Kiko

Ár:   1800 Ft   Kategória:   Sminkek arcra
Lelőhely:   külföld, online   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: killerqueen, Módosítva: 2015. április 20.

Lelőhely:   külföld, online

Hidratáló és nyugtató hatasú aktív összetevőkkel gazdagított alapozó. Krémes hosszan tartó állagú és kitűnő fedőképességű. A bor puha, sima és egyenletes külsejű egész nap.

Hipoallergén, nem komedogen, illat és parabenmentes.

20 árnyalatban kapható

Zsuzsi27ka

2018. szeptember 13.

Leertekelve vettem Veronaban- nem ismertem eddig a Kiko termekeket. Az arnyalatot lehet nem talaltam el, kisse vilagos, de ahogy jon a tel, pont jo lesz!
Kellemesen csalodtam, jobbnak ertekelem, mint a drogerias tarsait, jonak talaltam a fedeset es szep porcelanbort varazsolt. Meglepodtem, hogy mennyire egysegesiti az arckepemet.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. szeptember 13.

lorsyn

2016. február 22.

Maga az alapozo jol hasznalhato,viszont meg a legvilagosabb szin is elegge sotet...

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. február 22.

eszti87

2016. január 7.

Pont elfogyott a BB krémem, és valami lightos fedésű, könnyű alapozót kerestem. Nagyon kapkodtam, így sikerült a nem megfelelő árnyalatot megvennem végül. Mondanám, hogy majd nyárra jó lesz, de nyáron nem szeretem magamon az alapozót. Sebaj, így is tudom használni, a téli, elég világos alapozómból szoktam kikeverni vele egy színt, plusz így megnyugszom, hogy nem árválkodik a polcon :)
Folyós, könnyű eloszlatni, ecsettel és ujjakkal is problémamentes a felvitele. Szépen beszívódik a bőrbe, nem fénylik tőle azonnal az arcom, de púder azért elkel hozzá.

Ahogy az előttem lévő is írta, normál ára is nagyon olcsó. Ha jól emlékszem, kb. 10-12 féle árnyalatban elérhető.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. január 7.

killerqueen

2015. április 15.

Szkeptikus voltam vele mert regebben nem voltak jo elmenyeim a Kiko alapozokkal de ugy gondoltam hogy 5,90 euroert ajandek, hat vettem egyet. Kb. fel eve jelent meg. Megdobbentem hogy milyen jo. Zsiros borom van, de pattanasok nelkul. Nagyon jol fed, de mivel hidratalo alapozo, amig ra nem tettem a pudert azt hittem nem nekem valo mert neheznek es fenyesnek ereztem ahogy elkentem. De a megfelelo puderrel egy csoda! Hosszan tart, nem szivja be a borom, nem csomosodik, nem halvanyul, egesz nap bombabiztos!
Egy Deborah puderrel hasznalom, ezzel a legszebb (szinten olasz termek de azt hiszem a Mullerben kaphato Magyarorszagon is). Mivel zsirosodo a borom, tobbszor hasznalok olajfelszivo lapokat a nap folyaman de utana mindig friss a sminkem. Olyan tartos es erintesallo hogy arclemoso tejnek alig adja meg magat a nap vegen. Gyonyoru vele a smink, olyan ragyogoan szep, nem faradtan matt.
A szinvalaszteka pedig professzionalis, 20 arnyalat, barackos, rozsas, sargas, natur szinek minden arnyalatban.
Telre a 6-os szamu Creamy beige arnyalatot vettem, ez a masodik legvilagosabb a sargas bezsek kozul es tokeletes volt. Rozsaszines a borom de amig nem barnulok nem szeretem a rozsaszines alapozokat mert falfeherek, a sargasabbak adnak egy meleg arnyalatot az arcomnak es nem sapasztanak. Ez nagyon szepen egybeolvadt a borszinemmel es valamennyire atengedte a termeszetes szinet de tokeletesen egyforma volt a nyakammal.
Vettem egy 4-est is mar, ez a medium rose, ha mar barnulok nemsokara, kivancsi vagyok milyen lesz.
Mindenkinek ajanlom. Az ara normal ar, nem akcios. Csodalkoztam is mert 13-16 euro korul van az osszes alapozojuk.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2015. április 15.

Antioxidánsok: Tocopherol
Gyulladáscsökkentők: Aloe Barbadensis (Aloe Vera) Extract

Növényi eredetű emolliens észter (oleyl alcohol + erucic acid), aminek a bőrérzete a jojoba olajéhoz hasonlít.

A CosIng besorolás szerint felületaktív anyag és emulgeálószer.

Részletesebb információ a smartskincare-en.

Az összetevő leírása ellenőrzés alatt áll. Hamarosan itt olvashatod!