KiwiSun

Ár:   980 Ft és 7500 Ft   Kategória:   Egyéb kozmetikumok
Kiszerelés:   20 ml és 250 ml   Bőrtípus:   Minden
Lelőhely:   KiwiSun szoláriumok   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: henifekete, Módosítva: 2018. június 9.

Ár:   980 Ft és 7500 Ft
Kiszerelés:   20 ml és 250 ml
Lelőhely:   KiwiSun szoláriumok
Kategória:   Egyéb kozmetikumok

Barnulást maximalizáló és mélyhidratáló szolikrém, Hawaii-szigeti kukui dióolajjal, bőrfeszesítő hialuronnal és vitaminokkal. Lehetővé teszi, hogy könnyedén elérjük a bőrtípusunknak megfelelő maximális színmélységet, és a szoláriumozás után a bőr bársonyos tapintású legyen. Minden barnulási fokra ajánlott.

Csillagvirag96

2020. február 18.

Egyik, ha nem a legjobb szolikrém amit eddig használtam. Tetszik, hogy végre egy szolikrém amitől nem lesz az a kellemetlen tolakodó szoli szagom és a hyaluron összetevő csodás hatása... Egyszerűen kisimultabbnak érzem a borom szolizas után és selymesnek, arról nem is beszélve hogy szuperül barnít. Állaga viszonylag híg, a színe alapból csokis bronzos színű már felvitelkor, de fürdés után ha lemosod magadról is gyönyörűen megtartja az elért barnaságot. Imádom.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2020. február 18.

vicusqa

2019. április 27.

Ajandek kremkent kaptam szoliberlethez, igy meg csak egyszer probaltam ki ezt a fajtat. Nagyon kellemes illata van, szoli utan nem szaradt ki a borom, egyenletesen es szepen barnultam tole, nem lettem foltos. Egyetlen egy negativ dolgot tudok mondani rola, azt hogy borzasztoan ragacsos. Eleg kenyelmetlenul ereztem magam egesz nap tole, igy celszeru a nap vegen szoliba menni, ha ezt a kremet szeretned használni (legalabbis szerintem) :)

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. április 27.

agica10

2018. november 16.

Még csak egyszer használtam, de megelőlegezem neki az 5 csillagot, mert 1, azaz egy 7 perces szolizás látszik a bőrömöm! Elég fehér bőrű vagyok, kb. nyár végére lesz valami színem nagy nehezen, ezzel meg már egy rövid szoláriumozás is látszik. Korábban nem próbáltam még szolárium krémet, csak nagyon sokadik alkalom után láttam valami kis eredményt a bőrömön, le is szoktam a szolizásról, mert olyan sokszor meg nem akartam menni, amennyiszer látható eredményhez kellett volna.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2018. november 16.

annajeney

2018. június 28.

A hatása szuper tényleg csodás barna bőrszínt eredményez azonnal szolizás után. Az illata mesés, egyáltalán nincs utána szoli szaga az embernek, sőt... Mint egy erős parfüm kb.
De: borzasztó kellemetlenül ragad a bőr utána és összeragadva darabokba hámlik a bőrről(vagy a bőrrel együtt) a használatot követően. Barna színű és foltos csíkokat hagy itt-ott, szerencsére az imént említett tulajdonsága miatt hamar le lehet koptatni a bőrről. Ha ezen javít a Kiwisun, megérdemli az 5*-ot, addig 4.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. június 28.

eviviktoria

2018. június 11.

Nagyon szuper ez a szoláriumkrém nagyon jól hidratál egyáltalán nem száraz tőle utána bőröm és olyan szép barnaságot adott három szoláriumozás után hogy el sem hittem! 😎🤗😍. Legjobb!

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. június 11.

Antioxidánsok: Tocopheryl Nicotinate, Tocopherol
Gyulladáscsökkentők: Calendula Officinalis (Pot Marigold) Flower Extract
Hidratálók: Sorbitol, Urea, Butylene Glycol, Sodium Hyaluronate, Glycerin, Propylene Glycol, Lactic Acid, Caprylyl Glycol
Kémiai hámlasztók: Lactic Acid
Vitaminok: Panthenol, Tocopherol

Sorbitol h 1 1

Aminósav komplex. A CosIng hivatalos funkció besorolása szerint bőrkondicionáló, és barnító hatású összetevő. Az összetevővel leggyakrabban önbarnítókban, szoláriumkrémekben és barnulást elősegítő naptejekben találkozhatunk.

Hidrolizált növényi fehérje. A CosIng hivatalos funkció besorolása szerint antiszatizáló (a haj szállásat megakadájozó), valamint haj- és bőrkondícionáló hatású összetevő. Elsősorban aminosavakból, peptidekből, és fehérjékből áll. Rendkívül gyorsan beépül a hajszálakba, azonban nem képez a szilikonhoz hasonló réteget a hajszálak felületén, a hajat pedig egészségessé és fénylővé teszi.

Az ATP az adenozin szerves vegyülete, amely az élesztő nukleinsavainak a hidrolízise során alakul ki. Az ATP a sejteken belüli anyagcsere-folyamatoknál közvetít energiát, ezért minden élőlénynek szüksége van rá a folyamatos energiaellátást működés érdekében. A CosIng hivatalos funkció besorolása szerint bőrkondícionáló hatású összetevő, és bár a kutatások még hiányosak, de Paula Begoun szerint egyenlőre úgy néz ki, hogy helyileg alkalmazva sejtkommunikáló és inflammáció-modulátor (gyulladás-módosító) hatása lehet.

B2 vitamin. Vízoldékony, könnyen felszívódó anyag. Szerepet játszik a bőr, haj, köröm egészségének megőrzésében. Narancssárga színe miatt színezőként is használják. Paula Begoun szerint nincsenek olyan kutatások, amik az mutatnák, hogy a bőrön használva van bármi hatása. Viszont van néhány arra utaló vizsgálat, hogy a riboflavinnak fényérzékenyítő hatása lehet.

Squalane eo 1 0

Sűrítő anyag, amit elsősorban gélszerű állag előállításához használnak