Kevin Murphy

Ár:   6999 Ft   Kategória:   Hajápolók
Lelőhely:   fodrászatok, online   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: laracroft, Módosítva: 2017. április 24.

Lelőhely:   fodrászatok, online
Kategória:   Hajápolók

Helyreállító-fényesítő kezelés kifejezetten a szőke haj számára. Optikailag világosítja a hajat, felfrissíti a szőkített, melírozott, hamvas színeket. Erősít, ápol és hidratál, miközben semlegesíti a sárga és arany tónusokat.

Marcipancica

2020. július 12.

Nagyon szeretem, mert szépen ápolja, puhítja és csillogóvá teszi a szőkített hajamat. Az illata pedig csodálatos, nagyon szeretem. Óvatosan kísérletezem ilyen árak mellett, de ezek után bizalmat szavazok a többi Kevin Murphy terméknek is!

UPDATE: Most fog elfogyni ez a féltve őrzött, csak különleges alkalmakkal használt flakon, és a szívem szakad, mert CSODÁLATOS! Az ára nagyon húzós, de ha tehetném csak ezt használnám! Az illata 10/10 számomra. A legélettelenebb hajat is újjá varázsolja, még akkor is, ha legszívesebben elsírnám magam az állapota miatt!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. július 12.

juhanoemiii

2020. április 25.

Más kevin Murphy termékkel együtt használva bevált. Szép fényt ad a hajnak és puhább is lesz.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2020. április 25.

berenyiagness

2020. február 16.

Az arany vàltozata utàn kipròbàltam ezt a termèket is. A Shimmer Shine mind illatra mint pedig hatàsra megnyeröbb volt a szàmomra, bár ez a termék is hozza amit vártam ha elfogy inkább maradok az arany változatánál.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. február 16.

kariw3

2019. július 17.

1 hónapja használom, ki merem jelenteni, hogy a legjobb hajápoló termék, amit valaha használtam. Megkönnyíti a kifésülést hajmosás után és olyan puha lesz a hajam a következő mosásig, hogy egy csoda 😊 amióta kevin murphy termékeket használok sokkal szebb a hajam és még a 4. napon is vállalható, azelőtt már 2 nap után zsíros volt. Drága, de sokáig elég, megéri! ☺️

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. július 17.

NoemiToth

2018. június 28.

Kizárólag Kevin Murphyt használunk a hajamra a fodrászommal. Ebben a termékben sem csalódtam.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. június 28.

JJJ

2017. december 11.

Nagyon szeretem az illatat es mivel ezust szokere van festve a hajam igy sokkal jobban illik hozza a hideg-lila shimmer shine mint az arany verzioja. A Semmi Gubanc Fodraszmuhelyben ajanlottak es egyatalan nem bantam meg a vasarlast.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. december 11.

Scara

2017. augusztus 14.

Finom az illata, ápol és extra fényt ad még a vékony szálú hajnak is, elnehezítés nélkül. Hajszín váltás miatt viszont az arany verzióra lenne szükségem, így felkerült eladásra/cserére.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. augusztus 14.

laracroft

2017. június 28.

Hozza a szokásos Kevin Murphy minőséget. Kellemes (eleinte erősnek ható, aztán konszolidált, de tartós) illatú, könnyíti a kifésülést, ápol, puhít és nagyon szép fényt ad. Önmagában hamvasítani nem hamvasít, de ezek a kis csillámszemcsék nagyon szép lilás-rózsaszínes árnyalatúak, amely a hajon nem üt el, de a fénye és csillogása nagyon szép és látványos. Ennek ellenére nem tapaszt, nem zsírosítja a hajat.
Egyetlen "problémám" van vele: a sima Shimmer Shine még ennél is jobb (vagy csak az én hajam jobban szereti). Így az marad, ezt pedig felraktam az eladók közé, hátha valaki szívesen kipróbálná.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. június 28.