Kappus

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Szappanok
Lelőhely:   bioboltok, online   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: dalma-julia, Módosítva: 2013. október 1.

Lelőhely:   bioboltok, online
Kategória:   Szappanok

dalma-julia

2013. november 21.

Ajándékba kaptam ezt a szappant, kíváncsi voltam, mert én inkább tusfürdőt használok, mint szappant. A csomagolása igazán megkapó, szép a doboza, és a szappan is nagyon csinos; rózsaszín kör alakú, és az elejére egy rózsa van "faragva". Az illata is tetszett, elegáns rózsaillata van. A használata viszont semmi olyat nem tapasztaltam, ami miatt a luxury soap nevet kapta. Jól tisztít, tehát teszi a dolgát, de mintha kicsit szárítana. A habzása közepes. Úgy veszem észre, sokáig elég lesz, mert már használom legalább 2 hónapja és még van bőven.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. november 21.

Hidratálók: Sorbitol, Glycerin

Sorbitol h 1 1