L'Occitane

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Kézkrémek
Kiszerelés:   Hiányzik. Feltöltöm   Bőrtípus:   Normál
Lelőhely:   L'Occitane márkaboltok   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: médea, Módosítva: 2015. május 26.

Lelőhely:   L'Occitane márkaboltok
Kategória:   Kézkrémek
Bőrtípus:   Normál

Hamarv

2017. február 20.

Én imádom, hogy nem zsíros állagú az illata pedig isteni, de tény hogy sajnos csak nyáron jó, mert nem hidratál eléggé és kis szélélég ahhoz hogy kb óránként kelljen kenni....

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. február 20.

szeliger

2015. május 26.

A formulát megújították, a csomagolás is átesett egy kis ráncfelvarráson, én már csak erről az újabb verzióról tudok írni. 10 ml kis kiszerelést kaptam, a krém állaga nekem elég híg. Hidratáló hatása gyakorlatilag nincs, cserébe nagyon gyorsan felszívódik és nem hagy semmilyen ragacsos érzetet. Az illata enyhe virágos, a családba tartozó arckrém illetve szérum illatát én jobban szeretem, ennek a kézkrémnek az arckrémhez képest citrusosabb szerintem az illata. Nem győzött meg, nem fogom megvenni.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2015. május 26.

narancsdzsem

2013. október 17.

Én arcra kezdem el használni, és nagyon jól beissza az arcbőröm normál része (=orcák) .:) És puha lesz tőle, de nem ül ki később sem az olaj.
Az illata pedig isteni.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2013. október 17.

Az illata pedig isteni.

médea

2012. június 30.

Lágyabb az illata mint az EDT-nek, szerintem kellmesebb. Maga a krém állaga balzsamos, kicsit csúszos, pedig nincs benne szilikon. Elég drága, én szerencsére ajándékba kaptam két kézkrémet. Pénzt nem nagyon érdemes adni ezekért a parfümös kézkrémekért, vannak sokkal jobb, olcsóbb és szintén jó illatú krémek.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2012. június 30.

Antioxidánsok: Vitis Vinifera (Grape) Seed Oil, Tocopherol

Cetyl Alcohol ti I eo I eu I al 2 2

Az összetevő leírása ellenőrzés alatt áll. Hamarosan itt olvashatod!

Rozmaring levelének a kivonata. Lásd rozmaring.

Színezék. Lilás piros.