Kevin Murphy

Ár:   8599 Ft   Kategória:   Hajápolók
Lelőhely:   fodrászatok, online   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: e.m.e.s.e, az összetevőket feltöltötte: hedi3, Módosítva: 2020. május 15.

Lelőhely:   fodrászatok, online
Kategória:   Hajápolók

Megújult összetétel!

Súlytalan, hajban maradó olaj immortelle tartalommal, ami ellensúlyozza az oxidációt és az öregedési folyamatot. A hajvasalók, hajszárítók, és a hajfestékek öregedési folyamatot indítanak el, mely károsítja a haj sejtstruktúráját, és a rozsdásodáshoz hasonlóan tönkreteszik a hajat. Az immortelle, bogáncs és szőlőmag olaj kivonatok ellensúlyozzák és megállítják a tartós károsodást azáltal, hogy a hajat tápanyagokkal és antioxidánsokkal táplálják. Az eredmény megfelelően táplált, egyenletesen kondicionált, súlytalan haj, ami újra fiatalnak érzi magát.

Helia-D Regenero Hajvégápoló Szérum (régi)

Helia-D Regenero Hajvégápoló Szérum (régi)

timimimi

2021. július 2.

Sziasztok! Én még csak egy hete használom, de tényleg nagyon jó termék. Nem nehezíti el a hajat, nagyon finom az illata. Majd visszatérek update-elni ha már hosszabb ideje használom. De eddig nagyon meg vagyok elégedve.
2021.07.02. UPDATE: Még mindig szuper!Megérte megvenni!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2021. július 2.

2021.07.02. UPDATE: Még mindig szuper!Megérte megvenni!

lildiko

2021. április 16.

Ha hajápolásról van szó, akkor nekem ez az ultimate csodaszer. Amióta használom, szó szerint egy mm nem törik le a hajamból, egészséges, fényes és nagyon puha a hajam, a fodrászom meg van rökönyödve tőle minden alkalommal, mikor látja, hogy mennyire egészséges a teljes hosszon szőkített hajam. Az biztos hogy drága, de ez az a termék, amit biztosan újra fogok venni, amíg tudom, másfél éve használom minden hajmosás után, és még mindig sok van benne, szóval kb. két évente simán megér ennyit nekem az, hogy olyan egészséges a hajam, mint mikor még semmivel nem volt festve. Nagyon-nagyon imádom, ódákat tudnék zengeni róla. ♥ Anno kétségbeesésemben vettem meg a Plumping Wash-sal és az Angel Rinse-zel együtt, de a három közül ez az, amit biztosan újra fogok venni, és bátran ajánlanám bárkinek, aki hajápolót keres. Tényleg igazi csodaszer.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. április 16.

Lencseee

2021. április 2.

Minden cseppje, minden penzt meger. Apolja es nem neheziti el a hajat. Es nem mellesleg, mindent betart, amit iger. Vegre megtalaltam A hajolajamat! 🤩

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2021. április 2.

monalisa00

2021. február 14.

Egy borsónyi elég belőle hajmosás után, nem hagy olajos érzetet, se a hajadon, se a kezeden, és intenzíven ápol. Lassan 2 éve, hogy megvettem és még mindig megvan, úgyhogy lehet drága de tényleg megéri mert még mindig jó, semmi baja.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2021. február 14.

Recsu

2021. január 14.

Én is végigmentem már szinte a legtöbb agyonreklámozott és kevésbé reklámozott- olcsóbb,drágább,drogériás és fodrászkellékesben kapható hajápoló olajokon, zengtek nekem ódákat annyi féléről, és sajnos mindig csalódnom kellett. Illetve bocsánat,egyszer, 3-4 éve,az Alfaparf Semi di limo hajápoló olajában azthittem megtaláltam a nagy őt, de az akkori pénztárcámnak elég húzós volt, így egy ideig nem használtam. Aztán szőkítés, barnítás, vörösítés után kellett a tuti. Újra vettem, elmaradt a régi WOW hatás. Hát, változott az összetevőlista. Elkeseredtem, mindent végig próbáltam szinte, tényleg. Semmi. Szöszösödésre hajlamos, száraz, vékonyszálú hajam nagyon nehéz úgy ápolni és növeszteni, hogy látványos legyen. Ezt az olajat rég kerülgettem,olvasgattam már a véleményeket, és 1 hete, hogy megvásároltam. Minden mindegy alapon, ha ezt is kipróbálom, és nem okés, akkor feladom, mert ez már számomra a borsosabb kategória, pláne ha abszolut lutri, mit fog müvelni vagy mit nem. Na de lényeg a lényeg: használ. Selymes, fényes, ápolt. Hosszabb hatásáról még updatelek majd,de úgy tűnik, megvan a nagy Ő. Remélem, ha nem töredezik majd tőle a növesztésben is segít. Szóval egyenlőre mindenképp 5 csillag!!

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2021. január 14.

evciike

2020. november 14.

Imádom ezt a hajolajat, nem nehezíti el a hajvégeket könnyen beszívódik kellemes illata van,drága de nagyon jó és sokáig elég. Mindenkinek ajánlom! :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. november 14.

miko02

2020. augusztus 6.

Régóta vágytam rá, és tavaly nyáron végre sikerült megvennem.
Sok hajolajat próbáltam (a drogériásak közül, és a fodrászkellékesnél kaphatók közül is), de ez csodaszer, azóta nincsenek töredezett hajvégeim, fényes a hajam és ápolt. Egyáltalán nem zsírosítja, nem nehezíti el. Hetente kétszer használom hajmosás után, de még mindig a fele megvan, mert 1-2 pumpálásnál több nem kell az extra hosszú hajamra sem.
Ha egyszer elfogy, biztos újraveszem.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. augusztus 6.

Régóta vágytam rá, és tavaly nyáron végre sikerült megvennem.
Ha egyszer elfogy, biztos újraveszem.

oaxaca

2020. június 18.

Hogy lehet ilyen tökéletes egy hajolaj?! Legjobb hajolaj amit valaha használtam. Tényleg fiatal a hajam, a vége nagyon szép tömött lesz tőle. Imádom!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. június 18.

Fruzsika941210

2020. május 27.

Egy hónapja használom ,rengeteg márkás haj ápolót ki próbáltam már de annyira piszkálta a csőröm fodrász boltban hiszen olyan sokan dicsérik ezt a markát gondoltam : mit veszithetek hiszen addig úgyse hagy nyugodni amíg ki nem próbálom :) hat megérte ! 100csillagot is tudnék adni Kevinnek ! Eddig kerastase és moroccanoilt használtam amikre azthittem hű de szuper ,de rá kellett jojjek ,hogy nyomába sem érhetnek ! Csodálatos ez a termek :) Igen ,drága ,de sokáig elég .Nem túl intenzív az illata ami nekem kifejezetten tetszik ,hogy hamar el illan a hajambol de ami a legjobb ,hogy ha véletlen többet nyomsz sem hagy zsíros hatást a hajamban gyorsan fel szivodik nagyon megvagyok vele elégedve száraz illetve vizes hajon is használom :) megy az 5csillag ha tehetném többet is adnék szuper termek :) !

Update:Már a második üveggel kezdtem de megrendeltem előre meg egyet ,így érzem magam biztonságban ha majd elfogy tudom van utanpotlas ,meg mindig CSODA 😍imádom és halas vagyok ,hogy megismerkedett a hajam ezzel a márkával minden termeket nagyon szeretem :)

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. május 27.

vikooo

2020. április 2.

En is megrendeltem erre a nagy megelegedesre alapozva...
haaat nem is tudom. Ezt a hatast tudja egy sima olaj is, ami fele ennyibe kerül.
Hozzateszem h nagyon sürü, nehezen lehet felvinni a hajra.
Pozitivum h nagyon finom illata van, de sajnos hamar elillan.
Kar, pedig vartam a wow hatast. A kèrastase jobb, mondom ezt ugy, hogy egy csomo mintat kiprobaltam mar KevinM-töl.
Nem veszem ujra.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2020. április 2.

En is megrendeltem erre a nagy megelegedesre alapozva...
Hozzateszem h nagyon sürü, nehezen lehet felvinni a hajra.
Pozitivum h nagyon finom illata van, de sajnos hamar elillan.
Nem veszem ujra.

Antioxidánsok: Camellia Sinensis (Green Tea) Leaf Extract, Ginkgo Biloba Leaf Extract, Pyrus Malus (Apple) Fruit Extract, Vitis Vinifera (Grape) Seed Extract
Gyulladáscsökkentők: Camellia Sinensis (Green Tea) Leaf Extract
Hidratálók: Dimethiconol, Betaine, Butylene Glycol, Camellia Sinensis (Green Tea) Leaf Extract, Glycerin, Hydrolyzed Soy Protein, Propylene Glycol
Peptidek: Hexapeptide-11

közönséges bojtorján gyökerének a kivonata. A népi gyógyászat vértisztító orvosságnak használta, vizelethajtó és izzasztószerként. Serkenti az epe elválasztását, reuma és bőrbetegségek kezelésére is felhasználják. Olajokkal előállított kivonatait bedörzsölőszerként, fürdőolajként használják reumatikus fájdalmak ellen, de hajhullás, korpásodás kezelésére is alkalmazzák. Paula Begoun szerint a közönséges bojtorján gyökere antioxidáns és gyulladáscsökkentő hatású, ezért minden bőrtípus számára hasznos összetevő.

Részletesebb információ a smartskincare-en.

A szalmagyopár kivonata. A CosIng hivatalos funkció besorolása szerint tonizáló hatású összetevő, vagyis kellemes, komfortos érzést biztosít a bőrnek. Paula Begon szerint viszont irritáló hatása lehet, elsősorban a parlagfűre allergiásoknál okozhat problémát.

Bőr- és hajkondícionáló, vízmegkötő anyag.