L'Occitane

Ár:   1200 Ft   Kategória:   Szappanok
Lelőhely:   L'Occitane márkaboltok   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: kat, Módosítva: 2019. december 6.

Lelőhely:   L'Occitane márkaboltok
Kategória:   Szappanok

Ez a formula 100%-os növényi alapanyagokkal és tápláló sheavajjal dúsított. Nem irritálja a bőrt, férfiak, nők és gyermekek egyaránt használhatják.

vocy

2019. december 12.

Ez a szappan valami csoda. Arclemosáshoz használom és imádom. Jól hidratál, nem szárít, valahogy olyan krémes érzésű. Biztos, hogy újraveszem, mert a legjobb.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. december 12.

anetta.filip

2019. szeptember 27.

Ebből a szappanból több fèle összetevőjű változat létezik, nekem ez van meg, amit fel is töltöttem. Nagyon finom púderes illatú szappan, ám az illatát soká nem őrzi meg a bőr, körülbelül 5 perc. Dús, selymes habot képez használatakor, ám szárítja a bőröm. Összetevőiért sem rajongok. Maradok a házi készítésű szappanoknál.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. szeptember 27.

umpalumpa

2019. augusztus 15.

Időnként elfelejtem, hogy mennyire szeretem ezt a szappant, ezért nem áradoztam még róla. Folyton hűtlen leszek, amikor úgy gondolom, hogy van jobb szapppan a földön, de igazából nekem alig van olyan. Az ára miatt szoktam szívni a fogam, de igaza van Lornak, kuponos napon kell betárazni. Mikor bosszankodom más szappan miatt, hogy szétmállik vagy megkeményedik és nem habzik, olyankor mindig kéne legyen itthon ebből, hogy megmentse a helyzetet. Valójában nem ia annyira drága, ha ezt pengevékonyra tudom használni, másfélet meg hamar ki kell dobnom a használhatatlansága miatt.
Az illata nagyon tetszik, nem unom meg, jó darabig megmarad a bőrön. Ezzel fürdöm és fürdetem a fiamat. Nem bántotta sosem az ekcémára hajlamos bőrünket. Arcot is szoktam mosni vele tél kivételével a többi 3 évszakban.
Ruhák között tartva jó illat lesz a szekrényben, a régen használtaknak sem lesz "szekrényszaga" és a szappan illata sem halványul hosszú ideig (hónapokig tart ugyanolyan erősen).
Konklúzió magamnak: mindig legyen itthon belőle!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. augusztus 15.

Konklúzió magamnak: mindig legyen itthon belőle!

Lor

2018. augusztus 12.

Az összetevőket és az árát figyelembe véve nem tűnik a legjobb választásnak, mégis 2 éve csak ezt használom. Mindig kuponos napokon szerzem be a nagy kiszerelést, ami nagyon sokáig elég. Imádom a tiszta, lágy illatát! Persze néha hiányzik egy jó kis friss, gyümölcsös illatkavalkád, de mire be is tudnék szerezni mást, már el is felejtem a vágyat. Eleinte eléggé szárított, amikor áttértem a hagyományos tusfürdőkről, (télen amúgy is extra száraz a bőröm) de mára hozzászokott és nincs nagy gond. (nem szeretem kencézni magam, nem szeretem érezni azt a réteget, amit hagynak a testápolók maguk után, plusz türelmem sincs hozzá). 4 * az ára és az összetevői miatt.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. augusztus 12.

sunnyrann

2018. április 18.

Szerintem L'occitane termékek túl vannak dicsérve. Nagyon drágák és az összetevőik sem a legjobbak. Gyakorlatilag 70 %-t a termékeknek kipróbáltam barátaim segítségével. Nem szeretem a szappanokat, de mivel ajándékba kaptam, kipróbáltam. Nem szárít ez igaz, de az illatát nem szerettem. Maradok a tusfürdőknél. Nekem ezután azért kellett testápolót használnom.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. április 18.

juditkaa70

2018. március 5.

Fantasztikus termék, élménnyé teszi a tisztálkodást. Nem szárítja a bőrt és nagyon kellemes az illata!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2018. március 5.

Timicat

2018. január 5.

Szeretem ez a szappant. Csomagban kaptam meg, és ahhoz képest hogy nem vagyok egy nagy szappanos, eléggé rászoktam. Nagyon jól habzik, és nagyon finom az illata. Nem szárít, bár én nem vagyok egy nagyon száraz bőrű, viszont hajlamos vagyok az ekcémára. Eddig szuper.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. január 5.

Bettiky

2017. június 26.

Az illata nekem elég fura volt. Az arcomra használtam durvább időszakokban, szépen leszárítja amit le kell. Rendszeres használata nem ajánlott, nagyon letakarítja a bőrt.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. június 26.

Zaynab

2017. május 13.

Ajándékba kaptam valakitől, vagyis szuvenír volt, nem tesztelni.

Pros:

- kellemes és lágy, bár azt hittem lágyabb lesz, de ez is jó.
- kellemes az illata és nem is nagyon marad meg.
- nem viszketek utána.

Cons (negatívumok) :

- a hidratálása nem elég, így mindig testápolózok utána.
- elég drága, szóval én magamnak nem fogom pénzért megvenni, meg ahhoz nem eléggé kiemelkedően jó sem.
- nehéz beszerezni, mivel a gyártó saját üzleteiben lehet csak megvenni, nem pedig akármelyik drogériában.

Nemrég az Alterra levendulás szappant használtam és az majdnem egy hónapig elég volt. Ezt kb. másfél hete használom vagy csak egy hete és már majdnem csak fele olyan vastag mint volt.

Amúgy igen, a szekrényben nagyon erős illata volt és rengeteg ruhának lett sheás illata.
Jóindulattal csak 4 csillag, de nem kiemelkedően remek ez a szappan azért.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2017. május 13.

Ajándékba kaptam valakitől, vagyis szuvenír volt, nem tesztelni.

Pros:

- kellemes és lágy, bár azt hittem lágyabb lesz, de ez is jó.
- kellemes az illata és nem is nagyon marad meg.
- nem viszketek utána.

Cons (negatívumok) :

- a hidratálása nem elég, így mindig testápolózok utána.

Jóindulattal csak 4 csillag, de nem kiemelkedően remek ez a szappan azért.

Vikci225

2017. január 5.

szuper illat, szekrényben illatosítóként és fürdéshez is használom.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. január 5.

szuper illat, szekrényben illatosítóként és fürdéshez is használom.

Antioxidánsok: Tocopherol

Rozmaring levelének a kivonata. Lásd rozmaring.