Kiehl's

Ár:   13 500 Ft   Kategória:   Fényvédők
Lelőhely:   Kiehl's márkaboltok   Bőrprobléma:   Túlérzékenység

A krémet és az összetevőket feltöltötte: rétipipitér, Módosítva: 2016. április 29.

Ár:   13 500 Ft
Lelőhely:   Kiehl's márkaboltok
Kategória:   Fényvédők
Bőrprobléma:   Túlérzékenység

Ultra könnyű hidratáló formula, széles spektrumú UVA /UVB védelemmel. Olajmentes, nem komedogén, érzékeny bőrre is.

Kiehl's Ultra Light Daily UV Defense SPF50 / Pa++++ 60 ml
Ár: 11000 Ft , Eladó: Pegikutya
Állapot: új, bontatlan, Helyszín: Budapest, fizetés: fizetés banki utalással, személyes átvétel lehetséges
Kiehl's Ultra Light Daily UV Defense + Rosa Arctica krém
Ár: 3200 , Eladó: cincur
Állapot: Új, bontatlan mindegyik, Helyszín: Budapest, fizetés: Személyes átvétel Budapesten megoldható, vagy posta/foxpost
Preciosa

2018. július 2.

Az Allee-ban kértem belőle mintát, ami két alkalomra volt elég arcra/nyakra. Nagyon jól kenhető, nem irritálta a bőröm (igaz, alatta volt egy toner réteg), és a szemem sem (pedig ált. érzékeny a kémiai fényvédőkre). Amikor este lemostam, éreztem, hogy milyen jól hidratálta a bőröm. Csillogott a zsíros bőrömön, de nagyon szépen fölé tudtam kenni Paula kék matt fizikai fényvédőjét, és így a kettő egy nyári mászkálós hétvégi napra tökéletes volt! Ha nem kerülne ennyibe, beruháznék rá.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. július 2.

erika81

2017. április 11.

Hámlasztó mellé kaptam ebből kis mintát, de az is több napig elég volt.
Alapvetően én inkább száraz-normál bőrtípusra ajánlanám, mivel hiába kentem alá mattító krémet a nap második felében már csillogott az arcom és csúszkált rajta az alapozó is, pedig messze van még a kánikula.
Egyébként jó fényvédő. Nem okozott allergiás reakciót, könnyen kenhető, lehet rá sminkelni és nem hagy fehér réteget az arcon.
Az ára elég magas és végül nem is őt vettem meg fényvédőként, de ebbe nem az ára tartott igazán vissza, hanem az hogy csillogott tőle a bőröm és ezért inkább egy másik fényvédőre esett a választásom.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. április 11.

Hámlasztó mellé kaptam ebből kis mintát, de az is több napig elég volt.

Loccca

2017. március 18.

Nagyon jol felkenhető. Gyorsan beszívódik es gyönyörű lesz tőle ultraerzekeny bőröm. Nem hagy fehér foltot🙏6*tökéletes

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. március 18.

SBarbara

2017. február 28.

Mintát kaptam ajándékba más termékhez, de szeretném megvenni nagyobb kiszerelésben. Nagyon jó az állaga, könnyen szívódik. Észre sem vettem, hogy rajtam van.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. február 28.

orybea

2016. július 24.

Én csak mintát próbáltam, az kétszer volt elég. Az én kombinált bőrömön egy gazdag, zsíros, nehéz, fehér krém érzetét nyújtotta. A sminkem nagyon ragadt bele, vastag hatású lett, az arcom fénylett. Olyan érzésem volt, hogy nemhogy a nap, de a lézer sem süt át ezen a maszkon, ami az arcomon keletkezett. :) Nem veszem meg teljes kiszerelésben.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2016. július 24.

Fans

2016. május 1.

Szerintem nagyon jó😌

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2016. május 1.

Szerintem nagyon jó😌

Antioxidánsok: Tocopherol
Hidratálók: Glycerin, Propylene Glycol, Aluminum Hydroxide, Caprylyl Glycol

Erősen lúgos (ph 10) ph szabályozó.

Felületaktív anyag (surfactant),  emulgeálószer, tisztítószer.

Sűrűség szabályozó, átlátszatlanná tevő porszerű segéd anyag.

Felületaktív anyag, emulgeálószer és sűrítő anyag.

Cetyl Alcohol ti I eo I eu I al 2 2

Sűrítő anyag, amit elsősorban gélszerű állag előállításához használnak

Ph szabályozó és maszkoló (nem kívánt íz és illat semlegesítése) segédanyag.

Tartósítószer.  Részletesebb információ a parabénekről a futuredermen.

Emulzió stabilizáló és sűrűség szabályozó segédanyag.