Kiko

Ár:   €2   Kategória:   Körömlakkok, lemosók
Lelőhely:   külföld, online   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: danyadi77, Módosítva: 2019. április 30.

Ár:   €2
Lelőhely:   külföld, online
Kategória:   Körömlakkok, lemosók

Gyorsan száradó körömlakk. A nagy sörtéjű maxi kefe megkönnyíti a festék csíkmentes felvitelét.

Ár: 2100 , Eladó: arimer
Állapot: Új, Helyszín: Budapest, fizetés: Szemelyes atvetel Moricz Zs korter, vagy Batthyany ter
babajaga

2019. december 5.

A szinek szepek es aranylag gyorsan szarad - ennyi a pozitiv. Mini uveg 7 ml, borzalmasan csikoz az elso retegnel, masodik egy fokkal jobb. 2-3 napig tart, ami atlagos. Az ecset borzalmas. Rovid es kicsi, a sortek egyenesen nyirva, igy a koromagyam is mindig koromlakkos. Tobbet nem veszek, egy rakas ennel sokkal jobb lakk van.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. december 5.

bleauwsy

2019. november 8.

Egy egész szériát vásároltam belőlük, olyan szép színei vannak.
Gyorsan kopik, de emiatt nem hibáztatom, mert én is gyorsan festem a körmeimet másik színre.
A tartóssága miatt 4*, de egy nagyon szerethető termékcsalád.
Gyorsan szárad és csíkmentes marad.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2019. november 8.

Egy egész szériát vásároltam belőlük, olyan szép színei vannak.
A tartóssága miatt 4*, de egy nagyon szerethető termékcsalád.
Gyorsan szárad és csíkmentes marad.

Lina14

2019. augusztus 5.

Nekem 2 szín is van, az egyik a 019es ( pink csillámos ), a másik a 021 ( hideg világos lila arany csillámmal ). Az első egy picit átlátszóbb, kell belőle 3 réteg és nyomdázni is kicsit áttetszően lehet vele. A másik egy vasrag rétegben fed és gyönyörű a nyomdázása. Nagyon jó a száradási idejük é nem csíkoznak, nekem tartósak is voltak.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. augusztus 5.

danyadi77

2019. május 31.

Bánom, hogy nem hozattam többet. Egy rózsaszín, egy korall és egy magenta szín birtokosa vagyok.
1. gyönyörű színek
2. gyors száradás, nincsenek nyomatok (általában lefekvés előtt van időm lakkozni)
3. 3-4 napig tart
4. jó ecset, könnyű használat
5. jó ár/érték arány
+1 cuki csomagolás :)

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. május 31.

1. gyönyörű színek
3. 3-4 napig tart
4. jó ecset, könnyű használat
5. jó ár/érték arány
+1 cuki csomagolás :)

csankaa

2019. május 20.

Nagyon szeretem a színeit, sokat próbáltam is már (a vörös és rózsaszín skáláin mozogva). A körmeimen 3-4 napot bír, ami nálam szinte rekord. Hamar szárad. Ár-érték aránya tökéletes, sokkal jobban teljesít a drágább lakkoknál.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. május 20.

Hatshepsut

2019. május 1.

Imádom, nagyon tartós, de ami a legjobb benne, hogy kb. 5 perc alatt megszárad, nem kell 1 óráig egy helyben ülni, amíg megszárad. Ár-érték arányban tökéletes. Az üveg pici, de így is nagyon sokáig elég, nekem legalábbis még egyik sem fogyott ki, pedig 4 színt is beszereztem. Mind a 4 szín ugyanazt tudja, semmi különbség nincs köztük. Mióta megvannak újra elkezdtem festeni a körmeimet!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. május 1.