle. El se tudom képzelni mi lett volna ha oxival keverem. A kallos prestige festéktől semmi baja nem lett a hajamnak. Nem értem.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. augusztus 20.

maximilla

2018. augusztus 10.

Rém ronda ,és rém büdös! Nagy csalódás volt számomra...Kedveltem mindig is a Kallos termékeket,ezért gondoltam,hogy ez is biztos nagyon jó hajfesték lehet,ha az olcsóbb verziók is jól tejesítenek,de sajna ezúttal melléfogtam... Különösen azért bosszantó a dolog,mert az eredeti hajszínemet szerettem volna visszanyerni,ezáltal a hamvas középszőke színt vettem,mert totál megfelel az eredeti hajszínemnek,de a végeredménye sötétbarna ,tompa,fénytelen ,parókaszerű,vacak szín lett...Mindig ódát zengnek a fodrászkellékes hajfestékekről a fodrászok,ellenben ócsárolják a drogériákban kapható verziókat,pedig akár a Syoss vagy a Palette Deluxe ennél szerintem százszor különb eredményt hozott volna,hisz ismerem is azokat,ráadásul kesztyűt és ápoló balzsamot is tartalmaznak.
Pozitívum: csak az az egy szempont,hogy nagyon gazdaságos,akár 3 szor is festhetném vele félhosszú hajamat. De sajna nem fogom többé...

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. augusztus 10.

Zsombi818

2018. július 28.

Nagyon szep a 0 66 os mixton vörös en azt hadználom es 5 hetig kibirja bár kopik de ez van imadom es meg olcsó is

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. július 28.

PlAdrienn1988

2018. július 26.

Nagyon szép színei vannak, nekem extrémebb volt, pink és lila keveréke. Hajfestés után kb 2 hétig (heti 2-3 hajmosással) tökéletes színe volt, bár mosásról mosásra világosodott. A 4. hétre viszont teljesen elvesztette a színét, itt-ott gyorsabban kopott, így világos vörös hajam lett, és olyan volt, mintha ombre lett volna. 1 évig használtam, de csak azért, mert többen is (ismeretlenek) megdicsérték a hajam, hogy milyen szép ombre... Nekem viszont annyira nem tetszett. A hagyományos színeket nem használtam, de az extrém színek az én hajamon nem voltak tartósak :(

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. július 26.

szeronik

2018. április 5.

A bolti hajfestékekkel való küzdelmem után találtam rá erre, és nagyon bevált, szépen fed, a középhosszú hajamra bőven elég, nem kellemetlen az illata, könnyű felkenni, nem fogja össze a bőröm, olcsó.
Az ősz szálakat is jól befedi, a 6.1 és 7.1-es árnyalatot keverve használom, végre ez egy jó hamvas árnyalat.
Hátránya, hogy nehezebben beszerezhető, mint a bolti termékek, és talán mintha kicsit könnyebben ledobná a hajam.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. április 5.

Franciacsaj

2018. április 4.

Nem büdös és szépen fed, olcsó és szerintem egyáltalán nem roncsolja a hajat. Nekem akkor volt a legszebb és leghosszabb a hajam, mikor ezt a festéket használtam nagyon gyorsan nőtt, egészségesebbnek látszódott, pedig a legkárosabb színt választottam, a feketét.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. április 4.

PinkAlien

2018. március 14.

Fodrászom ajánlására ezzel festem itthon a hajam és tökéletes.
Fényes és szép hajam lesz festés után, nem lesz száraz és töredezett hajvégem.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. március 14.

Fodrászom ajánlására ezzel festem itthon a hajam és tökéletes.
Fényes és szép hajam lesz festés után, nem lesz száraz és töredezett hajvégem.

maniko90

2018. január 19.

Nagyon meg vagyok vele elégedve! Pár éve ezt használom, az 5.43as árnyalatot. Nagyon szép vörösesen csillogó barna, de nem az a nagyon vörös, csak szép fényű. Szeretem, hogy nagy kiszerelés (100m l- Én a leírásban említett 60ml-essel nem is találkoztam) és a 150 ml oxival nekem 3-4 tőfestésre elég a mennyiség, bár hozzáteszem, félhosszú, de vékony szálú és kevés hajam van.
Festés után nagyon puha a hajam mindig, majdnem hogy puhább, mint előtte. Az ősz szálaimat is szépen befedi. Egy hibát vélek felfedezni, de ez lehet a hajam minősége miatt van, hogy fokozatosan ereszti a színét, így gyakorlatilag minden hajmosás után kicsit más. Sokszor kérdezték meg, amikor frissen mosott hajjal mentem pl dolgozni, hogy festettem-e :D

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. január 19.

Antioxidánsok: Argania Spinosa (Argan) Kernel Oil, Ascorbic Acid
Hidratálók: Propylene Glycol, Hydrolyzed Keratin
Vitaminok: Ascorbic Acid

Cetyl Alcohol ti I eo I eu I al 2 2

Stearyl Alcohol ti I eo I eu I al 2 2

Forrás: Leslie Baumann: Cosmetic Dermatology

Tartósítószer.  Részletesebb információ a parabénekről a futuredermen.

Tartósítószer.  Részletesebb információ a parabénekről a futuredermen.

Hajfestékekben gyakran használt hajszínező összetevő.

Az összetevő leírása ellenőrzés alatt áll. Hamarosan itt olvashatod!