L'Occitane

Ár:   9800 Ft   Kategória:   Hidratáló krémek
Kiszerelés:   50 ml   Bőrtípus:   Zsíros
Lelőhely:   L'Occitane márkaboltok   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: Andicska, Módosítva: 2019. május 24.

Lelőhely:   L'Occitane márkaboltok
Kategória:   Hidratáló krémek
Bőrtípus:   Zsíros

A könnyű és ultra friss hidratálógél egy igazán kirobbanó hidratálás, mely újra életre kelti a bőrt. Hűsítő gél textúrája megnyugtatja a bőrt, így téve még ragyogóbbá azt. A gél 24 órás hidratálást biztosít, a bőr vízigényét azonnal pótolja, felfrissíti és megnyugtatja. A bőr láthatóan és érezhetően feltöltődik energiával és ellenállóbb a fáradtsággal szemben.

Timitami

2018. június 13.

Szépen hidratál, amit ígér, azt tudja. Este más kencét használok, így a 24 órás hatást nem tudom alátámasztani, de ha reggel felkenem, egész nap hidratált a bőröm. Nem egy tápláló krém, ez egy egyszerű hidratáló, ami nyáron jól jöhet. Pikk-pakk beszívja a bőr, nekem az illatával sincs bajom, bár én csak kistasakos mintát használtam belőle, úgy egy üde illat tűnt fel. Rajtam nagyon enyhén ragacsos maradt, de puha, sima lett tőle a bőröm. Mivel amit ígér, azt tudja, megadom az 5 csillagot, de nem venném meg a teljes kiszerelést, jobban kedvelem a táplálóbb krémeket, amelyek a hidratáláson kívül mást is tudnak, pl. anti-aging, ránctalanítás.... Ez inkább fiataloknak való krém, huszon-harmincéveseknek javasolnám.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2018. június 13.

zahraa

2017. április 3.

Azt amit iger, tartja. Az illataval baratkozi kell, eleg intenziv, ha olyan kedvemben vagyok, meg azt is mondanam hogy budos. Mindenesetre nem rossz, tenyleg jol hidratal, nem neheziti el a bort, bar estere mas kremet teszek fel, igy a 24 oras dolgot nem tudom biztosra mondani.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. április 3.

Piippa

2017. március 18.

Nagyon szerettem ezt az arckrémet. Majdnem minden L'occitane termék első benyomása bennem az illata. Itt is egyértelműen jött és maradt is az élmény. Szerettem, ahogy szinte levegőhöz/vízhez jut a fulladó, vízhiányos bőröm. fantasztikusan hidratált. Más hatását nem tapasztaltam, de ennél többet nem is vártam tőle, csak még azt, hogy egy picikét olcsóbb legyen. :)

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. március 18.

hlavender

2017. február 20.

Nagyon könnyű állaga van, jó érzés viselni. Visszafogott illat. Nem zsírosít, de mégis jól hidratál, 5 csillag neki.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. február 20.

Andicska

2016. február 9.

Csak mintát kaptam belőle. Nagyon könnyű állagú, azonnal beszívódó kis gél. Zsíros bőröm van, szépen visszafogta a kifényesedést napközben.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. február 9.

Hidratálók: Glycerin, Cyclomethicone, Sodium PCA, Sorbitol, Biosaccharide Gum-1, Dimethiconol
Vitaminok: Glyceryl Linoleate

Sorbitol h 1 1

Sűrítő anyag, amit elsősorban gélszerű állag előállításához használnak

A linolénsav észtere, az F vitamin egy formája. Bőrpuhító (emollient).