Kiehl's

Ár:   14 450 Ft   Kategória:   Szemkrémek
Kiszerelés:   15 ml és 30 ml   Bőrtípus:   Minden
Lelőhely:   Kiehl's márkaboltok   Bőrprobléma:   Bőröregedés

A krémet és az összetevőket feltöltötte: csaktom, Módosítva: 2016. április 20.

Ár:   14 450 Ft
Kiszerelés:   15 ml és 30 ml
Lelőhely:   Kiehl's márkaboltok
Kategória:   Szemkrémek
Bőrprobléma:   Bőröregedés

Feltölt, feszesít, kisimít, hidratál és helyreállítja a szem fiatalos alakját. A szem környéki bőr láthatóan feszesebb, feltöltöttebb, a bőr textúrája kifinomultabb már egy héten belül. A nők 95%-a szerint szeme tágabbra nyílt. Parabén-, ásványi olaj-, illatanyag- és színezékmentes, kifejezetten ajánlott érzékeny szemekre.

ramici

2018. augusztus 27.

Szuper kis szemkörnyék ápoló, látványos hatást nem fedeztem fel rajta, de mikor használtam éjszaka, másnap reggel sokkal kellemesebb érzés fogadott, nem voltak elnehezedve a szemeim.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. augusztus 27.

markoagi75

2018. január 9.

Mintát kaptam először belőle, utána viszont olyan jó volt hogy be kellett szereznem egy nagyot :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. január 9.

sarster

2016. szeptember 16.

Eddig nem nagyon találkoztam hatékony szemkörnyék ápolóval. Egy másik termék vásárlása mellé kaptam belőle mintát ajándékba. Kíváncsiságból persze kipróbáltam, de nem fűztem hozzá reményeket. A kis minta több, mint egy hétig elég volt és már a második alkalom után látványos volt a hatás. Reggel nem volt táskás a szemem, tényleg sokkal nyitottabb lett a tekintetem. Nehéz megfogalmazni a változást :) Alig van illata, abszolút plusz pont, az állaga nagyon kellemes, nem ragad, gyorsan felszívódik, nem hagy kellemetlen érzést. Így aztán borsos ára ( 14 450 Ft / 15ml ) ellenére vettem belőle és továbbra is kedvenc.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2016. szeptember 16.

Gyulladáscsökkentők: Adenosine
Hidratálók: Rhamnose, Glycerin, Sodium Hyaluronate

Ph szabályozó segédanyag

Erősen lúgos (ph 10) ph szabályozó.

A hatóanyagot gyártó német cég kutatása szerint az összetevő segít a nap okozta bőröregedés (vagyis a photoaging) lassításában, valamint ígéretes sejtjelző (a bőr sejtjeit a helyes, fiatalos viselkedésre buzdítják vagy pedig megakadályozzák, hogy egyéb anyagok rossz viselekedésre ösztönözzék a sejteket) és anti-aging összetevő.