L'Occitane

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Hajápolók
Lelőhely:   L'Occitane márkaboltok   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: szeliger, Módosítva: 2014. április 14.

Lelőhely:   L'Occitane márkaboltok
Kategória:   Hajápolók

Egy kondicionáló, mely segít helyreállítani, megerősíteni és védelmezni a száraz, károsodott hajat.

Az 5 olajeszenciával (ylang-ylang, édes narancs, levendula, geránium, angelika) készült új töredezettség-elleni formula és a növényi eredetű aminosavak segítenek helyreállítani a haj rostjait. Édes mandulával és B5-vitaminnal gazdagított lágy textúrája puhítja és védelmezi a hajat.

csillabella

2019. augusztus 4.

Ugyanazt tudom elmondani róla, mint a sapmonjáról: Száraz, sűrű göndör hajam van, így nagyon sok mindennel próbálkoztam. De tényleg. Párom lepett meg ezzel, keresett valami természetesebbet. Megszerettem, évek óta ezt használom: az illata kellemes, a hajam kibontása fele annyi ideig tart vele, látszik, hogy egészségesebbek a fürtök, kevésbé törik. Nem mondom, hogy nincs a világon ennél jobb, de én elégedett vagyok vele.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. augusztus 4.

Leander

2019. május 14.

Szerettem, de semmiképpen nem csodaszer. Szépen hidratálja a hajat, de ezen kívül nem tud olyat, amit sok más balzsam ne tudna. Viszont nagyon kellemes használni könnyű kimosni, nem nehezíti el a hajat és isteni vad gyógynövényes illata van.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. május 14.

XiaoBai

2019. március 15.

Belépéskor kaptam belőle egy kisüveges adagot, most így évek múlva újra megvettem a picit, mert emlékeztem, hogy nagyon tetszett az illata. Az illata most is isteni, nem az a mű parfümillat, hanem olyan igazi jó, gyógynövényes ,de mégis valahogy édes, elegáns, nagyon tetszik a hajamon. Az állaga sűrű, kicsi is elég belőle, utána könnyű kifésülni a hajamat, elképesztően puha lesz tőle ,ráadásul ami igazán fontos, hogy a hajvégeim nagyon szép erősek, egészségesek tőle, semmi törés vagy elvékonyodás nem látszik, pedig nekem alapból gyenge, vékonyszálú hajam van. A kupakja nem tetszik viszont, nagyon nehezen nyílik, mindig félek, hogy letöri a körmöm, illetve hát az ára, az elég borsos, 6000 Ft körül mozog. Nem tudom még, hogy rászánok-e ennyit, talán egyszer lesz rá valami kedvezmény

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. március 15.

Tothxheni

2018. november 30.

Még évekkel ezelőtt a belépéskor kaptam ajándékcsomagot. Benne volt ez a sampon és a kondícionáló párja. Örültem, hogy végre kipróbálhatok egy "természetes" sampont. Háááát... Nem jött be. Rémesen kiszárította a hajam.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. november 30.

alexaa1

2018. május 29.

csodákat művel az ember hajával. Volument növel, illatos, puha lesz a hajam tőle. Csak az ára miatt 4 csillag

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. május 29.

sunnyrann

2018. április 18.

Ettől a kondicionálótól nem tudtam kifésülni a hajam!! Az illata nagyon jó, a sampon önmagában szuper, de ez a termék borzasztó.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. április 18.

bokri28

2018. február 7.

A legjobb balzsam, amivel eddig találkoztam, olyan könnyen kifésülhetővé teszi a hajam, mint eddig semmilyen más termék. Az illata nekem nagyon bejön, a samponjával együtt. Csak az ára... Emiatt csak 4*, megvenni nem is fogom, hátha lesz még Pixi-ben :)

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. február 7.

beautygirl80

2018. január 4.

Nekem nagyon bejön, bár érdekes, hogy a samponnal együtt használva nálam valamiért nem működik. Külön-külön viszont szuperek!

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. január 4.

Katta88

2017. december 13.

Nagyon szeretem, de mégis van egyetlen egy bajom vele: hamar zsírosodik a hajam tőle,akármilyen keveset is teszek belőle a hajvégekre. Ennek ellenére puha, lágy esésű lett tőle a hajam és sokat javított a szerkezetén. Az illatát is kedvelem.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. december 13.

CeCeDrake

2017. november 14.

Egy időben a samponjával használtam, 2 hét alatt úgy kiszáradt a hajam, hogy majdnem sírtam. Nekem nem vegykezelt a hajam, semmi festés és hasonlók.
Katasztrófa, amit a vékonyszálú hajammal művelt. Ehhez képest nagyon túl van árazva. 😡 Ilyen, hogy illat és állag dolgok nem izgatnak.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. november 14.

Antioxidánsok: Tocopherol
Hidratálók: Cyclomethicone, Glycerin
Vitaminok: Panthenol, Tocopherol

További info az összetevőről a KM-blogon >>

Egy zabféle magjának a kivonata. A CosIng hivatalos funkció besorolása szerint bőrkondicionáló hatású összetevő. Magas az aminosav-tartalma, és kiemelkedő a magas cink és mangán tartalma, amelyek hozzájárulnak antioxidáns tulajdonságához.

Rozmaring levelének a kivonata. Lásd rozmaring.

Cetyl Alcohol ti I eo I eu I al 2 2

Elektormos töltődést megakadályozó és felületi hártyaképző segédanyag.

Felületaktív anyag, emulgeálószer és sűrítő anyag.