Kevin Murphy

Ár:   7499 Ft   Kategória:   Samponok
Lelőhely:   fodrászatok, online   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: lovecreams, Módosítva: 2016. szeptember 6.

Lelőhely:   fodrászatok, online
Kategória:   Samponok

Helyreállító, hajerősítő sampon

Rekonstruáló sampon, mely erőteljes bambusz fehérjékkel és selyem aminosavakkal erősíti a hajat és eltávolítja belőle a szennyeződéseket. A papayából kinyert aktív enzimek helyreállítják, a zöldborsóból származó fehérjék pedig újraépítik a hajszerkezetet.

Fruzsika941210

2020. április 20.

Idáig kevin murphy hydrate me csomagot használtam azzal is teljesen megvoltam elegedve de úgy voltam vele ki próbálom a roncsolt hajra valót mivel van meg egy kis szőke a hajamban .A balzsamjaval együtt használtam és hihetetlen meg a hydrate me kombonal is durvább csillogobb selymesebb lett a hajam pedig azthittem annál a termeknel nincs jobb .Heti egyszer re-store pakolást teszek rá ami helyettesíti a sampont és a Balzsamot majd jöhet a leave in repair és az eredmény csodaszép egeszeges fénylő sejmes hajzuhatag .Szerintem a kék kevin lesz a hajam megmentője :)

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. április 20.

Eszterke93

2018. április 11.

Az illata csodás, legszívesebben egész nap a hajamat mosnám vele, pedig amit a legkevésbé szeretek a szépítkezésben az a hajmosás, mert nagyon hosszadalmas folyamat és külön erőt kell venni magamon. :) A balzsamjával együtt használom.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. április 11.

laracroft

2017. augusztus 10.

Hát nem egy "nincs több könnycsepp" formula, belefröccsent véletlenül a szemembe, azt hittem a pokol tüzében táncol a szemgolyóm.
No sebaj, én hibám.
Az illata valami fenomenális, nekem ez a kedvencem az összes KM közül, a balzsammal együtt használva napokig érezhető.
Hatása a szokásos minőség, nagyon szép fényes, ápolt, sima hajkoronát kölcsönöz, de viszonylag hamar zsírosodik tőle a hajam. Az összes eddig próbált KM samponnak ez a hátránya nálam, kicsit mintha "túlápolnák" a hajam.
Persze ettől még imádom.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. augusztus 10.

No sebaj, én hibám.
Persze ettől még imádom.

vasilissa

2017. január 10.

nekem nagyon bejött, eddig ez a sampon hidratált a legjobban. de a töredezett hajvégekkel sajnos ez sem tud mit tenni. (nyilván)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. január 10.

norab

2017. január 3.

Az első használat után azt hittem, nagy szerelem lesz ez a sampon és a hozzá tartozó balzsam, annyira selymes és fényes volt tőle a melírozott hajam, hogy el sem hittem. A többedik mosásra viszont valahogy eltűnt ez az érzés és egy teljesen átlagos sampon+balzsam kombót kaptam jó drágán. Az illatával sem tudtam sajna megbarátkozni, valami furcsa, gyomorba markoló szaga van. Ha sima drogériás árú samponról lenne szó, 4 csillagot megérdemelne, így viszont csak kettő. Lehet, hogy majd még más Kevin Murphy termékekkel teszek próbát, egyelőre visszatérek a Kérastase-hoz.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. január 3.