Kérastase

Ár:   9800 Ft   Kategória:   Samponok
Lelőhely:   fodrászatok, online   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: fytandi, Módosítva: 2020. május 26.

Lelőhely:   fodrászatok, online
Kategória:   Samponok

• gyengéden tisztítja a hajat és a fejbőrt
  • hidratál
  • megakadályozza a haj gubancolódását
  • serkenti a fejbőr vérkeringését
  • csökkenti a haj töredezettségét
  • ideális környezetet teremt a haj egészséges növekedéséhez

gumibogyo11

2021. november 18.

Kicsit ódzkodtam ettől a terméktől, bár nem igazán tudom hogy miért. Nem mondanám kórosnak a hajhullásom, de ősszel rendszerint jobban beindul, plusz most még egy adag stressz is közrejátszott és tényleg csomókat láttam mosás közben a kezemen. Szóval idejét láttam kipróbálni. Az illata nagyon jó, ez nálam a kerastase termékeknél 50-50 eddig. Van amit iszonyat büdösnek érzek és van ami kimondottan kellemes, mint a Discipline. És ami a slusszpoén 1 hónapja használom és szerintem a második (!) hajmosás óta, egy szál se, nem viccelek, egy szál haj sincs a kezemen mosáskor, sem balzsamozáskor, szóval valamit nagyon tud. Most úgy gondolom, hogy maradós darab lesz hosszabb távon, de jövök még updatelni.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. november 18.

despoina

2021. április 12.

Az egyik legfinomabb illatú Kerastase sampon és talán az eddig legjobb. Mintát kaptam vásárlás mellé ebből a samponból és amikor megláttam a dobozban mosolyt csalt az arcomra. Olvastam róla korábban, de mivel nem hullik a hajam nem éreztem késztetést arra hogy megvásároljam. Gazdaságos, jól habzik, könnyű eloszlatni és nagyon kellemes és elegáns az illata mosás közben. Utána könnyen formázható, puha, fényes és illatos marad a haj, ami ritka azért. Ha elfogy a Kerastase samponom lehet ő lesz a következő, remélem a minta és a valós üveg ugyanazt a sampont rejti.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. április 12.

evciike

2020. december 7.

Legjobb sampon a hajamnak! Imádom az egész termékcsaládot. Az illata brutálisan jó és a hajam szerkezetén is sokat segített. Második flakonnal rendeltem belőle.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. december 7.

Meszticke

2020. december 6.

Márciusban kezdtem el használni az átlátszó flakonos vékony szálú hajra valót valamint a balzsamot, ampulla kúrát is. Bevált ez a sampon, jól tisztít, nagyon finom illata van és kellemesen könnyű lesz a hajam tőle valamint az érzékeny fejbőrömet sem irritálta. A hajhullás ellen nem tudom hat-e, nekem hol jobban hol kevésbé hullik. A harmadik flakonnal használom jelenleg.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2020. december 6.

stylo

2020. november 12.

Mar egy ideje hasznalom a marka kulonbozo termekeit. Mert a fodrasznal ez van. Mert megtetszik az illata. Meghallgatom a suketszoveget, hogy mennyire sokkal jobb lesz nekem, kifizetem es mindenki orul. Szerintem az illatan kivul, ami mindnek kivetelesen jo es hosszan tart, elegge atlagos cuccok ezek. Talan annyi elonyuket kiemelnek, hogy baromi sokaig eleg egy flakon. Igy meg azt is mondhatnank, hogy megeri. Szerintem nem nelkulozhetetlen, csak en szeretem az illatat.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2020. november 12.

jakotako

2020. július 28.

Hormonterápia miatt másfél éve erősen hullani kezdett a hajam, aztán homloknál kopaszodni kezdtem, a folyamat pedig enyhébb kezelésnél sem fordult vissza, csak megállt. Kb. 3 hónapja váltottam Plantur 39-ről a Genesisre, azóta sokkal természetesebb, kevésbé vastag és zsíros, puhább a hajam - azon vettem észre magam, hogy másfél év után újra bele-beletúrok. Most is erősen hullani kezd néhány nap után, messze nem olyan, mint egészségesen volt, de pozitív a változás. Sajnos a balzsam szóját tartalmaz - figyeljen, akinek a fitoösztrogéneket kerülnie kell.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2020. július 28.

barbonca

2020. június 21.

Dühítően nagy csalódás. A hajam harmadának levágása után (töredezés hullám miatt) szántam rá egy vagyont a sampon+balzsamra, ami állítólag kifejezetten vékonyszálú töredezett hajra való, a balzsam olyan közel 10e-ért, mintha rá sem kentem volna, csomókban áll a hajvégem közben és utána is, és 1héttel a vágás után ezeket használva szétnyíltak a hajvégem. Alig vasalom karantén eleje óta, a beszárítókefémet is minőségire (Olivia Garden) cseréltem, a hajam rosszabb állapotban van ezeket használva, mint előtte valaha!
Semmi tartása, elektromos, letapad, el vagyok keseredve
Próbaképpen visszatértem az olcsó drogériás elseve-hez, és a hajamnak újra lett tartása, nem csomós, milyen érdekes....
A termékmintákat kipróbáltam, mielőtt megvettem, fodrász utáni élményem volt tőle, ami a flakonokban volt nem ezt az élmény hozta, sőt. Elajándékozni lepasszolni sem fogom, hiszen egy barátomat sem akarom megszivatni ezzel a vacak termékcsaláddal (márkával?!).

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2020. június 21.

Semmi tartása, elektromos, letapad, el vagyok keseredve

hkriszti86

2020. június 17.

A vékonyszálú hajra valót használom 4 hete, aminek átlátszó a csomagolása. Korábban is Kérastase termékeket használtam, szőke hajra, sérült hajra valót. 2 hónapja el kezdett hullani hajam, ezért ajánlotta ezt a sampon a fodrász. Bátran állítom, hogy az egyik legjobb sampon. Finom illata van, még fényesebb lett hajam, mint az előző samponoktól, kevésbé zsírosodik és abba maradt a hajhullás. Nagyon jól ötvözi az előző samponok tulajdonságait. Nekem megéri az árát, kétnaponta mosom a hajam, ez a kiszerelés min 6 hónapig elég szokott lenni, hozzáteszem, hogy nyak alá érő hajam van.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2020. június 17.

Valentina90

2020. június 2.

Sajnos óriási csalódás a hajpakolásával együtt. Semmit nem tapasztaltam az ígértek közül sőt sajnos azt kell, hogy mondjam a hajam állapota mióta ezt használom durván romlott. Tudom ez hihetetlenül hangzik, de sajnos magam sem értem miért. Jobban hullik, sokkal töredezettebbek a hajvégeim és nincs tartása a hajamnak csak úgy van a fejemen. Most azon kell gondolkodnom higy mentsem meg.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. június 2.

laracroft

2020. április 1.

Nekem a vékonyszálú hajra való van meg, aminek átlátszó a csomagolása.
Kellemes, enyhe citrusos illata van, közepesen habzik, de nincs vele gond. Hajmosás közben "csak egy egyszerű" samponnak érződik, de annak végeztével egy tökéletesen tiszta, friss, fényes hajkoronával áll az ember lánya a tükör előtt, szóval nem rossz. Nem szárít, irritációt nem okoz, és nem is gubancolódok tőle. :)
Hogy a hajnövekedést serkenti-e valamilyen módon, az idővel kiderül, de mint sampon, bevált.
Azért aki az ára miatt nem teheti meg, hogy megvegye, ne nagyon keseredjen el - simán találni nagyon jó samponokat a drogériák polcain, annyival nem jobb ez sem, hogy megérjen 10ezer forintot...
Majd ha a hajam volumenében / növekedésének ütemében bármi változást észlelek, jövök és megadom az ötödik csillagot, de addig csak egy nagyon jó sampon, amit méregdrágán vesztegetnek...

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. április 1.

Nekem a vékonyszálú hajra való van meg, aminek átlátszó a csomagolása.

Gyulladáscsökkentők: Salicylic Acid
Hidratálók: Glycerin, Xylitylglucoside, Anhydroxylitol, Xylitol
Kémiai hámlasztók: Salicylic Acid
Peptidek: Dipeptide Diaminobutyroyl Benzylamide Diacetate

Sűrítő anyag, amit elsősorban gélszerű állag előállításához használnak

Felületaktív anyag, emulgeálószer és sűrítő anyag.

Más néven Syn-Ake, ami egy szintetikus neuropeptid, mely a Wagler-bambuszvipera mérgében található Waglerin-1 peptidhez hasonló hatással bír. Az összetevővel elsősorban anti-ageing termkekben talákozhatunk, mint botox alternatíva. A trutinageing informácói szerint a hatóanyag blokkolja a szervezet Na+ felvételét, amitől az arcizmok ellazulnak, és ezáltal megakadályozza a mimikai ráncok kialakulását. A hatóanyag gyártójának 28 napos in vivo tesztjén résztvevő alanyok 67%-a az izmok összehúzódásának gyakoriságának csökkenéséről, 52% pedig a homlokráncok méretének csökkenéséről számolt be 4% Syn-Ake tartalmú termék napi kétszeri használata után.

Ecetsav. Szúrós szagú, színtelen folyadék. Paula Begoun szerint bár van fertőtlenítő tulajdonsága bőrirritáló és szárító hatású.