Kin

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Samponok
Kiszerelés:   250 ml és 1000 ml   Bőrtípus:   Minden
Lelőhely:   fodrászkellékes   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: kamelia, Módosítva: 2016. június 14.

Kiszerelés:   250 ml és 1000 ml
Lelőhely:   fodrászkellékes
Kategória:   Samponok

A sampon vékony hajra, egy extra hajerősítő hatású növényi kollagénnel rendelkező csúcsminőségű tápláló és hidratáló hajápoló. A kollagénes sampon a vékony, gyenge hajakat a legismertebb gyógyító növények hatóanyagaival, és a növényi kollagénnel gyorsan, és hatékonyan vitalizálja, és rendkívüli módon erősíti meg. A vékony hajnak erőt, és volument ad. Az Energy sampon vékony hajra, minden más hajtípus erősítésére is alkalmas.

kamelia

2016. augusztus 24.

A hajmaszkjával együtt kezdtem el használni, mert a sok vasalás megviselte a hajam, ezt pedig azonnal ható terméknek írták le az oldalon, ahonnan vettem. Nagy reményeket is fűztem hozzá, naivan azt hittem, hogy már első használat után csodát tesz. Hát nem tett. Ráadásul az illata sem ragadott magával, először kifejezetten kellemetlennek tartottam. Aztán úgy döntöttem, adok neki még esélyt hiszen nem olcsó. Aztán egyre puhább és fényesebb lett a hajam. Már hónapok óta használom, és biztos vagyok benne, hogy újra fogom venni. Már az illatával is teljesen megbarátkoztam, egyáltalán nem kellemetlen. :)
Mindenképpen megéri az árát.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. augusztus 24.

Mindenképpen megéri az árát.

guarana

2016. augusztus 17.

A kondicionálójával együtt nagyon szuper kis sampon, az illata isteni, és tényleg észlelhető a hatása, sok más drága termékkel ellentétben. Vékonyszálú hajra csak ajánlani tudom!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2016. augusztus 17.

Makocska

2016. augusztus 15.

Egyszeri használat után is észrevehető, hogy a haj rugalmasabb, egészségesebb :)

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. augusztus 15.

Hidratálók: Propylene Glycol, Soluble Collagen, Glycerin, Sodium PCA, Hydrolyzed Elastin, Glycogen, Caprylyl Glycol
Vitaminok: Glyceryl Linoleate

A linolénsav észtere, az F vitamin egy formája. Bőrpuhító (emollient).

A linolénsav észtere, az F vitamin egy formája. Bőrpuhító (emollient).

Sűrítő anyag, amit elsősorban gélszerű állag előállításához használnak

Tartósítószer.  Részletesebb információ a parabénekről a futuredermen.