Kiko

Ár:   €7,5   Kategória:   Sminkek arcra
Lelőhely:   külföld, online   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: citromhab, Módosítva: 2016. december 16.

Ár:   €7,5
Lelőhely:   külföld, online

ercsike76

2017. október 6.

Több színben rendeltem meg de mind erősen pigmentált, így nagyon pici is elég belőle. Tartós, nagyon szépen el lehet dolgozni, nem foltosodik. A csomagolása hasonló mint a NARS termékeké, olyan gumiszerű, jól záródik, picike kis tükörrel. A KIKO arcpírok a kedvenceim, sztem pro minőségűek.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. október 6.

estagnus

2016. január 10.

A 102-es Natural Pink árnyalat van meg, ami nagyon finom, természetes színt ad, ezért is tetszett meg. Matt, pigmentált, könnyű felvinni, tartós, szóval klassz darab. A csomagolását is szeretem, jól záródik, jó kézbe venni és még tükör is van benne.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. január 10.

Karola21

2015. december 7.

Nekem is a 108-as árnyalat van meg, ami egy barackos szín. Amikor neten megrendeltem egy kicsit féltem attól, hogy túl harsány színű lesz a hófehér bőrömön, de azt kell, hogy mondjam, hogy nagyon szépen mutat a hófehér bőrömön és egy kis életet lehel az arcomba. Matt finisű, nincsenek benne csillámok, így ezért is nagy kedvenc lett. Kb. egy éve használom minden nap és kb. fele fogyott ki a tégelynek, úgyhogy nagyon gazdaságos is. Ajánlom!

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2015. december 7.

nyafatka

2015. október 20.

108-as árnyalatot vettem, ami barackos színű. Szupertartós és a csomagolás is nagyon praktikus

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. október 20.

e.luca

2015. június 17.

Szuper pigmentált! Először csak egy kis ütögetés után egyből felfittem az arcomra és így kicsit sok lett, ezért épphogy hozzáérintem az ecsetet és átsimítom vele a kézfejemet, mielőtt felviszem! Gyönyörű színek, jó áron!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. június 17.

chardonnay

2015. május 29.

Nagyon természetes, szinte minden arcszínhez passzoló, tisztán egészséges hatást nyújtó szín a 104-es.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. május 29.

Nonaa

2015. március 24.

Már több, mint fél éve használom ezt a pirosítót, és még mindig rengeteg van benne. Nagyon pigmentált, gyönyörű szín, tartós az arcon.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. március 24.

lide81

2014. augusztus 29.

A 103-as árnyalatot kaptam ajándékba. Csodálatos aranyló barack színe van, erősen pigmentált, kevés is elég belőle.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2014. augusztus 29.

coffelove

2012. szeptember 4.

Talán pont a képen látható árnyalatot vettem meg egy hete! Nagyon pigmentált, és valóban nagyon tartós, az ára is csúcs, úgyhogy irány Olaszország, Németország stb. Még semelyik KIKO termékben nem csalódtam.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. szeptember 4.

Kriszti.B

2012. május 14.

Nekem a 103-as Golden Peach árnyalat van meg, szeretem, mert:
- finom, nagyon apró arany csillámok vannak benne, amik nagyon szép fényt adnak, nem diszkógömb hatás
-elég pigmentált, egyszer elég hozzáérinteni az ecsetet, hogy a két orcámra elegendő mennyiséget megkapjam
- kellemes árnyalat, Nars Orgasm dupe-ként szokás emlegetni
-tartós, 7-8 órát minimum kibír
-jól kezelhető, simán felvesz eleget az ecset

Én 7,5 €-ért vettem, szerintem annyit simán megér

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. május 14.

Nekem a 103-as Golden Peach árnyalat van meg, szeretem, mert:
- kellemes árnyalat, Nars Orgasm dupe-ként szokás emlegetni
-tartós, 7-8 órát minimum kibír
-jól kezelhető, simán felvesz eleget az ecset

Én 7,5 €-ért vettem, szerintem annyit simán megér

Emolliensek: Octyldodecyl Stearate, Dimethicone
Szilikonok: Phenyl Trimethicone, Dimethicone
Illatanyagok: Benzyl Salicylate, Butylphenyl Methylpropional, Hydroxycitronellal, Coumarin, Citronellol, Parfum / Fragrance
Parabének: Methylparaben, Ethylparaben, Propylparaben, Butylparaben
Színezékek: Titanium Dioxide / CI 77891, CI 77491, CI 77492, CI 77499, Red 6 / CI 15850, Red 27 / CI 45410, Carmine / CI 75470, Manganese Violet / CI 77742, Ultramarines, Yellow 6 Lake / CI 15985, Yellow 5 Lake / CI 19140
Tartósítószerek: Methylparaben, BHA, Ethylparaben, Propylparaben, Butylparaben

Tartósítószer.  Részletesebb információ a parabénekről a futuredermen.

Tartósítószer.  Részletesebb információ a parabénekről a futuredermen.

Színezék. Piros.

Sminkekben gyakran használt lilás, rózsaszínes színű színpigment.

Mesterséges kék, zöld, piros, lila és rózsaszín pigmentek. További infó itt.