Kiehl's

Ár:   10 000 Ft   Kategória:   Szemkrémek
Lelőhely:   online   Bőrprobléma:   Bőröregedés

A krémet és az összetevőket feltöltötte: barbarella, Módosítva: 2015. április 14.

Ár:   10 000 Ft
Kategória:   Szemkrémek
Bőrprobléma:   Bőröregedés

• erősíti és kisimítja a szem alatti bőrt
  • csökkenti a finom ráncok láthatóságát
  • eltünteti a puffadtságot és a szem alatti sötét karikákat
  • segíti a mikrocirkulációt és csökkenti a gyulladást
  • parabén-, illatanyag-, ásványi olaj és szilikonmentes

Kiehl's Midnight Recovery Eye Cream, 15ml
Ár: 5000 Ft + postaköltség , Eladó: rozsabogar
Állapot: 3 alkalommal próbált, Helyszín: Budapest, fizetés: fizetés banki utalással, postával küldöm. személyes átvétel is lehetséges Budapesten

Erika1986

2019. szeptember 13.

Hasznaltam a midnight recovery szerumot illetve a midnight recovery arctisztító olajat is, mindketto nagyszeru termek, viszont ezt a szemkremet nem tudtam hasznalni. Irritalta a szemem, tobbszor probalkoztam a mintával mindig konnyes szemmel vettem tudomasul, ezt bizony nem nekem talaltak ki. Esetleg hagymaszeleteles melle tudom ajanlani :)

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. szeptember 13.

duchess_g

2019. augusztus 12.

Második teljes kiszerelésű Kiehl's termékem, ennek a szérumja után, és bár kevésbé, de ezt is pénzkidobásnak érzem. A szérumhoz hasonlóan mély, zárt pattanásokat okoz az arra nem hajlamos helyeken is (pl. az alsó szemhéjamon!). Éjszakai hidratálónak használom, ahogy kell, nappal tényleg nem lehet rá jól sminkelni. Az eladó sötét karikákra kifejezetten ajánlotta, nekem azon nem segített, de cserébe irritálja a szememet reggelre. Elkenegetem, de nem fogom újravenni és az első két kudarc után a márkától is elment a kedvem.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. augusztus 12.

1cukor

2019. március 6.

Nem volt különösebb problémám a krémmel, de azért adtam 3 csillagot, mert ilyen árral és ígéretekkel sokkal többet vártam tőle.
Jól hidratál és sminkelni is jól lehet rá, de én vártam egy kis pluszt.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. március 6.

Jól hidratál és sminkelni is jól lehet rá, de én vártam egy kis pluszt.

zsuzsoka0925

2019. január 14.

Karikás szemre ezt ajánlotta az eladó és milyen igaza volt...Tényleg elhalványítja a karikákat, de erre is igaz, ami az összes többi, eddig általam próbált szemkörnyékápolóra: CSAK mindennapi használat esetén ad látható eredményt!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. január 14.

cheza

2018. július 28.

Jó hatása volt a szemkörnyékemre, de a szemem nem bírta sajnos, irritálta.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. július 28.

Jó hatása volt a szemkörnyékemre, de a szemem nem bírta sajnos, irritálta.

Bubucim

2018. március 2.

Ahogyan az előttem szólok is, én is mintát próbáltam. Csak este használtam (nappalra másikat), így 4 hétig kitartott a minta. Valóban segített a sötét karikáimon, valamint jól is hidratált. Egyetlen problémám vele, hogy nagyon illatosított. Bár gondot nem okozott (nem csípte a szemem), viszont lehet, hogy a teljes kiszerelésű végére már nem szeretné a szemem. Nem is értem, hogy minek ennyi illatanyag egy szemkrémben. Csupán ezért 4 csillag, és ezért nem vásárolom meg.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. március 2.

Csobanka

2018. február 10.

Mintát kaptam belőle.

Szerettem, nehéz eldönteni toszkán -
vagy provence-i konyha illatú a rozmaringtól és a levendulától, tisztaság árad belőle de konyha illat is.

Hatása csekély de megfelelő volt számomra (25 éves vagyok), minimálisan irritáló, főleg erőteljes sminklemosás után.

Nagyon drága. Nem veszem meg mert van jobb is hacsak a Happyskin veszta arckrémére gondolok, az jobban hidratálja a szemkörnyéket mint ez.

Nem fogok levonni az ára miatt. Viszont a négy csillaghoz hozzájárul a cég vásárló csalogató stratégiája, hogy 4-5 napra elegendő mintát adnak.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. február 10.

Mintát kaptam belőle.

Szerettem, nehéz eldönteni toszkán -

Msb

2017. december 11.

Par alkalommal rendben volt, az allaga, illata jó. aztan sajnos nem birta a szemem, pedig nem kentem a kozelebe :( hála a Kiehl’snek, kaptam mintat, es azt probaltam ki, igy nem kellett penzt költenem, hogy kiderüljön.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2017. december 11.

Lili28

2017. december 6.

Mintát kaptam belőle és teljesen beleszerettem. Nagyon jól hidratál, könnyen beszívódik... Meg fogom venni mindenképp.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. december 6.

orsolya8828

2017. november 14.

Ebből is a mintát próbáltam ki, ami egyébként nagyon sokáig elég! Nekem a reggeli ébredéses puffadt szem alatti karikáimon sokat segített, mondhati amióta használom, ez nincs! Ráncaim nem igazán vannak úgyhogy arrol nem tudok beszámolni.. de a reggeli friss üde tekintetért tőlem megkapja az 5 csillagot!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. november 14.

Antioxidánsok: Tocopherol, Curcuma Longa (Turmeric) Root Extract
Gyulladáscsökkentők: Oenothera Biennis (Evening Primrose) Oil, Cucumis Sativus (Cucumber) Fruit Extract
Hidratálók: Simmondsia Chinensis (Jojoba) Oil, Jasminum Officinale (Jasmine) Extract

Squalane eo 1 0

Stearyl Alcohol ti I eo I eu I al 2 2

Térfogatnövelő és sűrűség szabályozó segédanyag.

Szúrós csodabogyó kivonat. Szájon át bevéve hatásos lehet ödéma ellen. A bőrön alkalmazva talán gyulladáscsökkentő hatása van.

További info az összetevőről a KM-blogon >>