Kevin Murphy

Ár:   1499 Ft és 6499 Ft   Kategória:   Samponok
Kiszerelés:   40 ml és 250 ml   Bőrtípus:   Minden
Lelőhely:   fodrászatok, online   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: e.m.e.s.e, Módosítva: 2016. március 7.

Ár:   1499 Ft és 6499 Ft
Kiszerelés:   40 ml és 250 ml
Lelőhely:   fodrászatok, online
Kategória:   Samponok

Lágy gyógyhatású sampon vékony szálú, törékeny, töredezett, festett vagy károsodott hajra

A tej proteinek megfékezik a tartósan kezelt, kémiai vasalástól vagy szőkítéstől károsodott haj göndörödését. Az ANGEL.WASH a maximális színtartás mellett lágyan tisztít. Az ANGEL.WASH védelmet nyújt a szabadgyökök ellen, meggátolja az UVA oxidációt, ami létfontosságú a károsodott haj helyreállításához.

• Szulfát- és parabénmentes
  • Antioxidánsokban gazdag
  • PH 6.3 – 7.0

Kingácska0807

2020. január 11.

Soha többet. Allergiát váltott ki a halántékomnál,a fejbőrömön is. Hosszú heteken keresztül próbálkoztam, mindhiába. Szárított nagyon sajnos.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. január 11.

Kriszti74

2019. március 26.

Nekem sajnos nem jött be ez a sampon: soha nem volt száraz, sprőd a hajam, de ettől olyan lett, mint egy szénakazal és a hajvégek teljesen kiszáradtak. Hajmosás után alig bírtam szárítani a hajamat a körkefével (ami egyébként működött az elmúlt 15-20 évben). Nem szeretem. Elhasználtam a flakon felét, de egyre rosszabb lett, úgyhogy nem is használom tovább.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2019. március 26.

Scara

2019. február 25.

Imádom! Úgy dúsítja a hajam és ad neki tartást, hogy nem lesz száraz, merev és fénytelen. Puha, dús és fényes haj. Eddig el sem tudtam volna képzelni, hogy bármi is ilyet tud tenni egy vékony szálú hajjal :)

Upd.: Az elmúlt 2 évben kísérleteztem több samponnal is, mert egy idő után ettől ngyon viszketett a fejbőröm. Időközben kiderült, hogy mégsem ez a termék volt a ludas a dologban és vissza is tértem hozzá, mert ennél jobb samponnal azóta sem találkoztam.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. február 25.

doranna

2016. december 7.

Tigit használok évek óta és gondoltam beújítok és kipróbálom a KM-t is... Szerencsére mire megvettem volna magamnak megkaptam ajándékba a balzsammal és egy simító krémmel együtt... Nagyot csalódtam mindhárom termékben, a valaha volt legrosszabb samponom és balzsamom (az egyenesítő sem ért sokat, csak elnehezítette a hajam) Többször kipróbáltam, kísérleteztem vele, mert nem hittem el, h egy ilyen termék képes arra, h úgy összecsomósodjon tőle a hajam, hogy utána kín-szenvedés legyen kibontani. Szóval pár használat után nekem ment a kukába és visszatértem a Tigihez

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. december 7.

Lyndolin

2015. július 10.

Baromi drága, és ahhoz képest sajnos nem tud semmit. A szőke hajszínnel semmit nem csinál, nem hamvasít, és nem is lesz szép utána haj. Pénzkidobás.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2015. július 10.

rockroka

2015. április 18.

Kicsit száraz/sprőd maradt használta után a hajam, pedig a leírás alapján megfelelő lett volna a hajtípusomnak. A fodrászom mást ajánlott. Nem a legjobb KM termék. Az illata a pozitívum.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. április 18.

zsuzsika

2014. december 16.

Sajnos ez a sampon nem jött be, szálkás lett a festett, vékonyszálú hajam mosás után. Maradok a Born.Again-nél.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2014. december 16.

orchidea8627

2014. november 21.

A samponnal ellentétben ez a balzsam nagyon tetszik. Kellemes illat, gazdag, krémes állag és szuperül hidratál anélkül hogy elnehezülne tőle a hajam. Sajnos az ára is nagyon magas, újravenni nem fogom mert annyival nem jobb mint más barátibb árú balzsamok amiket szeretek.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. november 21.

e.m.e.s.e

2014. október 18.

Nagyon bíztam a Kevin Murphy termékekben, de sajnos vegyesek az érzéseim velük kapcsolatban. Fél éve szinte csak a márka samponjait és balzsamjait használom, de az eredmény nem túl meggyőző.
A Hydrate Me és a Born Again samponokból csak a mini kiszereléseket vásároltam meg, jónak tűntek, így bementem a mod&co szalonba egy teljes kiszerelésű samponért.
Közel 6.000 Ft egy 250 ml-es flakon, sokáig gondolkoztam rajta, hogy beruházzak-e rá. Sok-sok éve professzionális samponokat használok, de ennyit még sosem költöttem samponra. Egyszer élünk, megérdemlem. Persze, balzsamot is vettem, ugyanennyiért, tehát valóban nem volt egy olcsó kör. De bíztam bennük.
Subert Zsolt tanácsára az Angel Wash sampon és a Hydrate Me balzsam jött velem haza. A hajam hosszú, festett középszőke, gyorsan zsírosodó, vékonyszálú, de közepes mennyiségű, törékeny.
Mivel eredetileg rengeteg vörös pigmentet tartalmaz, állandóan szenvedek a vörösödéstől, pedig hamvasszőkét szeretnék.
A sampon szulfátmentes, valóban segít a színtartásban, természetesen a használata mellett is fakul és rezesedik a hajszínem, de más samponokhoz képest kevésbé.
Vízzel elegyítve a habzásával sincs gond, annak ellenére, hogy szulfátmentes.
De a pozitívumokról kb. ennyi.
Már az első pár használat után megbántam, hogy megvettem.
Tisztító hatása gyengébb, így sokkal többet kell belőle használnom, mint más professzionális samponokból.
Hajszárítás után szöszös szénakazal fogad. Hiába a Hydrate Me balzsam, ami egyébként a Hydrate Me samponnal működött.
A hajam mostanra borzalmas állapotba került, többen megkérdezik, hogy hova tűnt a régi selymes hajzuhatagom.
A legnagyobb gondom pedig a samponnal, hogy allergiás reakciót vált ki a fejbőrömön. Emiatt nem pontozom még jobban le, de külföldi oldalakon rengetegen említik meg ugyanezt. Hajmosás után 2 nappal őrjítően viszket a fejbőröm.
Sajnos a márka ezen terméke nem vált be. A többiről a saját oldalukon nyilatkozom.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. október 18.

Vízzel elegyítve a habzásával sincs gond, annak ellenére, hogy szulfátmentes.
De a pozitívumokról kb. ennyi.
Már az első pár használat után megbántam, hogy megvettem.

JJJ

2014. október 1.

@szueszti Szia! Pár hónapja kezdtem el használni KM hydrate.me samponját és balzsamját, amit még a fodrászom ajánlott. Kérdeztem tőle hogy van e barmi rendellenes rituálé mellé, annyit mondott hogy amikor hajat mosok vele, akkor még hozzá kell vizezni mellé, hidd el úgy úgy fog habzani mint a franc. A gubancolódást én sem értem, mert nekem rengeteg hajam van es mell ala ero, es en direkt ugy kertem a sampont, hogy ne kelljen a fesulessel szenvedni, nekem ezt is adta ez a sampon. En csak ajanlani tudom, regota ezzel is festik a hajam, es teljesen uj hajat kaptam a fejemre: gyorsan no, szép fényes, egészséges. Korabban 3 naponta mostam hajat, ezzel csak 5 naponta, pedig azert rendesen kap a hajam edzest, szaunat es szolariumot, haj egyenesítest, hajgondorítest is egyetemben. Az illata valami elkepeszto, meg 5 nap utan is ereztem. Szerintem teljesen megeri az arat, mint mondtam 5 naponta mosok hajat, csak egy keveset teszek fel, es azt vizezem fel, ahogy a fodraszom is csinalja a fodraszmuhelyben. Ha meg nem fogyott el neked, szerintem adj neki megegy eselyt kicsit tobb vizzel. Remelem segitettem! :)

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. október 1.

Antioxidánsok: Superoxide Dismutase, Ascorbic Acid, Tocopheryl Acetate, Camellia Sinensis (Green Tea) Leaf Extract
Gyulladáscsökkentők: Camellia Sinensis (Green Tea) Leaf Extract
Hidratálók: Butylene Glycol, Hydrolyzed Soy Protein, Camellia Sinensis (Green Tea) Leaf Extract
Vitaminok: Ascorbic Acid, Tocopheryl Acetate

1-Dodecanol eo I eu I i I al

Másik nevén Lauryl Alcohol. Kókuszolajból előállított zsíralkohol. A kozmetikumokban oldószerként, bőrpuhító (emolliens), emulzió stabilizáló és sűrítőanyagként használatos segédanyag és illatanyag.

Búzából előállított amino savak (a fehérje alap építő kövei), melyek a CosIng besorolása szerint bőr- és hajkondícionáló, bőrvédő és nyugtató összetevő.

Bőr- és hajkondícionáló, vízmegkötő anyag.

Szuper hatékony antioxidáns, aminek a különlegessége, hogy egy enzim, így a kollagén romboló szabad gyökök semlegesítésének folyamatában nem elhasználódik, mint a legtöbb "sima" antioxidáns, hanem csak katalizálja (vagyis elősegíti, gyorsítja) a folyamatot és hosszan aktív marad. A SOD-dal kapcsolatos kutatások azt mutatják, hogy hatékonyabb antioxidáns, mint (az egyébként szintén szuper antioxidáns) E vitamin, a zöld tea vagy a MAP nevű C-vitamin származék.

Forrás: Leslie Baumann: Cosmetic Dermatology

Kamilla kivonat. A kamillatea gyógyászati célokra való használata nagy hagyományokra tekint vissza. A kamilla közismerten gyulladáscsökkentő, nyugtató, fertőtlenítő hatású. Mérsékelt antioxidáns hatása is van. Érzékeny bőrűeknek viszont jobb óvatosan használni kamillát tartalmazó termékeket, mivel a rendszeres használata bőrirritációt (contact dermatitis) válthat ki.

Színezék. Lila színű.