L.A. Colors

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Sminkek szemre
Kiszerelés:   5,5 g   Bőrtípus:   Minden
Lelőhely:   Hiányzik. Feltöltöm   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: papirgitar, Módosítva: 2011. március 11.

Kiszerelés:   5,5 g
Lelőhely:   Hiányzik. Feltöltöm

mvirag40

Korcsoport: >54
2019. április 4.

Nagyon szép színek, tartósan fennmaradnak a bőrön egész nap, elégedett vagyok vele.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: >54 |  Dátum: 2019. április 4.

CataKatinka

2015. október 20.

Külföldön vettem kétféle színben, egy rózsaszínes meg egy lilás verzióban, összességében szeretem, többnyire vizesen használom mert úgy nem porzik illetve potyog, csodás élénk színeket kaphatunk úgy, nekem alappal elég tartós is és szinte alig fogy.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. október 20.

Clara

2015. április 13.

Gyonyoru, de hasznalhatatlan.
Equinox om van, csillampornak hasznalom szolid esti sminkhez.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2015. április 13.

Gyonyoru, de hasznalhatatlan.
Equinox om van, csillampornak hasznalom szolid esti sminkhez.

nagygyorgy.emese.dalma

2012. október 25.

A képen látható van meg, és nagyon kedvelem, vizesen még nem próbáltam, de alappal (ELF) nagyon szépek a színek, és tartósak is, lapos tömött ecsettel könnyű őket felütögetni. Én cherryculture-ről rendeltem, ott azért sokkal kedvezőbb az ára mint Magyarországon, bár ott meg a postaköltség sok, de kiszámoltam hogy még így is bőven megéri.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. október 25.

Sminkes

2012. január 10.

Elsősorban drága a tudásához és a külföldi árához képest. Másodsorban porzik és alap nélkül nem ajánlatos használni. Nem tartós és összepréselve lehet, hogy szépek a színek, de felhordva nem az igazi. Egy átlagos festék szerintem, Magyarországon eltúlzott árral.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2012. január 10.

ur.isten.ne.mar

2011. november 25.

Egyszerűen imádom! Már majdnem az összes kombináció megvan belőle :)
Gyögyörűek a színei, szép csillogósak és erősen pigmentáltak, nagyon tartós és egyszerűen képtelenség vele hibázni. Ez a kedvenc szemhéjpúderem és mindenkinek csak ajánlani tudom :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2011. november 25.

Egyszerűen imádom! Már majdnem az összes kombináció megvan belőle :)

madeinbeauty

2011. október 13.

Ugyan ilyen szín-összeállítású paletta tulajdonosa vagyok, gyönyörű! :)
A csomagolás hagy némi kívánnivalót maga után ez tény, porzik is kissé, mindezek eltörpülnek amellett, hogy egyetlen egy palettával akár többféle hatást is elérhetünk, szárazon használva egy kis szolid csillogású sminket készíthetünk, alappal használva már azért erősebb a hatás, vizesen pedig nagyon dögös, erőteljes intenzitást kapunk, én így szeretem a legjobban!   Olvass tovább a blogon >>

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2011. október 13.

Ugyan ilyen szín-összeállítású paletta tulajdonosa vagyok, gyönyörű! :)

zsuzsanna.kurdy

2011. március 16.

Picit csillogós, de azért nagyon szépen megmarad a szememen. Ha olcsóbb lenne, mindet megvenném :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2011. március 16.

papirgitar

2011. március 8.

Kicsit drága de kiadós és tartós. A doboz nem túl jó minőségű, és örülnék ha lehetne belőle matt szineket kapni de ezeken kívül nincs vele baj.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2011. március 8.

Antioxidánsok: BHT

Emulgeálószer, felületaktív anyag.

Tartósítószer.  Részletesebb információ a parabénekről a futuredermen.

Tartósítószer.  Részletesebb információ a parabénekről a futuredermen.