L'Occitane

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Szérumok, Kezelések
Lelőhely:   L'Occitane márkaboltok   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: grund, Módosítva: 2013. június 5.

Lelőhely:   L'Occitane márkaboltok
Kategória:   Szérumok, Kezelések

Minden típusú bőrt széppé varázsol. Egyedülállóan bársonyos textúrája segít kijavítani a bőr 6 tökéletlenségét:
1. A bőr textúrája láthatóan simább és feszesebb lesz
2. A pórusok azonnal összehúzódnak
3. A pirosság és a bőrhibák csökkennek
4. A bőrszín ragyogóbb és egyenletesebb lesz
5. A bőr hidratált és rugalmas lesz
6. A bőr tapintásra puhább és bársonyosabb lesz

A Bőrtökéletesítő Szérum két angyali virág organikus kivonatát tartalmazza: fehér íriszt és angelikát. A tiszta szépség szimbóluma, a bársonyos és ragyogó fehér írisz bőrtökéletesítő erővel bír. A hidratáló tulajdonságairól ismert angelikapedig vitalitást ad a bőrnek.

Szabadalmaztatott, szilikon-mentes formula

strauszkinga

2015. november 20.

A kedvenc szérumom. Sajnos elég drága, de tényleg csodákat művel, egységesebb, egészségesebb lesz a bőröm használat után!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. november 20.

Mesi

2015. június 17.

Azért esett erre a szérumra a választásom, mert nincs benne sem szilikon, sem parabén. Néha este is használom, de főként smink alá szeretem. Azonnal felszívódik, rögtön tudok rá sminkelni, csak a "legfarkasodítóbb" hidegben kellett télen még egy kis plusz hidratáló a nagyon száraz foltokra. Én elégedett vagyok a mennyiségével és az ár/érték aránnyal is.
Ezt a krémet könnyű rendszeresen használni, mert tiszta élvezet. :)
Kb 7 hónap alatt fogyott el, újraveszem.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. június 17.

Ezt a krémet könnyű rendszeresen használni, mert tiszta élvezet. :)
Kb 7 hónap alatt fogyott el, újraveszem.

maminti

2015. június 1.

Mintákat próbáltam ki belőle, nem volt rossz. Látszott a hatása, szebb lett tőle a bőrképem, hidratált is rendesen.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2015. június 1.

Flami

2014. december 17.

Úgy látszik, én vagyok az ellenpélda, szerintem nem csinál semmi különöset.

Felpontozom, mert fogyóban voltak a kencéim, és pár napig ezt a szérumot használtam kényszerből. És tévedtem, mert elég jó, sőt, nagyon hatásos.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2014. december 17.

Úgy látszik, én vagyok az ellenpélda, szerintem nem csinál semmi különöset.

kpityike

2014. március 26.

Nekem száraz a bőröm, sokszor szürkés az árnyalata, sajnos meglátszik a kevés alvás. Ez a szérum egyértelműen csodaszer. Visszatér a rózsaszín árnyalat, feszesebb, selymesen puha lesz a bőröm, pillanat alatt felszívódik, és radírozás, szappanos arcmosás (nagyon ritkán antibakteriális hatás miatt szoktam) után egy vékony réteg is eléggé hidratálta a bőröm. Sajnos csak termékmintát kaptam néhányat, de egyszer biztosan veszek, az egyetlen ami visszatart az ára :(

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2014. március 26.

Orsika89

2014. március 3.

Kombinált bőrömre félve használok szinte bármit, t-vonalban mindentől kifénylik a bőröm, míg a szárító hatású termékektől kiszárad és húzodik az orcám és szemkörnyékem, de ez a szérum tényleg egy csoda! Összehúzza a pórusokat, nem nehezíti el a bőröm, nem fénylik, nem lesz pattanásos. Az illata mesés, tényleg, szó szerint bárnyososan puha lesz tőle a bőröm. Ha nem alszom eleget és fáradt, fakó a bőröm reggel, ez a szérum eltünteti az álmatlan éjszaka minden nyomát. Praktikus pumpás kiszerelésű, 2 pumpálás elég az egész arcomra. Szuper termék!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. március 3.

grund

2013. december 31.

Zsírosabb bőrre tökéletes primer, friss, puha bőr, kisebb(nek tűnő) pórusok - hozza, amit ígér.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2013. december 31.

Antioxidánsok: Tocopheryl Acetate, Tocopherol
Gyulladáscsökkentők: Salicylic Acid
Hidratálók: Glycerin, Sodium Hyaluronate
Kémiai hámlasztók: Salicylic Acid
Vitaminok: Glyceryl Linoleate, Tocopheryl Acetate, Tocopherol

Az összetevő leírása ellenőrzés alatt áll. Hamarosan itt olvashatod!

Kelátképző segédanyag, mely a krémbe leginkább a víz révén belekerült fémionokkal lép reakcióba  és stabilizálja azokat.

A linolénsav észtere, az F vitamin egy formája. Bőrpuhító (emollient).