Best of Beauty 2019

L'Occitane

Ár:   790 Ft   Kategória:   Szappanok
Lelőhely:   L'Occitane márkaboltok   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: kat, Módosítva: 2011. május 18.

Lelőhely:   L'Occitane márkaboltok
Kategória:   Szappanok

Édes, puha mandulaillatú szappan, a bőr radírozásához is ideális.

kxm

2019. május 28.

Imádom az illatát. Szemcsés szappan, ezért jól radíroz, de mindennapi használatra nem mindenkinek ajánlott.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. május 28.

SpinnerCat

2019. március 27.

Nagyon tetszik ez a mandulás illat, használat után sokáig érződik még finoman. Mi kézmosásra használjuk, finoman radíroz is, kellemes. Időnként újraveszem. Eddig nem gondoltam bele, viszont az igaz, hogy valamilyen papírcsomagolásban sokkal szebb lenne.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. március 27.

krisztinareka

2019. március 24.

Szeretem a L’occitane termékeit, de azt kell mondjam nekem ez a szappan nem “jött be”. Elnézést az előttem szólóktól, mert látom mindenki tökéletesen elégdett volt vele. Igazából hozza a márkától megszokott jó illatot és állagot (hab); gondolom nekem túl durvák a benne levő radírozó szemcsék, talán a sarkamra el lehetne használni. De most, hogy vélemény írásába fogtam tudasodott bennem, hogy az a picike szappan már vagy másfél éve sem tudott elfogyni (majdnem az egész itt van még a polcon), szóval akkor biztos nem tetszhet :). Nekem a csomagolással kapcsolatban sem öröm a műanyag tasak, amikor környezetkímélőbb papírba is lehetne, mint amúgy sok más szappanuknál teszik is.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. március 24.

Lill22

2019. január 8.

Isteni illata van, sokáig elég és nagyon jól lehet vele radírozni. Az egész fürdőszoba mandula illatú tőle. Imádom.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. január 8.

hugsandcups

2018. november 8.

Újabban ezzel tusolok és imádom, krémesen habzik is kicsit és kellően radíroz, talán érzékeny bőrűeknek kicsit túlságosan is.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. november 8.

googles

2018. július 23.

1300 ft korul van az ara. Isteni az illata, erezni a furdoszobaban. Finom, taplalo, szemcses szappan. A szokasos problemam az itthoni fizetesekhez valo aranya, de amugy jo termek.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2018. július 23.

prettyfruity

2018. február 27.

Az első szappan, amitől nem viszket a bőröm használat után és nem szárít rommá. A radírozó szemcsék megfelelő nagyságúak benne, nem karcolnak. Hidratált érzést hagy maga után és iszonyatosan finom illata van. Telitalálat!

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. február 27.

beautygirl80

2018. január 4.

Az egyik legnagyobb fürdőszobai kedvencem! Hetente egyszer biztosan használom és egyáltalán nem szárít, viszont szuperül radíroz. A legjobb, hogy nem kell külön mosakodni és radírozni, hanem tényleg hatékonyan megy egyszerre a kettő. Különben sokkal nehezebben venném rá magam a radírozásra. És az illata döbbenet jó, mint az összes mandulás Locci terméknek.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. január 4.

Timitami

2017. december 9.

Jelenleg 1290 forint az ára, de megéri. Semmihez sem fogható az illata, illetve a márka kézkrémjéhez, egyszerűen függőséget okoz, de annyira, hogy a nejloncsomagolás, amiben a szappan volt, folyton mellettem van, csak úgy árad belőle a mennyei-mesés mandulaillat. (Igen, lehet nevetni, tényleg nem dobtam ki a nejlont.) Remekül habzik, ennél fogva klassz vele kezet mosni, és nem szárít. Tényleg nem szárít, sima, puha, kellemes érzetű a bőr a használata után. Mégha aranyaárban is mérik, én biztosan veszegetek majd belőle, ahogyan a márka Bonne Mére levendula szappanjából is - azt is aranyárban mérik. Nem utolsó sorban a fürdőszoában is kellemes mandulaillat van tőle. Totális a függőség :-)

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2017. december 9.

jozzika1

2017. október 19.

Ez a szappan maga a tökély. Előtte kipróbáltam sok természetes szappant, bio szappant, kecsketejes, levendulás....stb. Mind szárított. Na ez nem. Imádom :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. október 19.

Antioxidánsok: Tocopheryl Acetate
Vitaminok: Tocopheryl Acetate

Mandula őrlemény. Fizikai bőrradírokban használt dörzsölő anyagként.

Rozmaring levelének a kivonata. Lásd rozmaring.