L'Occitane

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Kézkrémek
Kiszerelés:   Hiányzik. Feltöltöm   Bőrtípus:   Száraz
Lelőhely:   L'Occitane márkaboltok   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: anett76, Módosítva: 2012. december 3.

Lelőhely:   L'Occitane márkaboltok
Kategória:   Kézkrémek
Bőrtípus:   Száraz

A L'Occitane jelképe. Világszintű sikertermék. A tápláló Shea vaj, simító A.O.C. levendula és rozmaring olajkivonat keveréke. E vitaminban gazdag, segíti a bőrcellák megújulását, mediterrán illattal vonja be a bőrt. Használatával egy cseppnyi Provence tárul elénk.

ZemanTimi

2019. június 26.

Nagyon intenzív levendula illata van.Én szeretem de aki nem szereti az erős illatokat annak nem ajánlom.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. június 26.

ficeglobog

2019. február 5.

Hű, ezt szinte mindenki szereti. Csak fél véleményt tudok mondani. Mert lemostam. Így a hatásáról nem tudok írni.
Várakozva kentem a kezemre, mert imádom a levendulát. Eddig azt hittem, hogy bármilyen formában. Ez azonban nagyon nem jött be. Átható levendulaszerű illatot éreztem. Azt azonban annyira, hogy nem bírtam. Ez ismét az én hibám, de nem tudom mit tehetnék.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2019. február 5.

Grafitzsiraf

2018. április 5.

Csatlakozom több előttem szólóhoz, igazán száraz bőrre sajnos nem sokat ér. Az ára miatt sokáig csak kerülgettem, aztán rászántam magam a vásárlásra: meglepő, de számora hígabbnak tűnik a fémtubusos verziója, mint a kicsi kiszerelés, viszont az illata agyonnyom. Nagyon szeretem a levendulát, ugyanakkor ezt már soknak érzem. Emiatt, bár már jó ideje, hogy megvettem, még mindig van vagy fél tubussal. Nem veszem újra.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. április 5.

Timitami

2018. március 27.

Isteni illata van, felkenéskor csak úgy árad a levendula a krémből. Az én normál bőrömre elég, jól hidratál, sokáig kellemes, selymes tapintású a bőr tőle. A rozmaringnak köszönhetően frissítő hatású, és kenés után a kézemen, ha megszagolom, a rozmaring illata dominál (sajnos nem a levendula). De előtte a levendula illat valami fenomenális. Levendularajongóknak kötelező kence. Kevés is elég belőle egyszerre, nagyon jól kenhető, nem marad utána ragacsos érzet, tökéletesen beszívja a bőröm. Tudom, drága, én sem engedhetem meg mindig magamnak, de ez nem tántorít el attól, hogy újra megvegyem majd. Csak azért 4 csillag, mert a kezemen már nem a levendula a domináns. Nem tudom, mire jó a rozmaringolaj, de illat szempontjából kihagyhatták volna belőle.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2018. március 27.

RitaL

2016. július 21.

Többet vártam tőle. Nem hidratál eléggé.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2016. július 21.

Többet vártam tőle. Nem hidratál eléggé.

BioLona

2015. augusztus 5.

Nagyon finom illat, főleg a levendula szerelmeseinek, amilyen én is vagyok, kicsit lassabban szívódik fel mint mondjuk a mandulás, de utána még sokáig érezhető a kellemes bársonyos tapintás!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. augusztus 5.

Lolatapsi

2015. június 29.

Igazi levendulaillat, de sajnos a száraz kézre nem túl hatásos hidratáló hatás, nekem sajnos több hatóanyagot igényel a bőröm. Az illata miatt nagyon szeretem, télre semmiképen nem ajánlom, nyáron, nagyon melegben napi többszri kenésre elmegy. Én a nagy, pumpás kiszerelést vásároltam meg, kb 1 éve és még mindig félig teli a flakon.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2015. június 29.

fagas

2014. május 16.

Engem a levendula illattal meg lehet venni "kilóra", pláne, ha egy igazán hatásos krémbe teszik. Ez ilyen.:-) Könnyen eldolgozható, vizes alapú krém, tavasztól őszig biztos elég, de télre már kevés lenne. Az ára rettenet sajnos....

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2014. május 16.

umpalumpa

2014. január 3.

Azt hiszem ezt kaptam kicsiben. Más a csomagolása.
Nagyon jó lehetne, ha bírná az ekcémás bőröm :( Hidratál, táplál és helyrehozza a kiszáradt ujjvégeket. Addig kenem, míg csak 1-2 pöttyöt eredményez a használata, aztán váltok másra egy időre. A levendula illatát önmagában szeretem, ebben a kombinációban nem igazán tetszik. Nem fogok venni, ha elfogy.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2014. január 3.

Azt hiszem ezt kaptam kicsiben. Más a csomagolása.

cshp

2013. március 19.

Az illata nagyon kellemes, és könnyű, nem zsíros krém. Igazán száraz, igenybevett kézre viszont nem ér semmit sajnos.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2013. március 19.

Antioxidánsok: Tocopherol
Hidratálók: Glycerin, Cyclomethicone, Honey, Propylene Glycol

Cetyl Alcohol ti I eo I eu I al 2 2

További info az összetevőről a KM-blogon >>

Rozmaring levelének a kivonata. Lásd rozmaring.