Kaviczky

Ár:   12 230 Ft   Kategória:   Testápolás
Lelőhely:   kozmetika, online   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: rjudit, Módosítva: 2019. június 6.

Ár:   12 230 Ft
Lelőhely:   kozmetika, online
Kategória:   Testápolás

• Testápoló, amely a fizikai fényszűrő mellett kiváló fényvédelmet is biztosít, mind külsőleg, mind sejtszinten. Ápolja és táplálja a bőrt.
  • A növényi kivonatok és az ásványi anyagok segítenek hárítani a bőrt érő káros hatásokat. Az aranypigment-szemcsék visszaverik a napsugarakat, ezzel is védik a bőrt, miközben finoman ragyogó színt kölcsönöznek neki.
  • A bőr táplálásáról az egyedülálló Pannon Formula gondoskodik, amely a Hévízi gyógyiszap, a Hévízi gyógyvíz, a természetes gabonakivonatok és a biológiai tisztaságú illóolajok egyedi kombinációja.
  • A Hévízi iszap gyógyító erejét tudományos vizsgálatok igazolják. Növényi, ásványi hatóanyagok mellett nyomelemket, természetes antibiotikumokat, anti-allergén anyagokat és antioxidánsokat tartalmaz.

zsuzzzsi

2019. július 6.

Az egész család extra fehér bőrrel van "megáldva", könnyen megégünk. Volt jó kis bevált fényvédőnk ugyan, de a kíváncsiság mindig új termékek kipróbálására sarkall. Tavaly nyárra választottam ezt a fényvédőt, szívtam ugyan a fogam az ára miatt, de meggyőztem magam, hogy jó nagy kiszerelés, így megéri. Valóban megéri az árát, szinte tökéletes termék, az egyetlen zavaró tényező benne az apró aranyszemcsék, amik azért szép számmal találhatóak benne. A lányomat és engem azért nem nagyon zavartak - bár az arcomra én sem szívesen kentem a diszkógömb effektus miatt - de a férjem megtagadta a használatát :D nem kért a diszkrét arany derengésből. Tejszerű, hígabb folyadék, de gyorsan felszívódik, kellemes nagyon enyhe gyógynövényes illattal. Hagy maga után némi fehér réteget, de ez a fehérség is elég gyorsan eltűnik ahogy felszívódott, és már csak az aranyszemcsék csillámlása marad. Szerettük, mert nem égtünk meg mellette, szépen barnulni is tudtunk, de férfiak számára azt hiszem nem jó választás.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. július 6.

Csillagvirag71

2019. június 24.

Káros anyagoktól, kémiai fényvédőtől mentes naptejet kerestem, de vagy nem lehetett elkenni, vagy nem védett semmit. Most végre rátaláltam erre a csodára! Nagyon hatékony, könnyű elkenni, a lányaim is imádják! Nyáron csak ezt használjuk!!!

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2019. június 24.

babuss

2019. június 23.

Egy téli nyaralás alkalmával (távoli, napsütötte tájakon) volt szerencsém kipróbálni.
Csak annyit mondok, hogy az 50+ naptejekkel is leégett mindenki a társaságból, olyan erős volt a napsugárzás, kivéve én, mert én ezt a naptejet használtam!!!
Magam sem gondoltam volna, hogy ennyire hatásos és az, hogy az összetevői mind természetes anyagok és nincs bennük semmi káros, az csak hab a tortán.
Idén már biztosan a gyerekeimre is ezt fogom használni, mert minden más termék tele van káros összetevőkkel. Az utóbbi időben úton útfélen azt hallom, hogy károsabb, ha ezekkel az 50+ naptejekkel kenem a gyerekeket, mintha egyáltalán nem kenném... Bajban voltam, hogy mit használjak, és most végre van megoldás! Nem olcsó, de nagyon örülök, hogy végre találtam egy olyan naptejet, ami biztonsággal használható!

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. június 23.

Antioxidánsok: Ascorbic Acid, Ascorbyl Palmitate, Tocopheryl Acetate
Gyulladáscsökkentők: Aloe Barbadensis (Aloe Vera) Leaf Juice, Ascorbyl Palmitate
Hidratálók: Glycerin, Urea, Sorbitol, PCA, Diglycerin, Lactic Acid, Sodium PCA, Caprylyl Glycol
Kémiai hámlasztók: Citric Acid, Lactic Acid
Vitaminok: Ascorbic Acid, Ascorbyl Palmitate, Tocopheryl Acetate

A Hévizi-tó vize. A gyógytó vize kalcium- és magnéziumtartalmú, hidrogén-karbonátos, kénes, enyhe radontartalmú gyógyvíz. Biológiai aktivitása a szerves vegyületek jelenléte következtében jelentős. Ez utóbbi adja egyedi jellegét. A kozmetikumokban a Hévizi-tó vize a Kaviczky kozmetikumokban található.

Forrás: Leslie Baumann: Cosmetic Dermatology

Sorbitol h 1 1