Best of Beauty 2019

Kallos

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Sminkek arcra
Lelőhely:   Kallos szaküzletek, fodrászkellékes boltok   Bőrprobléma:   Egyenetlen bőrfelszín

A krémet feltöltötte: Maniac, az összetevőket feltöltötte: sofie_sz, Módosítva: 2013. december 23.

Lelőhely:   Kallos szaküzletek, fodrászkellékes boltok
Bőrprobléma:   Egyenetlen bőrfelszín

Természetes hatású hidratáló alapozó. Hosszantartó selymesen finom fedést biztosít. Könnyen és egyenletesen eloszlik az arcbőrön. Tökéletessé teszi a bőrfelületet és sugárzó bőrszínt ad. E-vitamint, UVA és UVB filtert tartalmaz. Megvédi a bőrt az ártalmas környezeti hatásokkal szemben. Illóanyagokat nem tartalmaz. Minden bőrtípusra ajánlott.

Melcsike94

2016. november 24.

Jó áron vannak a Kallos termékek és szerintem jól fed ez az alapozó nekem bevált.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. november 24.

Dorika9

2016. június 23.

Fedése valóban jó, világos bőröm van 02-eset próbáltam, még ez volt a legközelebb álló árnyalat. Nekem viszont nem kapott levegőt a bőröm tőle és megjelentek a pattanások. Nem éreztem jól magam benne, számomra túl sűrű is volt, max 2-3szor használtam.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. június 23.

Bucanka

2013. március 27.

Pontosan..annyit ér amennyi az ára.. Hidratálni hidratál, de hamar elkezd csúszkálni, lefolyni.,foltot hagy...nem egy jó alapozó. Talán az extra száraz bőrű egyéneknek tudom ajánlani, akik pattanásra és mitteszerre nem hajlamosak...

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. március 27.

Dido86

2012. augusztus 28.

Ma vettem, 01-es árnyalatot. Nekem jól fed, féláron vettem, potom 330 Ft-ért!!!!
Tartósságáról egyelőre nem tudok nyilatkozni, de eddig tökéletesen megfelel:)

update:
szombaton, 35 fokban, kb déltől éjjel 3-ig egy esküvőn simán bírta!!! meg vagyok elégedve:) a napon kicsit elkezdtem izgulni, hogy lefolyik, de semmi:) szuper :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. augusztus 28.

Tartósságáról egyelőre nem tudok nyilatkozni, de eddig tökéletesen megfelel:)

update:

Bucanka

2012. július 28.

Közepes! Annyi amennyi az ára. Sajnos a színválasztéka valóban kevés..Nagyon jól hidratál az tény és való, de nem tartós sajnos.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. július 28.

CherryBlossom

2012. július 5.

Anyukám odavan ezért az alapozóért. Neki tökéletesen megfelel a fedése, és a tartósságára sem panaszkodott. Semmi irritáció. Kár, hogy gyatra a színválaszték, mert ennyi pénzért (kb. 600Ft-ért szoktam neki venni) lehet, hogy én is kipróbálnám. :-/
De ő imádja, úgyhogy megy is az 5ös!:)

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. július 5.

De ő imádja, úgyhogy megy is az 5ös!:)

Zsanci

2012. július 5.

Ár/érték arányban nagyon jó! Fedése közepes, tartóssága közepes. Kicsit folyósabb az átlagnál, de ez egyáltalán nem zavaró. A 02-es árnyalatot használom, ami télre tökéletes, nyárra viszont kell mellé a bronzosító, hogy ne nézzek ki hullának, de akkor sem veszélyes. Szeretem :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. július 5.

Antioxidánsok: Tocopherol, Tocopheryl Acetate, Ascorbyl Palmitate
Gyulladáscsökkentők: Ascorbyl Palmitate
Hidratálók: Propylene Glycol, PEG-4
Vitaminok: Tocopherol, Tocopheryl Acetate, Ascorbyl Palmitate

Alkoholok: Cetyl Alcohol
Emolliensek: Ethylhexyl Palmitate, Caprylic / Capric Triglyceride, Dimethicone, Glyceryl Stearate, Hydrogenated Polyisobutene, Cetyl Alcohol, Cetyl Dimethicone
Emulgeálószerek: Glyceryl Stearate, Steareth-21, Cetyl Alcohol, Polysorbate 20
Fényvédők: Titanium Dioxide
Szilikonok: Dimethicone, Cetyl Dimethicone
Tisztítószerek: Potassium Cetyl Phosphate, Steareth-21, Cetyl Alcohol, Polysorbate 20
Illatanyagok: Ethylhexyl Palmitate, Parfum / Fragrance, Ascorbyl Palmitate, Benzyl Salicylate, Alpha-Isomethyl Ionone, Butylphenyl Methylpropional, Citronellol, Eugenol, Geraniol, Hydroxycitronellal
Parabének: Methylparaben
Színezékek: Titanium Dioxide / CI 77891, CI 77491, CI 77492, CI 77499, Ultramarines
Tartósítószerek: Methylparaben, Sorbic Acid, Dehydroacetic Acid

Felületaktív anyag (surfactant),  emulgeálószer, tisztítószer.

Cetyl Alcohol ti I eo I eu I al 2 2

Az összetevő leírása ellenőrzés alatt áll. Hamarosan itt olvashatod!

Emulgeálószer, felületaktív anyag.

Ascorbyl Palmitate a I i I v I gy 2 0

Mesterséges kék, zöld, piros, lila és rózsaszín pigmentek. További infó itt.