Kamill

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Kézkrémek

A krémet és az összetevőket feltöltötte: sisu69, Módosítva: 2011. április 13.

Kategória:   Kézkrémek

mvirag40

Korcsoport: >54
2019. március 7.

Hideg időben nagyszerű bőrápoló a kiszáradt bőrre.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: >54 |  Dátum: 2019. március 7.

Hideg időben nagyszerű bőrápoló a kiszáradt bőrre.

Nika25

2016. december 26.

Véletlen volt itthon anyának ez a kézkréme. Nagyon szeretem, jól ápolja a kirepedezett kezemet télen. Esténként szoktam használni, másnap reggelre pihe-puha lesz :) Könnyen beszívódik, nem ragacsos, az illata szerintem nagyon jó, úgyhogy nekem nagyon bevált. Mivel parabént tartalmaz, nem használtam el, de akit ez nem zavar, csak ajánlani tudom :)

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. december 26.

eveartstar

2016. február 13.

Kínomba vettem meg egy kisebb táskába dobós mintát a müllerbe, mert nagyon ki van száradva a körömágyam. Borzalmas! Büdös sikamlós ócskaság. Meg ne vegyétek!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2016. február 13.

anna13

2016. január 3.

Nem szeretem. Az illata olyan, mint egy olcsóbb fajta naptejé, miután felkenem lassan szívódik fel és ha már maga a krém fel is szívódott akkor is zsíros, sikamlós érzés marad utána. És még csak nem is hidratál olyan jól.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2016. január 3.

Nera

2014. október 17.

Nekem megér egy nagy 5-öst! Ez az egyetlen kézkrém amit el tudok viselni a kezemen. Nem hagy ragacsos érzetet maga után, puha lesz a kezem és az illata is jó.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. október 17.

skincare

2012. december 17.

Kellemes krém, ami tetszik:
- nincs tolakodó, vagy túl erős illata, ennek nagyon örülök, kellemes
- nekem olyan közepesen gyorsan szívódott fel, de nem baj, főként este használom lefekvés előtt
- hidratáló hatás - nekem olyan 75-80 %
Most, hogy készülök a karácsonyra (takarítás, több vízbe-nyúlás-mosogatás) és kint hideg van, bent fűtés, lehetne kicsit erősebb a hatása, de még így is egész szépen teljesít!
Eddig egész kellemes krém!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2012. december 17.

Kellemes krém, ami tetszik:
- nincs tolakodó, vagy túl erős illata, ennek nagyon örülök, kellemes
- hidratáló hatás - nekem olyan 75-80 %
Eddig egész kellemes krém!

Linuxo

2012. augusztus 20.

Nagyon tetszik. Újra megveszem.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. augusztus 20.

Nagyon tetszik. Újra megveszem.

Jazz-meen

2012. július 25.

A zöld Kamill után ezt vettem, szeretek kísérletezgetni a kézkrémekkel. Nem rossz, ennek nincs az az émelyítően erős kamilla illata, inkább barackos. Viszont ahhoz képest, hogy expressz, nekem lassabban szívódik fel. Estére elmegy, mert van időm megvárni. Ami nagyon tetszik, hogy egyből puha lett tőle a kezem, még másnap délben is, újrakrémezés nélkül, több kézmosás után. Az illatát is sokáig lehet érezni, nagyon kellemes. Ami nem tetszik, hogy a tenyeremen és az ujjaim között zsíros érzet maradt, még azután is, hogy teljesen felszívódott, hosszabb időre volt szükség, hogy ez a zsíros érzet elmúljon.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2012. július 25.

m_maya

2012. július 5.

A legjobb kézkrém, amit valaha használtam. Könnyen beszívódik nem ragacsos, kellemes illata van és kiválóan hidratálja a kezet és a körmöket.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2012. július 5.

kuklis.aniko

2012. május 22.

Könnyen beszívódik, nem hagy ragacsos érzetet. Egész nap hidratál sőt, a nagyon száraz körömágyamat is, egész nap. Nem olyan csúnya érdes. :) Én is a kuponnal vettem, és milyen jól tettem. Az Essence kézkrémjét váltottam le erre.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. május 22.

Gyulladáscsökkentők: Chamomilla Recutita (Matricaria) Extract, Bisabolol
Hidratálók: Glycerin, Hydrolyzed Corn Starch, Lactic Acid, Propylene Glycol, Butylene Glycol
Kémiai hámlasztók: Lactic Acid

Stearyl Alcohol ti I eo I eu I al 2 2

A gapot kivonata. A CosIng hivatalos funkció besorolása szerint bőrkondícionáló hatású összetevő. Az összetevő egyik gyártója szerint a gyapot kivonata védi a bőrt, támogatja annak barrier funkcióját és még enyhe antibakteriálisa hatása is van, ezeken kívűl vitamin tartalmú készítményekben szolubilizáló szerepet is betölthet.

Sűrítő anyag, amit elsősorban gélszerű állag előállításához használnak

Tartósítószer.  Részletesebb információ a parabénekről a futuredermen.