Kiko

Ár:   €2   Kategória:   Körömlakkok, lemosók
Lelőhely:   külföld, online   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: danyadi77, Módosítva: 2019. április 30.

Ár:   €2
Lelőhely:   külföld, online
Kategória:   Körömlakkok, lemosók

Gyorsan száradó körömlakk. A nagy sörtéjű maxi kefe megkönnyíti a festék csíkmentes felvitelét.

csankaa

2019. május 20.

Nagyon szeretem a színeit, sokat próbáltam is már (a vörös és rózsaszín skáláin mozogva). A körmeimen 3-4 napot bír, ami nálam szinte rekord. Hamar szárad. Ár-érték aránya tökéletes, sokkal jobban teljesít a drágább lakkoknál.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. május 20.

Hatshepsut

2019. május 1.

Imádom, nagyon tartós, de ami a legjobb benne, hogy kb. 5 perc alatt megszárad, nem kell 1 óráig egy helyben ülni, amíg megszárad. Ár-érték arányban tökéletes. Az üveg pici, de így is nagyon sokáig elég, nekem legalábbis még egyik sem fogyott ki, pedig 4 színt is beszereztem. Mind a 4 szín ugyanazt tudja, semmi különbség nincs köztük. Mióta megvannak újra elkezdtem festeni a körmeimet!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. május 1.