Kiehl's

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Szérumok, Kezelések
Kiszerelés:   30 ml, 50 ml és 100 ml   Bőrtípus:   Minden
Lelőhely:   Kiehl's márkaboltok   Bőrprobléma:   Bőröregedés

A krémet és az összetevőket feltöltötte: NovakneViki, Módosítva: 2020. június 8.

Kiszerelés:   30 ml, 50 ml és 100 ml
Lelőhely:   Kiehl's márkaboltok
Kategória:   Szérumok, Kezelések
Bőrprobléma:   Bőröregedés

• Bőrerősítés a látható eredmények érdekében. Használatával a bőr erősebbé és ellenállóbbá válik a bőröregedést okozó agresszorok ellen.
  • A formulában található mikronizált 11kDa hialuronsav és az adaptogén gyógynövény komplex véd az agresszorok ellen és fokozza a bőr ragyogását. hetes használat után a finom vonalak csökkennek, rugalmasabb lesz a bőr, fokozódik a ragyogás.
  • Az adaptogén gyógynövény komplexben bazsalikom, vörös ginzeng gyökér és schisandra bogyó található.

Pomelo

2020. augusztus 28.

Nem rossz, de ennyi pénzt nekem ér, nem veszem majd újra. A ginzenges illatát és a nem túl folyós állagát szeretem, a hialuronsav hatása érződik, kisimít, de ennél többet nem tapasztalok, engem picit zsírosít is hosszabb távon (a rövid távú átverős, alkoholnak köszönhető mattítás után). Ennyi pénzért többet, komplexebb összetevőket, jobb hatást várnék. Nem vagyok biztos abban, hogy az elején emiatt voltak-e kis pattanásaim, de egy hét után elmúltak.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2020. augusztus 28.

Makranc

2020. július 15.

2 hete használom a Super serumot napi 2szer, és az arcomat, mintha kivasalták volna. A homlokráncaim halványabbak, az összkép valahogy szebb és feszesebb. Szerintem egy nagyon hatásos újdonsàga a Kiehl’s nek, aki szeretne egy kis turbót a bőrének, annak mindenképpen must have. Az első hozzászólónak az alohol denat.-tal kapcsolatban annyit mondanék, hogy az a tartósítás miatt található a termékben. Ha valaki odafigyel arra, hogy jellemzően kerülje ezt az összetevőt ès kevés esetben fordul elő a mindennapi rutinjában hasznàlatos termékeiben, akkor nem lesz semmi baja ha 1-2 szer becsúszik, csupàn a balanszra kell törekedni. Az agresszorok jelen esetben a külső környezeti hatásokra vonatkoznak, amik stresszelik a bőrünket (pl: alváshiány, cigifüst, toxinok, szennyeződések, napsugárzás) ezáltal felgyorsul a bőröregedés. Ez a szérum pedig pont ezeket semlegesíti az adaptogén növényekkel, a hialuron sav pedig úgy kisimítja a bőrt, hogy öröm a tükörbe nézni! :3

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. július 15.

doraalfoldy

2020. július 8.

Én is mintát kaptam az üzletben. Nekem igazából bevált, de nem csoda szer. Pár napja úgy keltem ki reggel az ágyból mint a mosott sz*r két pici cseppet felkentem az arcomra és valósággal kisimult az arcom. Nagyon sok terméktől kipattogok, ő tőle nem így nekem ez is pozitív. 5*-ot nem adnék, de szívesen ajánlom!

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2020. július 8.

NovakneViki

2020. június 1.

Megjelenésekor egy mintát kaptam a szérumból. A szérum állaga nagyon híg, folyós. Az illata zöld növényes kicsit fűszeres. A színe opálos fehér. A mintát próbáltam minél több alkalomra beosztani, de a híg állaga miatt szerencsére ez nem volt nehéz. Bőrápolás terén nem volt különösebb problémám vele, egyetlen bajom, hogy véd a bőrrel szembeni agresszorok ellen. Viszont a 4. összetevő a denaturált alkohol, és itt fel is merült bennem a kérdés, hogy mi is az alkohol ha nem pont egy bőrrel szembeni agresszor?

Ha valakinek van bármi háttérinformációja abszolút meggyőzhető vagyok.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2020. június 1.

Ha valakinek van bármi háttérinformációja abszolút meggyőzhető vagyok.

Antioxidánsok: Tocopherol
Gyulladáscsökkentők: Hamamelis Virginiana (Witch Hazel) Water, Adenosine
Hidratálók: Glycerin, Propanediol, Caprylyl Glycol
Kémiai hámlasztók: Capryloyl Salicylic Acid, Citric Acid

Ricinusolajból előállított felületaktív anyag és emulgeálószer.

Maszkoló, azaz a kellemetlen illatot és ízt semlegesítő segédanyag.

További info az összetevőről a KM-blogon >>

Illóolaj, melyet a Cymbopogon schoenanthus füvek (más néven indiai citromfű, tevefű) gőzdesztillációjával nyernek ki. Citromos illata miatt főleg illatanyagként használják, de tonikok adalékanyagaként használatos. Antibakteriális és gombaellenes tulajdonságai miatt olajosabb bőrtípusokra szánt termékekben is gyakori összetevő. Egyeseknél kiválthat bőrirritációt, különösen azoknál, akiknél citromfű allergia áll fenn.

A rozmaring leveléből készült olaj. Lásd rozmaring.