L' Erbolario

Ár:   7600 Ft   Kategória:   Testápolók
Lelőhely:   Myropolium   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: bendi13, Módosítva: 2018. január 4.

Lelőhely:   Myropolium
Kategória:   Testápolók

Az indigó szín megnyugtató és hűsítő. Nevét az indigó növényről kapta, mely épp ilyen színű. A krémben található indigó kivonat képes a bőrt védeni és antioxidáns hatást fejt ki, értékes kivonata,  a borágó virága és a búzavirág – rugalmasító és lágyító hatásukkal – és az intenzív bőrtápláló hatású olajok és vajak mellett, melyek puhává, selymessé varázsolják a bőrt.

zsuzsa58

Korcsoport: >54
2018. július 20.

Nekem van egy 14 ml-s, szerelem első fújásra !! rajtam, az első pár perc medve cukor illat..... nagyon szeretem!! jöhet a nagyobb kiszerelésőszire !

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: >54 |  Dátum: 2018. július 20.

Piri11

2018. február 10.

Sajnos a parfüm változata nincs feltöltve még :(
Egészen véletlenül nézelődtem a Myropolium oldalán, amikor felfedeztem, hogy ezzel az új illattal rukkoltak elő. Már az üvege is nagyon megkapónak tűnt, az elnevezése pedig még inkább felcsigázta az érdeklődésem, ami parfümőrültként nem nehéz :)
Rövid ismerkedésünk gyors szerelembe csapott át. Az egyik nap próbáltam, bőrre fújva, másnap már meg is vettem.
A nyitása és az első fél óra szokatlan illatú. Poros, kakaós, pacsuli, amibe mintha egy kis molyírtót kevertek volna :) Engem ez egyébként nem zavar, inkább érdekesnek hat. Tudom, hogy e miatt sokan nem fogják szeretni, de sebaj.
Úgy egy jó óra elteltével sokkal porosabb kakaós-pacsuli lesz, valami nagyon kellemes finom édességgel a háttérben. A molyírtós rész teljes egészében a múlté.
Aki szereti a különc, és különleges parfümöket annak jó szívvel ajánlom :)
Szilázsa normális a tartóssága pedig min. 6-7 óra.
Én imádom!!! :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2018. február 10.

Sajnos a parfüm változata nincs feltöltve még :(
Aki szereti a különc, és különleges parfümöket annak jó szívvel ajánlom :)
Szilázsa normális a tartóssága pedig min. 6-7 óra.
Én imádom!!! :)

Antioxidánsok: Borago Officinalis (Borage) Seed Oil, Tocopherol
Gyulladáscsökkentők: Borago Officinalis (Borage) Seed Oil

Borágóból kivont olaj. A CosIng hivatalos funkció besorolása szerint emollinet és bőrkondícionáló hatású összetevő. A truthinaging információi alapján hűsítő, gyulladáscsökkentő hatása is van a bőrre - csökkenti a bőrpírt, és nyugtatja a sérült, irritált szöveteket, emiatt gyakran együtt használják olyan erőteljesebb hámlasztó összetevőkkel, mint pédául az AHA vagy a retinoidok. Az összetevő az egyik leggazdagabb forrása az esszenciális zsírsavaknak, ezért segíti a bőr rugalmasságának és a barrier funkciójának megtartásában.

Rozmaring levelének a kivonata. Lásd rozmaring.

Stearyl Alcohol ti I eo I eu I al 2 2

Növényi kivonat, melyet illatanyagként használnak a kozmetikumokban.