L'Occitane

Ár:   15 400 Ft   Kategória:   Hidratáló krémek
Kiszerelés:   50 ml   Bőrtípus:   Száraz, Normál
Lelőhely:   L'Occitane márkaboltok   Bőrprobléma:   Bőröregedés

A krémet és az összetevőket feltöltötte: pumukli21, Módosítva: 2015. április 2.

Ár:   15 400 Ft
Lelőhely:   L'Occitane márkaboltok
Kategória:   Hidratáló krémek
Bőrtípus:   Száraz, Normál
Bőrprobléma:   Bőröregedés

A 2 függőben lévő szabadalommal rendelkező Precious krém hármas hatású formulájával segíti a ráncok látható csökkentését, és a bőr feszességének helyreállítását.

• Simább bőr: A bőr rugalmasabb (91%) és láthatóan simább (78%).*
  • Feszesebb bőr: Az első héttől a bőr feszessége javul (69%). Egy hónap után a bőr visszanyeri a tartását (69%).*
  • Védett bőr: Táplált és kényelmes*. Védelmet nyújt a bőrnek a káros környezeti hatások ellen, amelyek felgyorsítják az öregedés folyamatát.

A bőr megfiatalodik, élettől ragyogóbbá válik. Az immortelle virág kivételesen hosszú életű: sosem - még leszedése után sem - hervad el. Annak érdekében, hogy ezen aranyló virág nyomonkövethetőségét és minőségét garantálni tudja, a L'OCCITNE kialakította az első nagyméretű fenntartható organikus immortelle ültetvényt Korzikán. Az immortelle esszenciális olaj gazdag az olyan aktív molekulákban, amelyek egyedi anti-aging hatással bírnak.

Helia-D Botanic Concept Tokaji Aszús Hidratáló Krém Normál/Kombinált Bőrre

Helia-D Botanic Concept Tokaji Aszús Hidratáló Krém Normál/Kombinált Bőrre
powderwoman

SylvieS

2020. február 22.

Ha meg vagyok elégedve egy krémmel, akkor kitartok mellette. Ezt a terméket már évek óta használom, nagyon szép bôrképet ad és szerintem neki is köszönhetem hogy 5-6 évvel fiatalabbnak hisznek általában. Sokat segített a ráncmegelôzésben úgy érzem. A használat legelején a felvitelkor bizsergô érzet volt a bôrömön, de ez inkább kellemes, egyértelmû jel hogy 'mûködik'. Ez az érzet egy idô után elmúlt, de mindig alig várom hogy felkenjem a bôrömre. Nagyon-nagyon gazdaságos! Egy tégely majdnem mindennapi használat mellett majdnem egy évig (!!) kitart nálam. Kevés elég belôle. Az illata elôször szokatlan volt de a hatás mellett gyorsan megszoktam.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2020. február 22.

Bedo169

2019. március 18.

Éjszakára kiváló krém, főként mivel nincs benne SPF, ahhoz viszont sok, hogy még fényvédvt is felvigyünk rá. Vékonyan érdemes felvinni, hogy ne tömítse el a pórusokat. Arra is érdemes figyelni, hogy inkább télen tesz jó szolgálatot, és hűtőben érdemes tartani, különben besűrűsödik hamar. Finom, gyógynövényillata van. Az ára miatt kapott 4 csillagot.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. március 18.

vadcseresznyefamag

2018. december 3.

Fantasztikus az illata, de sajnos nem szereti a bőröm. Eltömítette a pórusaim és pattanásossá tette. Elajándékoztam a maradékot. Fáj a szívem érte, de nem kötöttünk barátságot, az árát is sokallom

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. december 3.

Erina

2018. november 15.

Nekem nehéz, sűrű, tömény krém, de mégis könnyen és gyorsan beszívódik. Sajnos kicsit irritálta a szemem, enyhén könnyeztem tőle, valószínűleg az illóolaj miatt. Az illata is elég fura, kicsit a fenyőgyantára emlékeztet. Az első termék a márkától, ami számomra nem nyerő, sőt! Örülök, hogy csak 5ml-m volt belőle. Viszont a shea vajas arckrémüket imádom :)

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. november 15.

pigglypig

2018. május 28.

Nem most használtam, kb egy éve fejeztem be a tégelyt, csak teljesen elfeledkeztem róla. Ami nem is csoda, tekintve, hogy számomra tipikusan ilyen "semmi extra" kis krém volt. Sűrű, fehér, kenőcsös állag, nekem a kombinált bőrömre nappalra sok lett volna, mert elég gazdag termék, ráadásul azért kell rá várni mire beszívódik. Az illata nekem tetszett, visszafogott kis virágillat, nem tolakodó, engem nem irritált szerencsére. Nagyon kevés elég belőle, szerintem egy évig simán használtam, amivel viszont azért vigyázni kell, hiszen tégelyes kiszerelés lévén elég könnyű "összebacizni" :)) Én csak tiszta spatulával nyúltam bele, így nem mutatta semmilyen jelét az állapotváltozásnak a végén sem.

Kap egy 4-est, mert az égvilágon nincs vele semmi baj, de ennek az árnak a törtrészéért lehet kapni ugyanilyen hidratálókrémet. Magamnak nem is vettem volna meg, ajándék volt :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. május 28.

Narbeleth

2018. február 5.

Kaptam belőle egy mintát, éjszakára kentem fel. Nem kifejezetten száraz a bőröm, de úgy 1-2 percig szabályosan csípett. Ez sok mindentől lehet (ekcémás vagyok, a parfümre nem mindig reagál jól az arcbőröm), viszont nem lettem kiütéses/vörösödött be az arcom. Érzékeny bőrűeknek nem ajánlanám. Ezen kívül későn vettem észre, hogy shea vajas, amiért nem rajongok túlságosan, olyan, mintha bevajaztak volna :D. Nem akarom lehúzni, mert nem használtam hosszútávon, de nyilvánvalóan szűk célközönségnek szánták.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. február 5.

Morci

2018. január 25.

Olyan semmilyen volt nekem ez a krém, ahhoz viszont drága. Éjszakára használtam el egy tégelyt, tény, hogy jól hidratált, de cserébe el is tömítette a pórusaimat. Nem hozta azt, amit egy ilyen árkategóriájú krémtől elvárnék.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. január 25.

senskin

2017. november 12.

Álom ez a krém, már ezer millió krémem volt, de ez kiemelkedő! Bátran ajánlom annak, aki bababőrt szeretne 35 felett is. :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. november 12.

Timitami

2017. október 17.

Azt hiszem, megtaláltam a nekem való nappali krémet. Elképesztően jól táplálja a bőrt, nem mattít, de nem lesz tőle még enyhén se fénylő a bőröm. Estére se nehezedik el tőle a bőröm, hanem könnyed marad, de érezni, hogy krémet viselek. De ez kifejezetten kellemes érzet. Egyelőre egy kistasakos mintát használtam el belőle, az 5 napra volt elegendő, így hosszabb távú hatásról nem tudok beszámoni, de némileg rugalmasabbnak érzem a bőröm tőle. Az is biztos, hogy nagyon szép, ápolt a bőrkép ettől a krémtől. A széltől is mintha óvná az arcom. Ami az illatát illeti: volt már kellemesebb illatú krémem is, ennek fura illata van, de felkenéskor elillan. Rajtam pikk-pakk beszívódik, akkor is, ha szérumot teszek alá. Vagy 2-3 napig a saját szérumjával együtt használtam, és hát el vagyok ájulva az elégedettségtől. Akkor is maximálisan elégedett voltam, amikor nem a saját szérumját tettem alá. Mivel komoly ráncaim nincsenek, a ránctalanító hatásról nemigen tudok számot adni, bár ahhoz biztosan tovább kellene használni, mint 5 nap. Azt se tudom, milyen sminkalap, mert se púdert, se alapozót nem használok, de az a gyanúm, hogy tökéletes sminkalap, nagyon sima a bőr tőle és semmi ragacs. Egyéként meg arra a bőrre, amit ez a krémecske csinál, nem is szükséges sminkelni, mert annyira tökéletes a bőr tőle. Nagyon erős az esély, hogy ezt veszem meg nappalra. Amúgy is van most kedvezményes kuponom a Loccitane-ban, azzal nem olyan vészes ára. De ha nem volna kuponom, akkor is hajlanék arra, hogy megvegyem. Volt már krém, amivel nagyon elégedett voltam, de ennyire egyikkel sem. Olyan jó érzés, hogy érzem, védi a bőröm. Csillagos 5 csillag.

Update fél évvel később: mivel volt még nappali krémem, mikor ezt megvettem, egy ideig úgy használtam, hogy egyik héten azt nappal, a másik héten azt nappal. A másik kellemesebb viselet volt. Aztán amikor a másik elfogyott, ez maradt. Szóval ezért tartott ki fél évig. A kezdeti örömködésem azért alább hagyott, mert bár súlyos ráncaim nincsenek, de azokkal nemigen csinált semmit. Azóta találtam egy krémet, ami azonban valóban halványítja a ráncocskákat, mind látványra, mind tapintásra, és fele annyiba kerül, mint ez. Ennek valóban remek a hidratáló képessége, feszesít is, a bőrkép is szép tőle, de már tudom, hogy van krém, amelytől még szebb. Állagával, illatával, szívódó tulajdonságával sosem volt gondom, a hatással van bajom, illetve azt keveslem. Ennyi pénzért, amennyibe ez kerül, hathatósabb is lehetne, mindent el kéne "végeznie", amit ígér. Mivel azonban az ígéretek közül van, amelyik teljesül, csak egy csillagot vonok le. (Mostanában megújult a Loccitane honlapja, és most már korcsoportosították a termékeket. EZt 30-40 év köztieknek ajánlják, persze amikor ott vásároltam, hiába kérdeztem, hogy az én koromnak melyik lenne a megfelelőbb, nem mondták, hogy nem ez, hanem a Divine.Ezzel csak azt akarom mondani, hogy nem tartom elképzelhetetlennek, hogy ez a kék Immortelle a tőlem fiatalabbnak nem hat maximálisan.)

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2017. október 17.

nszolnoki

2017. május 18.

Csodálatosan finom luxuskrém, nagyszerű finom illattal! Nem azonnal szívódik be, kell 10 perc (gondolom bőrtől, hőmérséklettől, stb függ), de utána puha bársonyos a bőröm, gyönyörűen lehet rá sminkelni is :) A hatása nálam tartós, estig marad a hidratált bőr akár sminkkel is. Szóval, nem rohanós krém, hanem igazi kényeztetés.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2017. május 18.

Antioxidánsok: Borago Officinalis (Borage) Seed Oil, Tocopheryl Acetate, Tocopherol
Gyulladáscsökkentők: Oenothera Biennis (Evening Primrose) Oil, Borago Officinalis (Borage) Seed Oil, Adenosine
Vitaminok: Glyceryl Linoleate, Tocopheryl Acetate, Tocopherol

Alkoholok: Cetearyl Alcohol, Cetyl Alcohol, Myristyl Alcohol, Octyldodecanol
Emolliensek: Cetearyl Alcohol, Dicaprylyl Ether, Cetyl Alcohol, Cetyl Palmitate, Octyldodecyl Myristate, Butyrospermum Parkii (Shea Butter), Myristyl Alcohol, Helianthus Annuus Seed Oil, Oenothera Biennis (Evening Primrose) Oil, Borago Officinalis (Borage) Seed Oil, Sucrose Palmitate, Hydrogenated Coco-Glycerides, Glyceryl Linoleate, Octyldodecanol
Emulgeálószerek: Cetearyl Alcohol, Cetyl Alcohol, Cetearyl Glucoside, Xanthan Gum, Sucrose Palmitate, Glyceryl Linoleate
Tisztítószerek: Cetyl Alcohol, Cetearyl Glucoside, Myristyl Glucoside, Xanthan Gum, Sucrose Palmitate
Illatanyagok: Octyldodecanol, Parfum/Fragrance, Hexyl Cinnamal, Benzyl Salicylate, Alpha-Isomethyl Ionone, Linalool, Citral, Limonene
Tartósítószerek: Phenoxyethanol, Chlorphenesin, Sodium Benzoate, Potassium Sorbate

Cetyl Alcohol ti I eo I eu I al 2 2

A linolénsav észtere, az F vitamin egy formája. Bőrpuhító (emollient).

Sűrítő anyag, amit elsősorban gélszerű állag előállításához használnak