L'Occitane

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Lábápolók
Kiszerelés:   Hiányzik. Feltöltöm   Bőrtípus:   Száraz
Lelőhely:   L'Occitane márkaboltok   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: anett76, Módosítva: 2012. június 19.

Lelőhely:   L'Occitane márkaboltok
Kategória:   Lábápolók
Bőrtípus:   Száraz

Fertőtlenítő A.O.C. levendula tartalmú, organikus, gyulladásgátló, arnica kivonatos, mentolos, 15% shea vaj tartalmú lábkrém.

Honeyhair

2019. augusztus 15.

Az éjjeliszekrényemen van egy kosárka, amiben a közvetlenül lefekvés előtt is használható cuccokat tartom, lábkrémeket, kézkrémeket, hűsítő lábsprayt, papírzsebkendőt, ilyeneket. Azt vettem észre, hogy a lábkrémek közül jó ideje már csak ez az egy levendulás-shea vajas lakik a kosárban, a többi szép lassan kikopott onnan. De ez nem véletlen. Számomra egyben testesíti meg mindazt, amit egy lábkrémtől elvárok: ápolás, puhítás, táplálás, hidratálás, dezodorálás. A levendulától különösen tiszta érzésem van (az illat nyugtató hatásáról nem is beszélve), és mindez pedikűr után még hatásosabb. Egyszer az üzletben ajánlották a magasabb shea vaj tartalmú változatot, de mivel abban nem volt levendula, nem kértem, nekem ez azzal az igazi. Úgyhogy az állandó Glamour napos listámra ez a termék is fel van véve.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2019. augusztus 15.

kovacsanna91

2018. május 21.

Az illata szerintem nagyon megosztó: lehet nagyon szeretni vagy nagyon büdösnek tartani. Én nagyon szeretem, nem csak az illatát, de a hatását is. Megnyugtatja a fáradt lábat és az illata ellazít. Az ára lehetne barátságosabb, de elég sokáig elég egy tubus, így nálam ez abszolút befutó. A lábam megérdemel ennyi luxust :).

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. május 21.

kittkatt

2017. október 10.

Nekem nem szívódik be azonnal és ez zavar az ára miatt, picit többet vártam tőle mert a legtöbb termékük valóban jó és az illatuk is mesés. Sajnos ez a termék nem lesz a kedvencem, pedig hosszú ideje barátkozom vele. Az illata sem talált, de legalább hidratál, tehát működik.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. október 10.

balalajka

2017. augusztus 10.

Egyik kedvenc termékem a márkától. Hűsítő érzést nyújt a használata, az illata isteni levendulás, gyorsan beszívódik és puhává teszi a bőrt. Drága, de sokáig elég és prémium élmény a használata!

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. augusztus 10.

allebag2

2016. május 6.

Mindenféle lábkrémet használtam már, többek között ezt is. Sajnos nagy csalódás volt, soha nem venném újra. Én még a legpenetránsabb gyógynövényillatokért is képes vagyok rajongni, ám ez valami kesernyés, torokszorító szappanos borzalom. A krém valamelyest hidratál, ám annyira híg, hogy nem érzem túl hatékonynak. Kiadós egyébként, soha nem fogom elhasználni, ezért kap 2 csillagot.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. május 6.

Monchochi

2015. november 8.

Kiváló, teszi a dolgát lábon és kézen egyaránt.
Mindig alvás előtt használom, mivel a finom levendula illata pillanatok alatt ellazít és nyugtat.
Lehetne ugyan egy picivel olcsóbb is, de sokáig elég.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. november 8.

Kiváló, teszi a dolgát lábon és kézen egyaránt.
Lehetne ugyan egy picivel olcsóbb is, de sokáig elég.

andeve

2015. április 23.

egyszer kaptam, nagyon szerettem, isteni illata van és nagyon hatékony!nekem nem is kellett minden nap használnom!azóta nem vettem újra, mert minden jó tulajdonsága ellenére egy lábkrémért sajnálok ennyit kiadni. hmm..hátha kapok még valakitől :)

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. április 23.

szeliger

2014. augusztus 24.

Vásárlás mellé ajándékba kaptam 30 ml kiszerelést. Nagyon gyenge hatású, egyáltalán nem nyűgözött le. (Szerintem az Yves Rocher levendulás lábápoló balzsama sokkal jobb) Nem használtam minden nap, inkább csak három-négy naponta, éjszakára, utána pamutzoknit a lábamra húzva. Könnyen beszívódik, jól eloszlatható, de az illata inkább levendulával kevert gyógynövényes, kissé kesernyés. Szeretem a levendulát, de ennél jobban eltalált levendulás illatokkal is találkoztam már. Drága is, az ápoló- hidratáló hatása sem elég, az illata sem kiemelkedően jó, felesleges megvenni.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2014. augusztus 24.

hajnalka39

2014. január 8.

A levendulás illattól eltekintve kiváló krém ,hidratál és beszívja a bőröm azonnal. Mindenkinek tudom ajánlani,főleg azoknak akiknél padlófűtés van,és utálják a ragacsos lábkrémeket.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2014. január 8.

muckó

2013. november 17.

Intenzív levendulás illata van, ami nem annyira a kedvencem, de a hidratáló hatása kárpótol és ha nem is minden nap kenem be a lábam vele, akkor is kitart a hidratáló hatása.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2013. november 17.

Antioxidánsok: Tocopheryl Acetate
Gyulladáscsökkentők: Bisabolol
Hidratálók: Glycerin, Cyclomethicone, Dimethiconol, Propylene Glycol
Vitaminok: Tocopheryl Acetate, Panthenol

Felületaktív anyag, emulgeálószer és sűrítő anyag.

Ricinusolajból előállított felületaktív anyag és emulgeálószer.

További info az összetevőről a KM-blogon >>

Rozmaring levelének a kivonata. Lásd rozmaring.