Sensai

Ár:   8900 Ft   Kategória:   Sminkek szemre
Lelőhely:   Douglas, online   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: Ба́ба-Яга́, Módosítva: 2018. december 7.

Lelőhely:   Douglas, online

A nem elmosodó, 38°C-on eltávolítható készítmény a 'Drámai rostok' technológiával hosszú, természetesnek ható pillákat eredményez. Lágyan elválasztja, ápolja és meghosszabbítja a pillákat. A spirális kefét speciálisan a folyékony készítményekhez tervezték.

Glowla

2019. április 14.

No makeup/secret makeup-hoz kerestem alkalmas festékeket, akkor került látómezőbe.
Erre a célra csak magában használva tejesen jó. A kicsi kefefejjel nagyon jól oda lehet férkőzni a tövekhez, nagyon természetes hatású, ha nem tocsogott a fej, nem csomósodik, szépen elválasztja és bevonja a pillákat. Száradás után egyenletes fényes felületű. Szembabrálás melett is tart, szemernyit sem mászik le a helyéről. Ez a tulajdonsága sajnos eltávolításkor is megmarad. Ugyanis nemcsak a 38°C-os víz kell hozzá, hanem a szempillák összecsippentése és összedörzsölgetése is elengedhetetlen, és még így is kihívás. A drogériában, ahol vettem, az eladó javasolta, hogy a melegvizes lemosáskor kicsit dörzsölgessem meg/össze a pillákat. Tehát csak a melegvíz rápacsálgatásától nem fog lejönni, leoldódni. Mivel elég finomszálú, és nem olyan hosszú a szempillám, ez némi nehézséget és aggodalmat is okoz. Különben a festékszálak szinte egyben lehúzhatók. (Szintén az eladó említett, hogy van a sorozatban egy ennél is tartósabb, egyéb szolgáltatásokat is nyújtó darab, de nyilván azt mumifikálás esetére fejlesztették ki.)
Cserébe viszont ha nem dörzsöli az ember lánya a szemét, abszolút tartós. Vérszemet kaptam, és extra kihívás elé állítottam a festéket: simán kibírt egy 4x15 perces, úszásokkal megközölt szaunázást. A göndörítés ugyan visszaegyenesedett, de a festék a helyén volt hibátlanul. (szimpla rétegben használom)
Aki szeretne a szemkörnyék bőrére vigyázni (melegvíz), illetve nem szeretné a festék lehúzogatásával szadizni a pilláit, annak alkalmi használtra ajánlanám. Lemosás után tapasztalható a szemkörnyéken nagyon enyhe gyantás ragacsérzet, de nem tűrhetetlen.
4 csillag az eltávolítási komplikációk miatt. A hatása extra természetes, a teljesítménye extra tartós.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. április 14.

KezdoManias

2019. január 23.

Ez bizony egy tévedés volt részemről... Teljesen elcsábított a 38 fokon történő lemosgatóság igérete és nem olvastam kellőképp utána. A mennyiség alapján választottam a legkisebb kiszerelést, mivel teljes tubust sosem sikerül belátható időn belül elhasználnom.
A papírdoboz nagyon szép, dombornyomott darab. A spirál műanyag csomagolása ehhez képest elég egyszerűcske. Ennek kibontása után jött az igazi döbbenet: iciri-piciri spiráfej. Én ilyet még nem láttam! Irtó szokatlan, viszont szépen, precízen lehet vele dolgozni. Sokáig. Merthogy alig látszik valami... Tényleg nagyon természetes, vékony, de tűhegyes pillákat csinál, a Clinique high impact spirálra emlékeztet. Valóban nem maszatolt, nem pergett, pedig én macerálom rendesen a szemeimet. Ennyiben teljesíti az ígéreteket.
A meleg víz viszont sajnos nem szedi le, pedig emiatt vettem meg. A lemosótól is sokkal inkább csak darabokban távozik, és azt sem tökéletesen. Meg is néztem, tuti nem vízállót rendeltem-e tévedésből. Hát nem...
Elhasználgatom, de sajnos nem lesz hosszú kapcsolat a miénk.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. január 23.

Elhasználgatom, de sajnos nem lesz hosszú kapcsolat a miénk.

hopihe11

2017. június 23.

Gyakorlatilag alig látszik, viszont kínkeserves lemosni. Nekem meleg vízzel nem jött le, lemosóval sem sikerült eltávolítani maradéktalanul. Reggel pedig tele volt kis fekete festékdarabkakkal a szemem körül.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. június 23.

Antioxidánsok: Tocopherol
Hidratálók: Hydrolyzed Silk

Az összetevő leírása ellenőrzés alatt áll. Hamarosan itt olvashatod!

Tartósítószer.  Részletesebb információ a parabénekről a futuredermen.

Tartósítószer.  Részletesebb információ a parabénekről a futuredermen.