Kevin Murphy

Ár:   8599 Ft   Kategória:   Hajápolók
Lelőhely:   fodrászatok, online   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: e.m.e.s.e, az összetevőket feltöltötte: hedi3, Módosítva: 2020. május 15.

Lelőhely:   fodrászatok, online
Kategória:   Hajápolók

Megújult összetétel!

Súlytalan, hajban maradó olaj immortelle tartalommal, ami ellensúlyozza az oxidációt és az öregedési folyamatot. A hajvasalók, hajszárítók, és a hajfestékek öregedési folyamatot indítanak el, mely károsítja a haj sejtstruktúráját, és a rozsdásodáshoz hasonlóan tönkreteszik a hajat. Az immortelle, bogáncs és szőlőmag olaj kivonatok ellensúlyozzák és megállítják a tartós károsodást azáltal, hogy a hajat tápanyagokkal és antioxidánsokkal táplálják. Az eredmény megfelelően táplált, egyenletesen kondicionált, súlytalan haj, ami újra fiatalnak érzi magát.

Helia-D Botanic Concept Ápoló Krém Tokaji Bor Kivonattal

Helia-D Botanic Concept Ápoló Krém Tokaji Bor Kivonattal
alexa12

mxmiraa

2022. szeptember 25.

Legjobb hajolaj, amit valaha próbáltam! Tökéletes minden tekintetben!

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2022. szeptember 25.

Legjobb hajolaj, amit valaha próbáltam! Tökéletes minden tekintetben!

djagica

2022. augusztus 24.

Nagyon nagyon szeretem. Már évek óta hüséges társam, a vékonyszálú hullámos száraz végü hajamat csak ez tartja életben. Nemis tudom mi lenne velem nélküle. Pedig néha esélyt adok más olajaknak is, de sosem találtam ennél jobbat még. Nem érdekel mennyibe kerül, mindig meg fogom venni 😅

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2022. augusztus 24.

andita11

2022. augusztus 17.

Imádom és igen, drága de nagyon jó és nagyon nagyon kevés kell belőle. Szóval gazdaságos. 😅

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2022. augusztus 17.

ForestNymph

2022. július 25.

Hát én leszek a mumus, de nekem ez nem jön be.
Pedig annyira vágytam rá!
Tapaszt, nem puha a hajam tőle.
Eddig a rózsás Kérastase-t használtam, na az kenterbe veri (nekem).
Az illata nagyon minimális, enyhe cukros, nem marad meg.
Sűrű, gazdag olaj (nagyon szilikonos).
Nem selymes az eredmény, inkább merev. :-/
Nem kísérletezek, inkább felraktam eladásra... :(

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2022. július 25.

Hát én leszek a mumus, de nekem ez nem jön be.
Pedig annyira vágytam rá!
Tapaszt, nem puha a hajam tőle.
Eddig a rózsás Kérastase-t használtam, na az kenterbe veri (nekem).
Az illata nagyon minimális, enyhe cukros, nem marad meg.
Sűrű, gazdag olaj (nagyon szilikonos).
Nem selymes az eredmény, inkább merev. :-/
Nem kísérletezek, inkább felraktam eladásra... :(

Kledy

2022. július 18.

Még csak most kezdtem el használni, annyi jót írtak róla, hogy muszáj volt nekem is beszereznem, és hát egyeltalán nem bántam meg! Már most imádom.:) Annyi de annyi mindent kipróbáltam már, annyira reménykedtem mindig, hogy egyszer csak lesz valami ami segít a hajam állapotán. Állandó hajtöredezéssel küszködök, pedig sűrűn vágatok a végéből is, most már nem is vasalom. De ez az olaj egyszerűen brutál jó, nem ragacsos tőle a hajam, száraz hajamon is használok belőle egy pumpálásnyit. Egyébként igen túl van árazva, de ha továbbra is így végzi a feladatát akkor biztosan újra fogom venni.:)

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2022. július 18.

Yvaine

2022. április 21.

Csodálkozom azon, akinek ez a hajolaj nem válik be. Annyira könnyed, az ugyanilyen árban lévő Kérastase-nél is finomabb textúrájú. Ugyanakkor érezhetően azonnal táplálja a hajat. Pl. fényt nem ad szerintem különösebben, de én úgy érzem az én hajamat megmentette a letöréstől, pedig mostanában fodrásznál sem voltam. Az illata is nagyon finom, de nem tolakodó, erőteljes. Ez minőségi termék. Hónapokig elég, megéri az árát.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2022. április 21.

Prospera

2022. március 6.

Szinte szégyellem leírni a véleményem a sok magasztaló, csodás írásokat olvasva. Először is, az ára miatt hónapok óta csak terveztem, hogy megvegyem. Az oldalon megjelölt ár már régen nem érvényes, én fodrászcikkes boltból vettem meg, 13.000.- forintért. Sajnos nem hozta a reményeimet. Annyira sűrű, hogy muszáj a Loreal Mythic olajommal picit bekeverni, mert nem tudom eloszlatni a hajon, plusz önmagában a kézről sem tudom lemosni. Száraz hajra esélytelen felvinni, csak hajmosás után, nedves hajra viszem fel. 3 hete használom, 3 naponta mosok hajat. Valamit biztosan csinál a hajammal, de nem vettem sok mindent észre. Annyit talán, hogy a Mythic olajom kicsit összetapasztja a hajam sajnos, de ez a Kevin Murphy olaj nem, még így sem, hogy a Mythic-el keverem. Nem veszem újra :(

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2022. március 6.

fliv

2021. november 26.

Teljesen megéri az árát! Nagyon kevés elég belőle és hihetetlenül puha, fényes a hajam tőle. Vizesen is teszek rá, majd szárítás, vasalás után is. Azért vettem meg, mert töredezett a hajam és mióta ezt használom, észrevehetően jobb állapotban van. Kellemes az illata is, szóval egy tökéletes termék! :)

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2021. november 26.

RuzsnyomNiki

2021. október 15.

Már lassan egy éve használom ezt a terméket. Bár nem olcsó, mégsem sajnálom kiadni rá a pénzt. Hatalmas különbség van e között a termék között és a drogériákban kapható olcsóbb olajok között. Rendkívül puha, fényes és táplált lesz tőle a hajam. Egy nagyobb adagot szoktam használni a nedves hajamra, illetve minden egyes nap a hajvégekre szárazan egy kisebb mennyiséget. Nem kell attól félni, hogy zsírosít, vagy elnehezít. Sokat javított a hajvégeim állapotán a rendszeres használata. Csak ajánlani tudom, szerintem csodaszer :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. október 15.

duchess_g

2021. szeptember 12.

Hát igen, elég drága, de ég és föld a különbség az olcsóbb olajokhoz képest. Ez tényleg mindent tud, ami azokra csak rá van írva és jól hangzanak (puha, fényes, ápol, nem zsírosít, nem ragaszt össze stb.), de általában pont egyik sem igaz :D Mást nem is tudok hozzáfűzni, egyszerűen mindent tud ez az olaj :D Viszont én nem érzem az illatát, lehet, hogy régit vettem?

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. szeptember 12.

Antioxidánsok: Camellia Sinensis (Green Tea) Leaf Extract, Ginkgo Biloba Leaf Extract, Pyrus Malus (Apple) Fruit Extract, Vitis Vinifera (Grape) Seed Extract
Gyulladáscsökkentők: Camellia Sinensis (Green Tea) Leaf Extract
Hidratálók: Dimethiconol, Betaine, Butylene Glycol, Camellia Sinensis (Green Tea) Leaf Extract, Glycerin, Hydrolyzed Soy Protein, Propylene Glycol
Peptidek: Hexapeptide-11

közönséges bojtorján gyökerének a kivonata. A népi gyógyászat vértisztító orvosságnak használta, vizelethajtó és izzasztószerként. Serkenti az epe elválasztását, reuma és bőrbetegségek kezelésére is felhasználják. Olajokkal előállított kivonatait bedörzsölőszerként, fürdőolajként használják reumatikus fájdalmak ellen, de hajhullás, korpásodás kezelésére is alkalmazzák. Paula Begoun szerint a közönséges bojtorján gyökere antioxidáns és gyulladáscsökkentő hatású, ezért minden bőrtípus számára hasznos összetevő.

Részletesebb információ a smartskincare-en.

A szalmagyopár kivonata. A CosIng hivatalos funkció besorolása szerint tonizáló hatású összetevő, vagyis kellemes, komfortos érzést biztosít a bőrnek. Paula Begon szerint viszont irritáló hatása lehet, elsősorban a parlagfűre allergiásoknál okozhat problémát.

Bőr- és hajkondícionáló, vízmegkötő anyag.