L'Occitane

Ár:   12 900 Ft   Kategória:   Szérumok, Kezelések
Lelőhely:   L'Occitane márkaboltok   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: szeliger, Módosítva: 2015. május 26.

Ár:   12 900 Ft
Lelőhely:   L'Occitane márkaboltok
Kategória:   Szérumok, Kezelések

Ez a friss, extrakönnyed, természetes hatású készítmény láthatóan javítja a bőr minőségét. Puha és finom bőrfelületet eredményez, összehúzza a pórusokat csökkenti az apró ráncokat és bőrhibákat. A bőr ragyogóbbá válik, kisimul és erőteljesebben sugározza vissza a fényt. A bőre minden nap felfedi természetes szépségét, rendkívül puhává és bársonyos tapintásúvá válik, bőrszíne pedig egységesebb, üde és ragyogó lesz.
Minden bőrtípusra alkalmazható.

Lyne

2019. április 13.

A krémből és a szérumból is elfogyasztottam 1-1 üveggel...ahogy a krémnél, úgy itt sem tapasztaltam semmilyen bőrtökéletesítő hatást és a kisebb ráncaimat sem halványította. Gyorsan beszívta a bőröm és valóban selymesebb lett utána. Ami viszont elképesztően zavart ebben a szérumban, az a sok rózsaszín csillám!!!!!!! Mit keres egy szérumban csillám??? Én személy szerint egyáltalán nem vágyom rá, hogy az egész fejem csillogjon!! Amennyit tud azt egy jóval olcsóbb szérummal is el tudom érni..

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. április 13.

NovakneViki

2018. november 1.

Télen próbáltam ki először, nagyon megtetszett a hatása, tökéletesítette az arcvonásokat. Hosszabb távon is megmaradt ez a tökéletesítő hatás, azóta is mindig van egy tartalék üveg a készletemben.
Az utolsó 3-5 adagot nehéz kikönyörögni az üvegből, trükközni kell, de nem lehetetlen.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. november 1.

Timitami

2018. április 15.

Nagyon kellemes szérum, kedves, virágos az illata, szép halvány rózsaszíne van, krémes állagú, könnyű felkenni, jól beszívódik és kifejezetten szép, sima, ragyogó bőrt csinál. Ha fiatalabb lennék, biztosan megvenném a teljes kiszerelést (mintákat használgatok belőle), annyira kellemes, de nekem 45 évesen már táplálóbb kencékre van szükségem, azokat jobb kedvvel viselem. Fiataloknak azonban ez nagyon remek. Nem épp olcsó, de Glamour napokon kedvezményesen be lehet szerezni, bár akkor se drogériás termék árához közelít az ára, viszont szerintem megéri az árát. Ráadásul jól néz ki az üvege, guszta, fiatalos, van benne kedvesség és minőséget sugároz.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2018. április 15.

nori93

2018. március 14.

Körülbelül egy hete használom a szérumot, így hosszútávú hatásáról beszámolni nem tudok, viszont, amit imádok benne, hogy rendkivül gyorsan beszivódik, smink alá is tökéletes és este miután lemosom a sminkem iszonyatosan puha a bőröm tőle!!! Egy szó mint száz nagyon jó kis termék, megéri az árát. Ja és nem mellesleg isteni az illata :)

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. március 14.

strauszkinga

2018. február 20.

Ajándékcsomagban szereztem be: arckrém, szérum, permet. Ebből a 3 termékből az arckrémet tartom a leghasznosabbnak és fontosabbnak, utána a szérum, majd a permet. Nagyon jó az illata, valóban szebb a bőröm, mikor a peónia termékcsalád tagjait használom. Tetszik a pumpás kiszerelés, míg sok van benne, de az utolsó kb. 1/3-át úgy kell kivarázsolni belőle. Ez más L'occitane szérumnál is gondot okozott, kicsit pazarlásnak érzem, sok marad benne, amit ki sem lehet nyerni az üvegből. Ez a termék elfogyott, a peónia arckrémet vásároltam újra.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. február 20.

CataKatinka

2017. augusztus 11.

Ebből is kaptam néhány mintát, amikor megvásároltam a nappali krémet és imádom. Ez tényleg tökéletesíti az arcbőröm összképét és remekül hidratál is. Lehet, hogy majd ezt is megvásárolom de most elvagyok a sima verzióval. Azt nagyon -nagyon szeretem.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. augusztus 11.

zahraa

2017. április 13.

3 napja hasznalom, egyenlore jol vizsgazott.
Kulonleges texturaja van, kicsit sem hasonlit azokrera a szerumokra amiket eddig hasznaltam, ez inkabb kremesebb. A termekcsalad kremje szepen eloszlathato rajta, nem kepzodik filmreteg.
Az illata nem rossz, tetszik hogy minimalisan szinezett, es nem neheziti el a porusokat.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. április 13.

3 napja hasznalom, egyenlore jol vizsgazott.

LeChou

2017. január 2.

Mivel egyszerre hasznalom a kremmel, nem tudok a hatasarol kulon nyilatkozni, engem megfogott, egyenlore a legjobb szerumom nappalra. Nem tuntek el a porusaim sajnos, bar azert akkor le is hidaltam volna, de tenyleg szebbe teszi a bort. Megvarom, h elfogyjon, aztan eldontom h ujraveszem e.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. január 2.

_-Mia-_

2016. október 12.

Csak pár ml-s mintám volt belőle, de engem nem győzött meg hogy megvegyem a nagy kiszerelést. A rózsaszín csillámoktól egy krémben amúgy is idegbajt kapok: hadd csillogjak már maximum ott ahol én akarok (azaz a megfelelő helyekre tett highlightertől). Nem hidratál- ezt csak úgy mondom, hiszen szérumként talán nem is ez a dolga, ne is várja el tőle senki. Illata mint a krém párjáé, szépen beszívódik, de semmi különöset nem vettem észre.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. október 12.

szeliger

2015. augusztus 9.

2015.05.20.
A márkától megszokott módon már a papírdoboz is nagyon ízléses. A szérum kézreálló, fény felé fordítva kissé áttetsző üvegben, pumpás kiszerelésben található, ami azért is nagyon jó, mert látni, hogy még mennyi van benne. Finom, friss, enyhén virágos illatú, halvány rózsaszínű szérum, ami könnyen eloszlatható, a bőr hamar beszívja. Utána a hozzáillő krémet használom, a kettő együtt jól hidratál, bár télre nekem valószínűleg kevés lenne. Kiváló sminkalap, összességében teljesen elégedett vagyok vele, ha nem is csodaszer, de jó kis termék.

2015.08.09.
Elfogyott, továbbra is jó terméknek tartom azzal a megjegyzéssel, hogy az utolsó 5 ml a pumpával kiszedhetetlen. Végül egy kiskanál végével kanalaztam ki, mert nagyon bosszantott, hogy még mennyi értékes anyag van benne, csak nem hagyhattam elveszni.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2015. augusztus 9.

2015.05.20.

2015.08.09.

Antioxidánsok: Tocopheryl Acetate
Hidratálók: Glycerin, Sodium Hyaluronate, Caprylyl Glycol
Vitaminok: Tocopheryl Acetate, Glyceryl Linoleate

Illatos bazsarózsa kivonat. A CosIng hivatalos funkció besorolása szerint összehúzó hatású összetevő.

A linolénsav észtere, az F vitamin egy formája. Bőrpuhító (emollient).

Gomba- és baktériumellenes hatású tartósítószer.

Kelátképző segédanyag, mely a krémbe leginkább a víz révén belekerült fémionokkal lép reakcióba  és stabilizálja azokat.