Kamill

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Kézkrémek
Kiszerelés:   Hiányzik. Feltöltöm   Bőrtípus:   Száraz
Vedd meg online a Akciosillat.hu-n 990 Ft-ért megnézem

A krémet és az összetevőket feltöltötte: gombolyag, Módosítva: 2013. augusztus 2.

Kategória:   Kézkrémek
Bőrtípus:   Száraz
Vedd meg online: Akciosillat.hu, 990 Ft

Természetes kamillakivonattal.

Ár: 990 Ft , Eladó: Akciosillat.hu
Fizetés: bankkártya, utánvétel, Szállítás:PostaPont, futár, személyes átvétel

Glowbaby

2020. november 22.

Szuper termék! Eddig minden szárazságot és kisebb sérülést gond nélkül helyrerakott a kezeimen. Este bekenem a kiszáradt kezemet, reggelre bababőrrel ébredek. Kell ennél több egy kézkrémtől? Nekem nem!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. november 22.

Panni21

2019. április 2.

Sajnos évszaktól függetlenül rettenetesen száraz a kezem, gyakran ki is sebesedik. Elfogyott az eddig használt kézkrémem, és mivel nem esett útba drogéria, muszáj volt a szupermarketben keresnem valamit bevásárlás során.
Eközött és egy másik kamillás termék közt vaciláltam, végül az ára miatt (0.99€/200ml) ezt hoztam el.
Az illata kellemes, nagyon kamillás (én mondjuk szeretem), és szépen rendbehozta a kezem. Nem ragad, hamar beszívódik, nem zsíros.
Az összetevői változtak, parabénmentes lett és a "vegán termék" minősítést is megkapta.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. április 2.

malnaszorp95

2017. április 24.

Nagyon rossz. Az még rendben van, hogy büdös, de hidratálni egyáltalán nem hidratál. Bekenem vele a kezemet, és a következő kézmosásnál amint víz éri, lejön róla "bevonat" és ugyanolyan száraz a bőröm, mint előtte. Testápolóként is próbáltam, de tusolásnál ugyanez történik. Mondjuk elég ránézni az összetevőkre.. :D

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. április 24.

Lory

2014. december 9.

Én is Ausztriában vettem:) Itthon nem láttam ezt a tégelyes verziót.Valóban egy csodaszer,ha már erősen igénybevett bőrön használjuk akkor is hat.Nálam probléma,ha már kirepedt a kézbőröm a téli hideg szélben,akkor semmilyen krém nem hozza teljesen helyre,max a tavaszi enyhülés :D Nos ez a krém 2 nap kenegetés után,totálisan beforrasztja a berepedéseket!Egy baja van,hogy éjszakai használatra javasolt inkább,mert egy csúszós-viaszos réteget sajnos hagy maga után.Úgy gondolom,hogy ezt ki lehet bírni,nem vonok le miatta csillagot,mert a hatása tényleg rendkívüli.Megelőzésre próbálok mást használni és az a bevett forgatókönyv,hogy sajnos nekem semmi nem előzi meg a kirepedést,viszont ha megvan a baj,akkor csakis őt vetem be,feltétlen lehet rá számítani,csodákra képes.Jó nagy tégely van a birtokomban:)))ami idén télre még biztos elég de hogy jövőre honnan szerzem be...

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2014. december 9.

Yellow Paca

2014. május 31.

Ez egy csoda!
Kézre, lábra, talpra! Én leginkább talpra használom, ha nagyon nagyon igénybevett állapotban vannak.
Jellegzetes illata van, engem nem zavar, sőt szeretem.
Már nem emlékszem mennyiért vettem, azt hiszem nem is itthon, hanem Ausztriában, ilyen egyet fizet kettőt vihet akcióban, és ez az a krém, amit idehaza azóta is keresek, és amivel kapcsolatban mindig megfogadom, hogy következő osztrák nyaraláskor felkutatom!
Egyértelmű csillagos ötös!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2014. május 31.

Ez egy csoda!
Jellegzetes illata van, engem nem zavar, sőt szeretem.
Egyértelmű csillagos ötös!

Gyulladáscsökkentők: Chamomilla Recutita (Matricaria) Extract, Bisabolol, Aloe Barbadensis (Aloe Vera) Leaf Juice
Hidratálók: Glycerin, Persea Gratissima (Avocado) Oil, Glucose, Lactic Acid, Propylene Glycol, Butylene Glycol
Kémiai hámlasztók: Lactic Acid

Cukor (sima répacukor). A bőrön alkalmazva vízmegkötő, hidratáló hatása van.

Sűrítő anyag, amit elsősorban gélszerű állag előállításához használnak

Tartósítószer.  Részletesebb információ a parabénekről a futuredermen.

Tartósítószer.  Részletesebb információ a parabénekről a futuredermen.

Parabének családjába tartozó tartósítószer.