Kiko

Ár:   €14.95   Kategória:   Sminkek arcra
Lelőhely:   külföld, online   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: Ria13, Módosítva: 2017. december 27.

Ár:   €14.95
Lelőhely:   külföld, online

Tartós folyékony alapozó, moduláris lefedés és félmatt kidolgozás.

Anti-ageing hatású ( sóvirág kivonata azonnali lifting hatást eredményez, könnyű, egzotikus növényekből származó olajkivonatai nedvességgel töltik fel a bőrt, anélkül, hogy elnehezítenék.

Minden bőrtípusnak ideális, középmatt hatású és közepes fedést nyújtó alapozó, a természetes finish-ért. Fényvédőt tartalmaz,amely védi a bőrt a napsütés okozta korai bőröregedés ellen.

Ár: 2000 Ft , Eladó: fairyfelicita
Állapot: 2x próbált, Helyszín: Oroszlány, fizetés: előre utalás után Foxpost, vagy személyes átvétel
Kiko Tuscan Sunshine Luminous Foundation
Ár: 2000/db + pk , Eladó: perfumeaddict
Állapot: 2x nyomott, Helyszín: Budapest, fizetés: Személyes átvétel vagy + postaköltség

bleauwsy

2020. szeptember 24.

Netről rendelve jutottam hozzá, sokáig nem kedveltem, de kapott még esélyt. Jelenleg maximálisan elégedett vagyok vele! A problémát a bőrápolásom elhanyagolása szülte, ugyanis kiemelte a száraz részeket, amikről nem is tudtam, de mostanra hibátlan bőrön hibátlanul teljesít. A rendszeres bőrápolási rutin itt sajnos alap, hogy jól teljesítsen.
-színárnyalat tökéletes (WR01), ténylegesen fehér bőrűekre tervezve, ami a márkánál nem mindig szempont
-közepes fedésű, ami pont elég is a mindennapokra
-jól építhető! lehelet vékony rétegben oszlatom el ecsettel az arcomon, kritikusabb helyeken megduplázom és akár egy anyajegyet is képes teljesen lefedni így
-jól alkalmazkodik, az orromon egyáltalán nem feltűnő vagy természetellenes jelenség, mégis szépen fed
-az orrfújást állja!
-egyetlen hátránya, hogy saját márkás perfecting powderjével (limitált szériás) nem működik együtt tökéletesen. Ahol ecsettel felvittem ezt a púdert, ott nagyon csúnyán összeszaladt, mintha elmaszatoltam volna egy száradásban levő körömlakkot...
-pórusokba, ráncokba nem ül bele
-csodás az összkép, amit nyújt
-ha megszáradt, szép matt és tartós is, a maszkhordás sem viseli meg
-púderrel fixálni még gyors száradás előtt érdemes, utánna már nem nagyon tapad rá
(blenderből, ecsetből nem sikerült kimosni, úgy befogta)

Igazi egész napon át helyt álló alapozó gyönyörű finish-sel. Több rétegben magas fedés érhető el vele. Egyszerűen imádom!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2020. szeptember 24.

-közepes fedésű, ami pont elég is a mindennapokra
-az orrfújást állja!
-pórusokba, ráncokba nem ül bele
-csodás az összkép, amit nyújt
-ha megszáradt, szép matt és tartós is, a maszkhordás sem viseli meg
(blenderből, ecsetből nem sikerült kimosni, úgy befogta)

Yudit

2020. június 3.

Jó minőségű, közepes fedésű alapozó, széles színválasztékkal,Rómába vettem így volt alkalmam a színeket is jól megválasztani. Ecsettel, szivaccsal is könnyen eldolgozgató, nem ül a ráncaimba és nem szárítja a bőröm, de alá kell hidratálni rendszeresen. Kicsi spf -t is tartalmaz ami külön jó pont.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2020. június 3.

Benedetta88

2019. március 3.

Gyönyörű, minőségi csomagolás, könnyen eldolgozható kézzel, ecsettel is.Viszont nem vagyok benne biztos, hogy az én bőrtípusomnak ez tökéletesen megfelelő lenne.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. március 3.

Sziporka88

2018. december 29.

Nagyon jól kenhető (szivacs, ecset, kéz). Elfedi az apró bőrhibákat. Nem pereg, kukacosodik. Egy hátrány, hogy nem lehet itthon kapni.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. december 29.

Ria13

2018. január 8.

Nagyon jó minőségű, erősen közepes fedésű, építhető termék! Ha jó színt rendeltem volna, imádnám😄 A másik nagy kedvencem a márkától. Jól hidratál, de inkább mattra szárad, nekem muszáj aláhidratálnom. Kis korrektor azért elfér mellé a nagyobb bőrhibákra. Pórusokba, apróbb táncokba nem csücsül be, olyan, mintha az EL DW-t kicsit light-osították volna😄Az enyémet-a rosszul választott szín miatt- feltettem eladásra, de úton van felém a neken való árnyalat❤️😄

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. január 8.

Antioxidánsok: Tocopherol, Pentaerythrityl Tetra DI-T-Butyl Hydroxyhydrocinnamate
Hidratálók: Glycerin, Aluminum Hydroxide

A kozmetikum összecsomósodását megakadályozó segédanyag.

A CosIng besorolás szerint felületaktív anyag és emulgeálószer.

Részletesebb információ a smartskincare-en.

Emulzió stabilizáló, sűrűség szabályozó segédanyag

Oldószerként és sűrűség szabályozó anyagként használt szerves vegyület.

Emulzió stabilizáló, sűrűség szabályozó és hajfixáló szilikon féle.