Best of Beauty 2019

L'Angelica

Ár:   899 Ft   Kategória:   Samponok
Lelőhely:   DM, bioboltok   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: kolesgolyo, Módosítva: 2011. augusztus 9.

Lelőhely:   DM, bioboltok
Kategória:   Samponok

Az ausztrál teafa igazi „csodanövény”, melynek olaja természetes antibakteriális hatású. A sampon rendszeres használata kiváló hatással van még a legérzékenyebb fejbőrre is, a hajszálak erőssé és rugalmassá válnak. A teafaolaj tartalom következtében megszüntethető a fejbőr gyulladása, viszketése vagy allergiája. Mindennapos használatra alkalmas.

bendi13

Korcsoport: < 18
2017. április 17.

Nagyon szeretem ezt a sampont. Nagyon jó tisztitó hatás és az illata is csodás.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: < 18 |  Dátum: 2017. április 17.

Nagyon szeretem ezt a sampont. Nagyon jó tisztitó hatás és az illata is csodás.

fuge7

2016. május 12.

Update: viszket tőle a fejbőröm, és korpásodik.... :( nem is értem, pedig régebben sokat használtam. Biztos megváltoztatták az összetevőit, vagy nem tudom, mondjuk a flakonja már tökre más, mint régen.

Nekem nagyon bevált ez a sampon, évek óta használom rendszeresen. A hajam és a fejbőröm enyhén hajlamos zsírosodásra és korpásodásra. A fejbőrömet nyugtatja, a hajam sokáig finom illatú, fényes és puha tapintású marad.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. május 12.

albertinablogg

2015. május 11.

Kellően letisztította a fejbőrömet és a hajszálaimat. Lemosni jobb, mint a többi sampont, jól habzik, az illata nagyon tetszik. Átlátszó, zselés kinézete különösen bejön. A hajvégeimet nekem is szárította már az első használat után, de argán olaj tartalmú hajvégápolóval abszolút használható. Hogy a korpásodást és a viszketést mennyire fogja megszüntetni, nem tudom. Remélem a zsírosodáson is segít. Az ára nem okoz gondot, főleg, hogy kizárólag csak én használom.

Update: Harmadik hete használom. Sajnos korpásodás ellen nem igazán vált be, mert két nappal később már korpás a fejbőröm és néha viszket is. Talán nem zsírosodik tőle annyira, mint a Syoss és társaitól, de nem vált be igazán. Elhasználom még ami van, de szerintem mást keresek helyette. Rossznak abszolút nem mondhatnám, de nem csodaszer. Nagyon kár, mert az illata fantasztikusan friss hatást kelt.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. május 11.

Kac

2015. február 2.

Most végeztem az első flakonnal, de sajnos nem lettünk jóba. Nagyon szerettem az illatát, és jól tisztított, habzott is rendesen, de nagyon kiszárította a végére a fejbőrömet... :(

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. február 2.

turquoise_pianist

2013. február 16.

korpásodás és zsírosodás ellen vettem anno, elhasználtam belőle két flakonnal, a harmadikat nemrég dobtam ki mert nem véletlen, hogy abbahagytam a használatát; azt hittem segíteni fog, de totál kiszárította a fejbőröm...a mentolos illata jó volt viszont és jól is habzott. azóta áttértem a natúr samponokra és nincs bajom.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2013. február 16.

Gigi81

2012. június 18.

Kezdeti használat során se zsírosodás, se korpa, se irritáció, majd pár hét elteltével minden pozitív hatása elmúlt.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2012. június 18.

Nessy

2012. május 14.

A komplett fejbőröm feljött tőle, vakarózom, mint egy bolhás kutya, és még a hajam sem szép. Az igazsághoz hozzátartozik, hogy nekem nem sima korpával kell megküzdenem, hanem pikkelysömörös vagyok(enyhén, mondjuk fejbőrön 5 kis folt). Tehát, ahol eddig nem hámlott, most ott is! Egy korpás hajra való sampontól nem ezt várnám el. Legalább azt, hogy ne rontson, ha már javulást nem tud hozni. :(

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. május 14.

CherryBlossom

2012. január 5.

Én most végeztem ki belőle az első flakont. Meg voltam vele elégedve. Az illata fincsi, tényleg addiktív.:) Jó érzés vele hajat mosni, nekem rendesen habzott, és rendesen tisztított. Kicsit szárít, de balzsamot amúgy is használok. Viszont nekem a viszketésen és a korai zsírosodáson nem változtatott. Tehát samponként jól funkcionál, de a problémáimon nem segített. Összességében 4est adok neki, mert azért nem egy rossz termék.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. január 5.

Lorelai

2012. január 4.

Korábban megvettem ezt a sampont, más volt a csomagolása (négyszögletes volt a tubusa), és nagyon-nagyon meg voltam vele elégedve, látványosan mérsékelte a korpásodást, a viszketést és a zsírosodást is.

Aztán sajnos elfogyott, újravettem, a képen látható csomagolásút, és ezt nem szeretem, nincsen olyan hatása. Nem tudom, talán hozzászoktam, vagy megváltoztatták az összetételét...de nem ugyanaz.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. január 4.

Szofi

2011. december 27.

Nem érzem úgy, hogy többet nyújtana, mint mondjuk egy fele annyiba kerülő sampon. Nekem gyorsan zsírosodó hajam van, azon nem segített, és több kell belőle, mint némely olcsóbb samponból. Az illata engem terpinire emlékeztet. Nem fogom újra venni, ár-érték arányban így nem túl jó. Ha javítana a fejbőrömön, nem sajnálnék érte ennyit, de így igen.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2011. december 27.

Antioxidánsok: Punica Granatum (Pomegranate) Extract
Gyulladáscsökkentők: Calendula Officinalis (Pot Marigold) Flower Extract
Hidratálók: Propylene Glycol
Vitaminok: Panthenol

Forrás: ITT

Elektormos töltődést megakadályozó és felületi hártyaképző segédanyag.

Tartósítószer.  Részletesebb információ a parabénekről a futuredermen.

Az összetevő leírása ellenőrzés alatt áll. Hamarosan itt olvashatod!