Kiko

Ár:   €8.90   Kategória:   Sminkek szemre
Lelőhely:   külföld, online   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: Dea, Módosítva: 2016. szeptember 7.

Ár:   €8.90
Lelőhely:   külföld, online

Parabén- és parfümmentes szempillaspirál sűrű, mégis krémes textúrával, mely könnyen felvihető és építhető. Aktív összetevői táplálják a pillákat.

Ofesz86

2020. október 7.

A vízálló változata van meg. Nekem látványosan hosszítja a pilláimat, a dúsítás nálam elmarad. Nyáron csak ezt használom.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2020. október 7.

annushka88

2020. szeptember 21.

Nagyon vad ez a kefe, rendesen megijedtem - ennek ellenére nagyon egyszerű használni, mert csak távolról odaérinted és úgy beformáz, befest, hogy ihaj. Akciósan nagyon olcsón szórják szezon végén, ha van lehetőség, érdemes beszerezni, én hazai drogériás piacon nem találtam ehhez foghatót.
Szokásos jó dolgokat hozza, extra pigmentált, nem pereg, nem tapad fel, cserébe hosszú íves műszempillasort eredményez, hőséget is jól bírja.
Nem szabad megijedni a kefétől, bátran, bátran :D

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. szeptember 21.

Nem szabad megijedni a kefétől, bátran, bátran :D

Lencseee

2020. január 28.

Hat...engem buntet ennek a spiralnak a feje. Szornyu, mert kiszelesedik mindket oldalon es nagy/hosszu, ami miatt felkenem a festeket a szemhejamra a szelen es kibokom vele a szememet belul. Pedig jo lenne, amit nyujt (mert maga a formula jo, olyan "pupa"), de az ovatos hasznalatbol kifolyolag inkabb kinszenvedes vele a sminkeles, es nem birom/nem akarom/ nincs turelmem tobbszor athuzni a pillakat. A hatasa lehetne 4.5, de a hasznalhatosaga nalam 1. Ebbol kifolyolag ertekelheto lenne kozepesnek, de ha azt veszem, hogy az araert mit kaptam, ez eppen, hogy elegseges, mert a felhasznaloi elmeny tobbet nyom a latba.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2020. január 28.

KovacsEszti

2019. április 14.

Kizarolag ezt hasznalom, annyira dus es hosszuak a pillaim, hogy az valami csoda.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. április 14.

tonic

2019. március 23.

Mivel én képtelen vagyok ilyen kefével kifesteni anélkül,hogy össze ne kenném magam,így egy ismerősnek adtam,ő nagyon szerette,nagy pillákat csinált vele.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2019. március 23.

Dalmayr

2018. október 10.

Kathleenlights fanatikusként nyilván Rómában az első utam a kikoba vezetett, hogy megvegyem ezt a spirált. Azóta már a többedik tubust hadználom, ezt szoktam kérni ha valaki külföldre megy. Eszméletlen pillákat csinál, tartós, nem kenődik. A keféje elsőre furcsa de megszokható. A legeslegjobb spirál :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. október 10.

MaFa

2018. szeptember 4.

Nem ez a legjobb szempillaspirál, amit eddig használtam. Összeragad tőle a szempillám. Pár óra múlva elkezd egy kicsit peregni a festék és fekete lesz tőle a szemem alatt. Előnye, hogy könnyen lemosható. Nem veszem újra az biztos.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. szeptember 4.

szlilly

2018. április 3.

Imádom! Egy külföldi út során vásároltam meg, mert éppen hatalmas akciók voltak a KIKO-nál, így kb 3 euro volt az ára. Nekem még ennyire egy szempilla spirál se vált be, mint ez. Teljesen megvan a "HŰHA" érzés, mikor használom. Hatalmas szempillákat csinál, egyszerűen imádom! (azóta beszereztem még pár KIKO spirált. Még nem próbáltam ki őket, de majd később azokról is írok, hogy milyenek :) ) Egyetlen problémám vele, hogy nem tart egész nap, kicsit hajlamos felkenődni a szememre (de ezt saját hibának tekintem, mert mindig vízálló szempillaspirált használok, ebből is azt akartam venni, csak valahogy elfelejtettem megnézni) Szóval meg vagyok vele elégedve, de ha elfogadsz egy tippet, akkor vízállót válassz!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. április 3.

kissnoncsa

2017. november 18.

Nem rossz-nem rossz, de a Loreal hasonló (Paradise) spirálja sokkal jobb! Nagy pillákat csinál, de picit nagyobb a keféje, mint a Loreálnak, így én nem tudtam vele elég ügyesen bánni... Illetve nehezen beszerezhető szerintem. Amikor megvettem egyből vettem is kettőt, de nem lett szerelem :(

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. november 18.

ylexe

2016. december 2.

Egyelőre 4 csillagot kap, mert kissé nehézkes vele a festés a kefe formája miatt. Ugyanakkor ez az első spirálom, amivel egyedi eredményt tudok elérni, magyarul nem tucatspirál szerintem. Ível, szétválaszt, hosszabbítja az egyébként is hosszú, de egyenes pilláimat. ŐRÜLETESEN könnyű lemosni, nem csíp, nem okoz semmilyen panaszt. Elképzelhető, hogy újravásárolnám, ha elfogy, de ezt követően még több spirál áll a kipróbálandók sorában. Annak ajánlom, aki hétköznapra is szeretne különleges és látványos pillákat.

UD: Kap 5-öt, az eddigi spirálok között a második kedvencem lett a Lovely göndörítője mellett. Hamar meg lehet szokni a kefe formáját. Nagyon szeretem!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. december 2.

Antioxidánsok: Tocopherol, Ascorbyl Palmitate
Gyulladáscsökkentők: Ascorbyl Palmitate
Hidratálók: Butylene Glycol, Glycogen, Phospholipids, Hyaluronic Acid, Saccharomyces Cerevisiae Extract
Peptidek: Tripeptide-29
Vitaminok: Tocopherol, Ascorbyl Palmitate

Ascorbyl Palmitate a I i I v I gy 2 0

Élesztő kivonat, amit hidratáló tulajdonsága miatt használnak a kozmetikumokban.