L'Occitane

Ár:   15 400 Ft   Kategória:   Hidratáló krémek
Lelőhely:   L'Occitane márkaboltok   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: szeliger, Módosítva: 2016. április 4.

Ár:   15 400 Ft
Lelőhely:   L'Occitane márkaboltok
Kategória:   Hidratáló krémek

Kisimítja és feszesíti a bőrt, miközben véd a környezeti hatások által okozott károsodásoktól is.

1. Napfényvédelem: a bőr megerősödik és védetté válik a káros uv-sugarakkal szemben (spf 20). javul a bőr ragyogása és textúrája
  2. Kisimít: a bőr rugalmasabb* és láthatóan simább
  3. Feszesség: a bőr tömörebb és feszesebb

A finom, könnyű textúra lélegezni hagyja a bőrt, valamint a hatékonyság és az optimális védelem érdekében gyorsan felszívódik.

Ár: 12000 , Eladó: szederke
Állapot: új,bontatlan, Helyszín: Budapest, fizetés: Személyes átvétel
senskin

2019. augusztus 17.

Luxus krém, finom napraforgómag illattal. Remek krém , kombinált bőröm is szereti. Jó választás az biztos. :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. augusztus 17.

Csacsa67

2019. március 22.

Szerintem nem nyári krém ez a fajta, legalábbis nekem ez sok nyárra😉de a L'occitane aqua reotier termék család jobb választás 😉

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2019. március 22.

krisztinareka

2019. március 22.

Könnyű fényvédő arckrémet kerestem a nyárra édesanyámnak és magamnak, ezért egyből (látatlanban) vettem ebből két tégelyt. Sajnos nagy meggondolatlanság volt az én esetemben, mert 3-4 napos folyamatos használatra elkezdett húzódni a bőröm és a felső réteget ráncosra összekapta (ez nem volt tartós hatás, a krém elhagyásával elmúlt). Még szerencse, hogy anyukámnak bejött a krém; szóval ő el tudta használni mind a kettőt, amik amúgy nagyon sokáig kitartottak. A három csillagot kettőnk közös eredménye alapján kapta.
Még muszáj az illatáról megjegyezni, hogy nagyon finom, friss :).

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. március 22.

Még muszáj az illatáról megjegyezni, hogy nagyon finom, friss :).

szeliger

2016. április 4.

3 ml kistubusos mintát kaptam belőle. Valójában teljesen hasonlóan viselkedik, mint a fényvédő nélküli társa, illatra, állagra nem tapasztaltam különbséget. Jellegzetes Immortelle-s illatú, kissé fanyar, virágos illat, amit egyébként én szeretek. Kényelmes, komfortos krém, gyorsan beszívódik, a száraz bőrt is sokáig jó formában tartja, sminkelni is jól lehet rá. Nekem ugyan a fényvédő nem hiányzik hozzá, mert az egyéb kencéim bőségesen el vannak látva fényvédővel is, ezért én inkább ennek a krémnek a sima változatára szavazok. Ha pedig már fényvédővel kombinálták, akkor szerintem erősebb védelmet is tehettek volna bele. Összességében ez egy jó krém, aki ilyen kombinált krémet szeretne, annak jó választás lehet.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2016. április 4.

Antioxidánsok: Borago Officinalis (Borage) Seed Oil, Tocopherol
Gyulladáscsökkentők: Borago Officinalis (Borage) Seed Oil, Oenothera Biennis (Evening Primrose) Oil, Adenosine
Vitaminok: Tocopherol, Glyceryl Linoleate

Felületaktív anyag (surfactant),  emulgeálószer, tisztítószer.

A linolénsav észtere, az F vitamin egy formája. Bőrpuhító (emollient).