L'Occitane

Ár:   1790 Ft   Kategória:   Pakolások, Hámlasztók
Lelőhely:   L'Occitane márkaboltok   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: anita0828, Módosítva: 2020. június 17.

Lelőhely:   L'Occitane márkaboltok
Kategória:   Pakolások, Hámlasztók

A Pivoine Sublime Instant Tiszító Maszk a bőr tökéletlenségeit (olajos fény, eltömődött pórusok) célozza meg, amely a kombinált és zsíros bőrtípusok jellemzője. Ez az egyszerűen alkalmazható, gyorsan beszívódó maszk hatásos fegyver a fokozott faggyútermelődés ellen, az eltömődött pórusokat mindössze három perc alatt megtisztítja. A bőrtökéletesítő peónia-esszenciának, valamint a fanyar, bőrkiegyensúlyozó citrus kivonatoknak köszönhetően összehúzza a pórusokat, a bőr textúrája láthatóan feszesebbé válik. A bőr tiszta, matt és szennyeződésektől mentes, egészségtől ragyogó lesz.

Helia-D Regenero Hajvégápoló Szérum (régi)

Helia-D Regenero Hajvégápoló Szérum (régi)

NovakneViki

2017. december 28.

Mikulás közeli időpontban a vásárlás mellé a márkaboltban meglepetés termékekkel teli neszeszert adtak ajándékba, és az én neszeszeremben ez volt az egyik termék.
Mikor megláttam az aprócska dobozt, valami megmagyarázhatatlan okból fátyolmaszkra számítottam, de csak utána olvastam, hogy ez egy krémes maszk.
Amikor kipróbáltam sikerült addig bénáznom míg egy alkalom alatt elhasználtam az egészet. Egy használatra kicsit sok volt így legközelebb jobban beosztom a kis tégelyt. Nagy hibája, hogy nem lehet visszazárni.
Használata után sokáig matt marad az arcbőr.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. december 28.

Használata után sokáig matt marad az arcbőr.

CeCeDrake

2017. október 26.

Szuper jó termék! A peóniás krém mellett ez az egyik kedvencem a márkától. Nyáron kezdtem használni, nagyon szeretem, remélem sokáig forgalmazzák majd.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. október 26.

Timitami

2017. június 14.

Új terméke a márkának és abszolút hozza, amit ígér. Rajtam még harmadnap is igen látszik a hatása, elképesztően tiszta a bőröm tőle. A pórusokat is összehúzza, bár az enyémek teljesen normál méretűek, az orromon enyhén nagyobbak, de mind tiszta ennek a használata után. A boltban azt mondták, hogy 2 alkalomra elég ez a kis kiszerelés, na én a felénél jóval kevesebbet kentem magamra, nem tudván, mi lesz, de nekem ez is bőven elég volt. Talán zsírosabb, mitesseresebb bőrre érdemes többet kenni. 8-10 percig hagytam magamon, az előírtnál véletlenül tovább, de sima hideg vízzel szépen le lehetett mosni. Kell krémezni utána, de meseszépen tisztítja a bőrt. Nyaralás előtt mindenképp ajánlott egy ilyen arctisztítás. A mattság: na az is elég tartós, használat után nem mattító hatású krémet kentem rá, de egészségesen matt maradt a bőr. Persze ez, ahogy telnak a napok, elmúlik, de a tisztaság az... szóval nem lehet elégszer említeni, hogy tényleg tisztít. Nekem bevált, örülök, hogy megvettem és használtam, és alkalmanként használni is fogom. Megy az 5 csillag.
Amúgy szép halvány rózsaszínű a krém/maszk, jól kenhető.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2017. június 14.

Amúgy szép halvány rózsaszínű a krém/maszk, jól kenhető.

Antioxidánsok: Tocopherol
Hidratálók: Glycerin, Butylene Glycol, Caprylyl Glycol

Emulgeálószer, felületaktív anyag.

Illatos bazsarózsa kivonat. A CosIng hivatalos funkció besorolása szerint összehúzó hatású összetevő.

Emulgeálószer és felületaktívanyag.

Tisztító, emulgeáló, bőr- és hajkondícionáló szer.

Gomba- és baktériumellenes hatású tartósítószer.