L'Occitane

Ár:   2090 Ft   Kategória:   Kézkrémek
Kiszerelés:   10 ml   Bőrtípus:   Normál
Lelőhely:   L'Occitane márkaboltok   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: albertinablogg, Módosítva: 2012. március 29.

Ár:   2090 Ft
Lelőhely:   L'Occitane márkaboltok
Kategória:   Kézkrémek
Bőrtípus:   Normál

Shea vajban és E vitaminban gazdag ez a könnyű, nem zsíros állagú krém. Táplálja és védi a kezét a mindennapi hatásoktól. A Cherry Blossom virág kellemesen illatossá, puhává és hidratálttá varázsolja kezét.

Kiszerelés: 75ml

OMJ

2017. január 27.

Jó illata van, hidratálása nem elég..

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. január 27.

Jó illata van, hidratálása nem elég..

ALettah

2016. október 10.

Szuper kellemes illatú, könnyen beszívódó krém, kapható kicsi, táskabarát verzióban is. Az illata meglehetősen sokáig érződik. A hatása jó, puhává, selymessé teszi a kezeim, de a "megelőzés"fázisban kell használni - a kiszáradt, netán kirepedezett bőrnek nem elég.
Négy csillag, mert bár csinos, illatos és jó, de lehet hasonló minőségű krémet kapni fele ennyi pénzért is.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. október 10.

kovtunde80

2016. június 24.

Finom az illata, jól beszívódik, de ennyi. Gyors segélynek szuper, de nem hidratál eléggé. Nem győzött meg...

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2016. június 24.

Ano

2015. november 16.

Sokáig kerestem, mire végre megtaláltam véletlen. Először a parfümbe szerettem bele, majd a termékcsalád többi tagjával bővítettem a gyűjteményemet. A kézkrém 10 ml-es változatát használom, táskabarát megoldás. Csodás illat, shea vajas hidratálás. Nem nehéz, gyorsan beszívódik, Mivel egész nap laptopon gépelek, számomra fontos, hogy ne csússzanak az ujjvégeim, és ez a krém ezt 100%-osan hozta. Ha elfogy, biztosan újraveszem. 5*

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. november 16.

veresp86

2014. november 25.

Tavaszi/nyári időszakban megfelelő, de ősszel, télen nem elég. Viszont könnyen beszívódik és szuper az illata.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. november 25.

Hajnal_ka

2014. július 23.

Mesés illat, mint minden cserivirágos cuccuknak. Ez sem a téli hónapok által igénybe vett kézre való, de nyárra szuper. Én személy szerint nem vettem meg, ajándékba kaptam, és nem vettem újra, de csak azért, mert sztem nincs ár-érték aránya. De ha ajándékba kapnám, bármikor elhasználnám újra! :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2014. július 23.

umpalumpa

2014. június 30.

Néha használom, ha az ekcéma engedi. Valóban nem túl erős a tápláló tulajdonsága, de az illata mennyei. Talán annak való, aki szereti, ha maradéktalanul felszívódik a könnyű kézkréme. Hogy minek vettem meg anno? Mert imádtam a cseresznyevirágos kollekció illatát és minden terméket beszereztem.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2014. június 30.

albertinablogg

2012. október 5.

Én is az illatát imádom nagyon, de valóban nem hidratál annyira.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. október 5.

Én is az illatát imádom nagyon, de valóban nem hidratál annyira.

Carolin

2012. augusztus 2.

Az illata nagyon kellemes, de annyira nem hidratál jól. A 20% sea vajas kézkrémük jobb.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2012. augusztus 2.

Antioxidánsok: Prunus Cerasus (Bitter Cherry) Extract, Tocopherol
Hidratálók: Glycerin, Cyclomethicone, Prunus Cerasus (Bitter Cherry) Extract, Propylene Glycol

Cetyl Alcohol ti I eo I eu I al 2 2

Rozmaring levelének a kivonata. Lásd rozmaring.