Kevin Murphy

Ár:   8599 Ft   Kategória:   Hajápolók
Lelőhely:   fodrászatok, online   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: e.m.e.s.e, az összetevőket feltöltötte: hedi3, Módosítva: 2020. május 15.

Lelőhely:   fodrászatok, online
Kategória:   Hajápolók

Megújult összetétel!

Súlytalan, hajban maradó olaj immortelle tartalommal, ami ellensúlyozza az oxidációt és az öregedési folyamatot. A hajvasalók, hajszárítók, és a hajfestékek öregedési folyamatot indítanak el, mely károsítja a haj sejtstruktúráját, és a rozsdásodáshoz hasonlóan tönkreteszik a hajat. Az immortelle, bogáncs és szőlőmag olaj kivonatok ellensúlyozzák és megállítják a tartós károsodást azáltal, hogy a hajat tápanyagokkal és antioxidánsokkal táplálják. Az eredmény megfelelően táplált, egyenletesen kondicionált, súlytalan haj, ami újra fiatalnak érzi magát.

miko02

2020. augusztus 6.

Régóta vágytam rá, és tavaly nyáron végre sikerült megvennem.
Sok hajolajat próbáltam (a drogériásak közül, és a fodrászkellékesnél kaphatók közül is), de ez csodaszer, azóta nincsenek töredezett hajvégeim, fényes a hajam és ápolt. Egyáltalán nem zsírosítja, nem nehezíti el. Hetente kétszer használom hajmosás után, de még mindig a fele megvan, mert 1-2 pumpálásnál több nem kell az extra hosszú hajamra sem.
Ha egyszer elfogy, biztos újraveszem.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. augusztus 6.

Régóta vágytam rá, és tavaly nyáron végre sikerült megvennem.
Ha egyszer elfogy, biztos újraveszem.

oaxaca

2020. június 18.

Hogy lehet ilyen tökéletes egy hajolaj?! Legjobb hajolaj amit valaha használtam. Tényleg fiatal a hajam, a vége nagyon szép tömött lesz tőle. Imádom!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2020. június 18.

Fruzsika941210

2020. május 27.

Egy hónapja használom ,rengeteg márkás haj ápolót ki próbáltam már de annyira piszkálta a csőröm fodrász boltban hiszen olyan sokan dicsérik ezt a markát gondoltam : mit veszithetek hiszen addig úgyse hagy nyugodni amíg ki nem próbálom :) hat megérte ! 100csillagot is tudnék adni Kevinnek ! Eddig kerastase és moroccanoilt használtam amikre azthittem hű de szuper ,de rá kellett jojjek ,hogy nyomába sem érhetnek ! Csodálatos ez a termek :) Igen ,drága ,de sokáig elég .Nem túl intenzív az illata ami nekem kifejezetten tetszik ,hogy hamar el illan a hajambol de ami a legjobb ,hogy ha véletlen többet nyomsz sem hagy zsíros hatást a hajamban gyorsan fel szivodik nagyon megvagyok vele elégedve száraz illetve vizes hajon is használom :) megy az 5csillag ha tehetném többet is adnék szuper termek :) !

Update:Már a második üveggel kezdtem de megrendeltem előre meg egyet ,így érzem magam biztonságban ha majd elfogy tudom van utanpotlas ,meg mindig CSODA 😍imádom és halas vagyok ,hogy megismerkedett a hajam ezzel a márkával minden termeket nagyon szeretem :)

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. május 27.

vikooo

2020. április 2.

En is megrendeltem erre a nagy megelegedesre alapozva...
haaat nem is tudom. Ezt a hatast tudja egy sima olaj is, ami fele ennyibe kerül.
Hozzateszem h nagyon sürü, nehezen lehet felvinni a hajra.
Pozitivum h nagyon finom illata van, de sajnos hamar elillan.
Kar, pedig vartam a wow hatast. A kèrastase jobb, mondom ezt ugy, hogy egy csomo mintat kiprobaltam mar KevinM-töl.
Nem veszem ujra.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2020. április 2.

En is megrendeltem erre a nagy megelegedesre alapozva...
Hozzateszem h nagyon sürü, nehezen lehet felvinni a hajra.
Pozitivum h nagyon finom illata van, de sajnos hamar elillan.
Nem veszem ujra.

kriszte90

2020. március 10.

Csodálatos! Legjobb hajvég ápoló amit valaha használtam! Pedig már kipróbáltam jó párat (Kerastase stb...) Súlytalan és gyönyörűen csillog a hajam tőle. szuper! :)

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. március 10.

b0rzi

2020. március 6.

Update: már vagy 2-3 flakonon vagyok túl, és most sajnos hosszadalmasabb procedúra beszereznem, ami miatt teljesen le vagyok törve... Na meg a hajam is. Viszont tényleg én hajbalzsam helyett is ezt használtam, szinte naponta tettem a hajamra 1-2 pumpálásnyit, és bár olyan mesébe illően puha sosem volt a hajam, de erős, egészséges, lágy érintése volt. Most, hogy 2-3 hajmosás óta nincs, a hajam kezd is jobban törni (szárítom, újonnan göndörítem is néha) és hiába a csúcsra értékelt drogériás termékek, amikből betáraztam erre a vészhelyzetre, ezt semmi sem tudja pótolni. Erre sose fogom a pénzt sajnálni. Nincs is jobb annál, mint amikor a reggeli sietségben a szénaboglya hajadból 2 pumpálással normális hajat tudsz varázsolni, és hosszantartó használat mellett a hajfésülés is egy álom... <3

2018. november 9.: Ez a legjobb dolog a világon <3 februárban vettem a fodrászatomban, és még mindig van benne. Szerintem februárig elég lesz. Februártól júniusig (akkor voltam újra), csak ezt használtam - se balzsam, se pakolás-, és látványosan javult a hajam minősége, alig töredezett 1-2 szál, jobban nőtt, puhább és fényesebb volt. Nincs olyan ennél az olajnál, hogy túl sokat teszel a hajadra és tocsog, 3-4 pumpálás is könnyen felszívódik, de 1-2 is elég. Most mondjuk van drogériás hajszínező a hajamon, az szárítja is mint a fene, de még így sem vészes a helyzet. Ha elfogy, tuti újraveszem *-*

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. március 6.

wEszti

2019. december 29.

Legjobb! Rengeteg más márkától kipróbáltam már hajvégápolókat, de egyik sem nyújtotta az elvárt eredményt. Nekem alapvetően az volt a fontos, hogy olyan hajvégápolót találjak, amit nem csak nedves hajra lehet kenni. Az előzőekkel az volt a probléma, hiába írták, hogy száraz hajon is lehet használni, utána vagy zsíros hatású lett vagy seprűszáraz a hajam vége.
A Young againt már több hónapja használom. Nem hagy maga után zsíros hatást...és ami a legjobb, hogy száraz hajra kenem, kevés is elég belőle. Használat után pedig eszméletlen puha lesz tőle a hajam. Egyszerűen imádom! Igen, az ára tényleg drága. Viszont a termék sokáig kitart. Mindenképpen újravevős!

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. december 29.

tinyblackpaw

2019. július 11.

Az eddig próbált hajvégápolóknál kissé sűrűbb és kevésbé erőteljes az illata, viszont nagyon szépen táplálja és védi a hajvégeket. Nagyobb mennyiség felvitele esetén sem kelt zsíros, összetapadt hatást, kellemes, diszkrét illata van ami kb. fél óra elteltével el is tűnik a hajból. Segít egészségesebbnek láttatni a hajvégeket, így kevésbé száraz és sprőd az összhatás. Kiszerelését tekintve elég nagy, viszonylag sokáig elég így az ára sem olyan vészes.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. július 11.

timimimi

2019. április 9.

Sziasztok! Én még csak egy hete használom, de tényleg nagyon jó termék. Nem nehezíti el a hajat, nagyon finom az illata. Majd visszatérek update-elni ha már hosszabb ideje használom. De eddig nagyon meg vagyok elégedve.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. április 9.

Gabika21

2019. március 22.

A legjobb olaj amit próbáltam. Küzdök a száraz hajammal, sokat szárítom is, nekem tökéletesen lezárja a hajvégeket úgy hogy nem zsírosítjabel. Nagyon kevésbkell belőle, sokáig kitart.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. március 22.

Antioxidánsok: Camellia Sinensis (Green Tea) Leaf Extract, Ginkgo Biloba Leaf Extract, Pyrus Malus (Apple) Fruit Extract, Vitis Vinifera (Grape) Seed Extract
Gyulladáscsökkentők: Camellia Sinensis (Green Tea) Leaf Extract
Hidratálók: Dimethiconol, Betaine, Butylene Glycol, Camellia Sinensis (Green Tea) Leaf Extract, Glycerin, Hydrolyzed Soy Protein, Propylene Glycol
Peptidek: Hexapeptide-11

közönséges bojtorján gyökerének a kivonata. A népi gyógyászat vértisztító orvosságnak használta, vizelethajtó és izzasztószerként. Serkenti az epe elválasztását, reuma és bőrbetegségek kezelésére is felhasználják. Olajokkal előállított kivonatait bedörzsölőszerként, fürdőolajként használják reumatikus fájdalmak ellen, de hajhullás, korpásodás kezelésére is alkalmazzák. Paula Begoun szerint a közönséges bojtorján gyökere antioxidáns és gyulladáscsökkentő hatású, ezért minden bőrtípus számára hasznos összetevő.

Részletesebb információ a smartskincare-en.

A szalmagyopár kivonata. A CosIng hivatalos funkció besorolása szerint tonizáló hatású összetevő, vagyis kellemes, komfortos érzést biztosít a bőrnek. Paula Begon szerint viszont irritáló hatása lehet, elsősorban a parlagfűre allergiásoknál okozhat problémát.

Bőr- és hajkondícionáló, vízmegkötő anyag.