L'Angelica

Ár:   899 Ft   Kategória:   Samponok
Lelőhely:   DM, bioboltok   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: kolesgolyo, Módosítva: 2011. augusztus 9.

Lelőhely:   DM, bioboltok
Kategória:   Samponok

Az ausztrál teafa igazi „csodanövény”, melynek olaja természetes antibakteriális hatású. A sampon rendszeres használata kiváló hatással van még a legérzékenyebb fejbőrre is, a hajszálak erőssé és rugalmassá válnak. A teafaolaj tartalom következtében megszüntethető a fejbőr gyulladása, viszketése vagy allergiája. Mindennapos használatra alkalmas.

Helia-D Botanic Concept Ápoló Krém Tokaji Bor Kivonattal

Helia-D Botanic Concept Ápoló Krém Tokaji Bor Kivonattal
alexa12

EloiseBlack

2021. november 7.

Korpás és zsíros hajra használom, jól müködik.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. november 7.

Korpás és zsíros hajra használom, jól müködik.

HDorina

2021. március 26.

Zsíros hajjal küzdök. Már számtalan terméket kipróbáltam. Próbálkoztam a gyógynövényes samponokkal, amik kifejezetten zsíros hajra valók. De semmivel nem hatásosabbak, mint egy hidratáló, nem zsíros hajra való sampon. Sőt azok legalább hidratálnak, ha így is-úgy is sűrűn kell hajat mosni, legalább legyen haszna.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. március 26.

bendi13

2017. április 17.

Nagyon szeretem ezt a sampont. Nagyon jó tisztitó hatás és az illata is csodás.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. április 17.

Nagyon szeretem ezt a sampont. Nagyon jó tisztitó hatás és az illata is csodás.

fuge7

2016. május 12.

Update: viszket tőle a fejbőröm, és korpásodik.... :( nem is értem, pedig régebben sokat használtam. Biztos megváltoztatták az összetevőit, vagy nem tudom, mondjuk a flakonja már tökre más, mint régen.

Nekem nagyon bevált ez a sampon, évek óta használom rendszeresen. A hajam és a fejbőröm enyhén hajlamos zsírosodásra és korpásodásra. A fejbőrömet nyugtatja, a hajam sokáig finom illatú, fényes és puha tapintású marad.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2016. május 12.

albertinablogg

2015. május 11.

Kellően letisztította a fejbőrömet és a hajszálaimat. Lemosni jobb, mint a többi sampont, jól habzik, az illata nagyon tetszik. Átlátszó, zselés kinézete különösen bejön. A hajvégeimet nekem is szárította már az első használat után, de argán olaj tartalmú hajvégápolóval abszolút használható. Hogy a korpásodást és a viszketést mennyire fogja megszüntetni, nem tudom. Remélem a zsírosodáson is segít. Az ára nem okoz gondot, főleg, hogy kizárólag csak én használom.

Update: Harmadik hete használom. Sajnos korpásodás ellen nem igazán vált be, mert két nappal később már korpás a fejbőröm és néha viszket is. Talán nem zsírosodik tőle annyira, mint a Syoss és társaitól, de nem vált be igazán. Elhasználom még ami van, de szerintem mást keresek helyette. Rossznak abszolút nem mondhatnám, de nem csodaszer. Nagyon kár, mert az illata fantasztikusan friss hatást kelt.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2015. május 11.

Kac

2015. február 2.

Most végeztem az első flakonnal, de sajnos nem lettünk jóba. Nagyon szerettem az illatát, és jól tisztított, habzott is rendesen, de nagyon kiszárította a végére a fejbőrömet... :(

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. február 2.

turquoise_pianist

2013. február 16.

korpásodás és zsírosodás ellen vettem anno, elhasználtam belőle két flakonnal, a harmadikat nemrég dobtam ki mert nem véletlen, hogy abbahagytam a használatát; azt hittem segíteni fog, de totál kiszárította a fejbőröm...a mentolos illata jó volt viszont és jól is habzott. azóta áttértem a natúr samponokra és nincs bajom.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. február 16.

Gigi81

2012. június 18.

Kezdeti használat során se zsírosodás, se korpa, se irritáció, majd pár hét elteltével minden pozitív hatása elmúlt.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2012. június 18.

Nessy

2012. május 14.

A komplett fejbőröm feljött tőle, vakarózom, mint egy bolhás kutya, és még a hajam sem szép. Az igazsághoz hozzátartozik, hogy nekem nem sima korpával kell megküzdenem, hanem pikkelysömörös vagyok(enyhén, mondjuk fejbőrön 5 kis folt). Tehát, ahol eddig nem hámlott, most ott is! Egy korpás hajra való sampontól nem ezt várnám el. Legalább azt, hogy ne rontson, ha már javulást nem tud hozni. :(

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2012. május 14.

CherryBlossom

2012. január 5.

Én most végeztem ki belőle az első flakont. Meg voltam vele elégedve. Az illata fincsi, tényleg addiktív.:) Jó érzés vele hajat mosni, nekem rendesen habzott, és rendesen tisztított. Kicsit szárít, de balzsamot amúgy is használok. Viszont nekem a viszketésen és a korai zsírosodáson nem változtatott. Tehát samponként jól funkcionál, de a problémáimon nem segített. Összességében 4est adok neki, mert azért nem egy rossz termék.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2012. január 5.

Antioxidánsok: Punica Granatum (Pomegranate) Extract
Gyulladáscsökkentők: Calendula Officinalis (Pot Marigold) Flower Extract
Hidratálók: Propylene Glycol
Vitaminok: Panthenol

Forrás: ITT

Cellulózból származó polimer, amelyet elsősorban hajápoló termékekben használnak. Elősegíti a termékek sűrítését, szép filmréteget képez a bőrön és a hajon, és kiváló hajkondicionáló hatással bír. Segít megakadályozni az elektromos töltődést. Az összetevővel olyan bőrápoló formulákban is találkozhatunk, mint például a tisztítók, hámlasztók és hidratálók, ahol bőrpuhító (emolliens) tulajdonságokkal rendelkezik, és szabályozza a formula viszkozitását is, ezáltal javítva a textúrát.

Ausztrál teafa cserje leveléből kivont olaj. A teafa olajnak fertőtlenítő, baktérium ellenes tulajdonsága van, mely hatásos lehet a pattanásokat okozó baktériumok ellen. Ezen tulajdonságának köszönhetően a teafa olaj természetes alternatívája lehet a benzoyl peroxidnak (BP). Egy 119 beteg részvételével készült tanulmány 5% BP és 5% teafa olaj pattanások elleni hatékonyságát vizsgálva arra a megállapításra jutott, hogy mindkettő hatásos a pattanások kezelésében, de azért a BP számottevően hatásosabb, viszont a BP esetén a szárító, irritáló hatás is jelentősebb. A pattanások hatékony kezelésére 5-10% teafaolajat tartalmazó készítmény ajánlott. A legtöbb illatos növényi olajhoz hasonlóan a teafaolaj is tartalmaz illékony összetevőket (például linaloolt, limonént és eukaliptolt), amelyek szenzibilizáló hatásúak lehetnek, különösen, ha 100%-os tisztaságú teafaolajat alkalmazunk.

Íz- és illatanyag keverék, az EWG szerint a Fragrance / Parfum összetevő szinonímája.

Methylparaben i I ta I par 0 0

Egy viszonylag irritáló hatású tartósítószer, mely már alacsony koncentrációban is rendkívül hatékony a baktériumok ellen, és amit manapság viszont már leginkább csak lemosható termékekben használnak, mivel könnyen érzékenyítheti és irritálhatja a bőrt, ha bőrön hagyható termékben van jelen.

Sárgásnarancs színű szintetikus színezék.