L'Occitane

Ár:   16 350 Ft   Kategória:   Szérumok, Kezelések
Kiszerelés:   50 ml   Bőrtípus:   Normál, Kombinált
Lelőhely:   L'Occitane márkaboltok   Bőrprobléma:   Bőröregedés

A krémet és az összetevőket feltöltötte: Hiuz, Módosítva: 2019. november 21.

Ár:   16 350 Ft
Lelőhely:   L'Occitane márkaboltok
Kategória:   Szérumok, Kezelések
Bőrtípus:   Normál, Kombinált
Bőrprobléma:   Bőröregedés

Az immortelle olaj és a hialuronsav komplex hatékonyságának köszönhetően, ez a gyorsan beszívódó fluid fiatallá varázsolja a bőrt - legyen az normál vagy kombinált. Segíti továbbá a bőr természetes megújulóképességét amellett, hogy hatékonyan küzd a mindennapos szennyeződések ellen a fiatalosabb arcbőr érdekében. A nap bármely szakaszában hidratál, nyugtat és tonizál, feszesít és a finom ráncokat simítja.

Tartalmaz többek között:

•  korzikai immortelle esszenciális olajat - mely aktív & anti-aging antioxidáns összetevőnk organikus gazdálkodásból származik,
  •  hialuronsavat, amely kulcsfontosságú a bőr hidratálása és a megújulóképessége szempontjából.

balkri

2020. október 29.

Könnyű hidratálót kerestem és maga az immortelle lenyűgözött, így rá esett a választásom. Az Immortelle reset nuit huile éjszakai szérummal használom.
Önmagában a krém illata kicsit furcsa, a párom kifejezetten kellemetlennek találja, de a hidratáló hatása és összetevői jók, igaz 2 hét használat után még nagy változást nem tapasztaltam a bőrömön. jelenleg nálam ez a termék 4 csillag

Up date, hol szeretem, hol nem, ár érték arányban nálam nem lesz újravevő termék.
Up date 2. az én bőröm kifejezetten nem szereti, apró pattanásokat okozott.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2020. október 29.

Up date 2. az én bőröm kifejezetten nem szereti, apró pattanásokat okozott.

Hiuz

2019. november 30.

Mintákat kaptam belőle vásárlásom mellé, kellemes meglepetés volt ez a fluid. Az immortelle termékcsalád nem volt a L'occitane-tól sose a kedvencem, évekkel ezelőtt több kisebb kiszerelésű terméket elhasználtam, de mindig az ugrik be, hogy nehéz és nem jó illatú a krém ami a szép kék tégelyben landolt. De ez a fluid más, szépen gyorsan felszívódik, kellemes érzés a bőrnek. Ezt az immortelle illatot korábban sem szerettem, most se, de megszokható. Reggel és este is használtam.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. november 30.

Antioxidánsok: Borago Officinalis (Borage) Seed Oil, Tocopherol
Gyulladáscsökkentők: Oenothera Biennis (Evening Primrose) Oil, Borago Officinalis (Borage) Seed Oil, Adenosine
Hidratálók: Glycerin, Caprylyl Glycol, Hyaluronic Acid
Vitaminok: Glyceryl Linoleate, Tocopherol

Emulgeálószer és felületaktívanyag.

A linolénsav észtere, az F vitamin egy formája. Bőrpuhító (emollient).