Kiko

Ár:   2000 Ft   Kategória:   Sminkek szájra
Lelőhely:   külföld, online   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: babetttka, Módosítva: 2014. május 30.

Ár:   2000 Ft
Lelőhely:   külföld, online
Kategória:   Sminkek szájra

Ultra fényes, selymes textúrájú ajakrúzs

21 árnyalatban kapható

Ár: 1000ft (posta benne) , Eladó: hedera97
Állapot: 1x probalt,de icipici serules van a ruzson, Helyszín: --, fizetés: banki utalas,postaval küldöm
Ár: 2000 Ft / 2db + posta , Eladó: Timmon
Állapot: új, kipróbált, Helyszín: Gyöngyös, fizetés: személyes átvétel, ajánlott postán maradó feladás (+540 Ft)

reginababa10

2016. június 13.

Akárhányszor az üzletben járok, mindig tesztelem ezt a fajta rúzst több színben is de soha nem vásárolok belőle mivel egyik sem pigmentált. Az ára nagyon kedvező ezért is akarok belőle mindig vásárolni de minden tesztelésnél meggondolom magam mert tudom hogy pénzkidobás lenne.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. június 13.

dorcsigo

2016. február 24.

Két színt vettem ebből- imádom! Az egyik a kedvencem, olyan, mintha eper lenne az ajkaimon. Ha ismét kiko közelben járok, tuti, hogy veszek még vagy 3-at! Tök jó az állaga, hidratál, nem csúszkál, tartós is. Mi más kellhet még?

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. február 24.

eszti87

2016. január 7.

Egy nude árnyalatom van belőle - kicsit sápaszt, de kicsit kapkodva választottam ki a színt. Nem ragad, kellemes viselni, és az ára miatt ideális táskába bedobós rúzs lehet :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. január 7.

Fannila

2015. június 23.

Ebből az ultra glossy rúzsból vagy 4 darabot betáraztam múltkor...annyi szép szín van. Semmi extra egyébként, de a színek nagyon szépek.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2015. június 23.

fridaylover

2014. december 7.

Ezt a rúzst mindenkinek ki kellene próbálnia! Jó érzés viselni, nagyon szép fénye van, egyenletesen kopik és kb. 3 órát bír rajtam. Nekem a 810-es, csillámos-pirosas árnyalat van meg, és sokan dicsérik rajtam. Kifejezetten szeretem, hogy nem fed teljesen, így nem kelt művi hatást.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. december 7.

babetttka

2014. május 20.

Egy barackos árnyalatom van belőle a 806-os számú. Szépen beszínezi az ajkakat,de nem ad teljes fedést. A fénye tényleg gyönyörű, és rajtam viszonylag tartós , 2-3 órát simán kibír(mondjuk az evés ívást már nem tolerálja túl jól..).Az egyenetlenségeket,apró rácokat kiemeli,csak szép,ápolt ajkakon mutat jól,de ez az egyetlen negatívuma. Én már régóta kerestem egy ilyen mindennapos, barack rúzst,és jelentem megtaláltam. :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2014. május 20.

Antioxidánsok: Pentaerythrityl Tetra DI-T-Butyl Hydroxyhydrocinnamate, BHT, Pisum Sativum (Pea) Extract
Hidratálók: Glycerin, Algae Extract

Bőrjavító (skin conditioning) anyag.

Színezék. Piros.