L'Occitane

Ár:   2390 Ft   Kategória:   Kézkrémek
Lelőhely:   L'Occitane márkaboltok   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: erika81, Módosítva: 2020. június 22.

Lelőhely:   L'Occitane márkaboltok
Kategória:   Kézkrémek

"Létezik egy különleges pillanat Provence-ban, amikor a fény átöleli az eget, és különleges ragyogással borítja be a földet. Ez az aranyóra. Amikor ez a fény illattá alakul, egy igazán addiktív, kontrasztos jelleget ölt. Tökéletes akkord, igéző gourmand jegyek és aromás frissesség váratlan párosa."

Helia-D Botanic Concept Tokaji Aszús Hidratáló Krém Normál/Kombinált Bőrre

Helia-D Botanic Concept Tokaji Aszús Hidratáló Krém Normál/Kombinált Bőrre
powderwoman

pacsalia

2020. június 10.

ragad, mint a cukrosvíz, és irtózatosan túl van parfümözve. annyira, hogy túlharsogja az éppen aktuális parfümömet, mindegy milyen hatósugarú vagy intenzitású, ez biztosan lekörözi :D borzalmas!
hidratáló, ápoló hatásról nem is beszélhetek, mert semmi ilyesmi nincsen. legalább az illata kellemes lenne, de olyan szúrós és durva, hogy fulladozok tőle.
ajándékba kaptam, így elhasználom nagy kínszenvedések közepette, de újravenni 10000% hogy nem fogom.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. június 10.

Boroka528

2019. szeptember 6.

Az illatot nagyon szeretem, de mint kézkrém nem működik. Kicsit vizes, jól beszívódik, egy picit puhább lesz a bőröm tőle, és kb.ennyi. Ebben az árkategóriában nem ezt a krémet választanám.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. szeptember 6.

Mandarindream

2019. augusztus 13.

Amennyiben Provence-ban a fény egyenlő a negédes vizeletszaggal, akkor valóban találó a leírása. Sem balzsamként, sem ápolóként nem értelmezhető. Egy erős szag, ami ráragad az ember kezére. Sajnos a L'occitane termékeknek vajmi kevés köze van a kifinomultsághoz. Szimplák, büdösek, vagy épp öreg, avétos szaguk van. Számomra a mandula, amiért újra adnék pénzt - persze az is jócskán túlárazott. Ezt a lumiere-t nylon otthonkás öregasszonyokon tudom elképzelni, kizárólag 80+

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2019. augusztus 13.

Erina

2018. július 1.

Szelinger véleményét olvasva már tökéletesen világos, hogy kézkrémként miért nem működött. Hiába kenegettem, beitta a bőröm de mintha semmit nem kentem volna rá. 😂 Viszont a ragyogás, csillogás az megvolt, így krém parfümként végezte, kis highlighter funkcióval. De ezeknek tökéletes bevált. Az illata viszont roppant tartós volt.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. július 1.

creamforcream

2018. május 2.

Az egyik legnőiesebb illat amit a márkánál eddig találtam, a parfűm mellé tökéles kiegészítő termék. A krém állaga kicsit vizesebb a vártnál, beszívódás is tovább tart, igaz maga az illat valamelyest kompenzál érte. Hidratálás szempontjából van sok más ennél jobb kézkrém, az illata mindent visz. Enyhe csillogás tapasztalható felvitelkor, de a beszívódással hamar eltűnik.
----
The cream has a strong feminine odor, perfect to use along with the parfume. A handcream with great smell, but has little to offer when it comes to hydratation. It gives a little glowiness to the skin during application, but at the end of the day this cream is all about the glamourous feeling.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. május 2.

----

Timitami

2018. március 17.

Most kedvezményesen lehet venni 3 db 10ml-es kézkrémet, köztük van ez is. Bár e termékcsalád parfümjét szeretem, ezt nem vettem volna meg önmagában. Nekem fura, hogy parfümillatot érzek a kezemen, mert a parfümjét használom már egy ideje. Ettől függetlenül finom az illata. És egész jól ápol, hidratál is, bár szerintem a márka sea vajas kékrémje ápol a legjobban. Ez enyébb időben, munkahelyen vagy odahaza teszi a dolgát, de mínuszokban nekem kevés lenne. A sheavajas kézkrémet leszámítva ez is folyósabb, mint a márka többi kézkrémje. Tényleg jó, nekem a a kezem állapotának szinten tartásához szuper. A seavajas hat csillagos :-), ez csak 5.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2018. március 17.

cicusadikusz

2018. március 7.

Elragadott a hosszan tartó illata!!!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2018. március 7.

Elragadott a hosszan tartó illata!!!

szeliger

2018. január 27.

Bár nálunk a magyar felirat szerint kézkrémként árulják, ez valójában nem kézkrém, hanem az eredeti céljának megfelelően egy ragyogást fokozó balzsam, testre, kézre, ahová csak akarom. Ebben a funkciójában pedig kiváló, egészen apró kis mikrocsillámok gondoskodnak az enyhén csillogó bőrről. Szép nyáron a lebarnult bőrön és szép télen, a szikrázó hidegben. Valamennyi kis hidratáló hatással is rendelkezik, de nem ezért kenegetem. Állagát tekintve könnyed, hamar beszívódó, inkább lotion jellegű, a bőrt azonnal puhábbá teszi. Az illat pedig édesebb, levendulásabb a család parfümjénél, ha kézre használom, sokáig érezni, boldogságillat, nagyon szeretem.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2018. január 27.

Antioxidánsok: Tocopherol
Hidratálók: Glycerin, Honey, Sorbitol, Dimethiconol, Biosaccharide Gum-1

További info az összetevőről a KM-blogon >>

Sorbitol h 1 1

Sűrítő anyag, amit elsősorban gélszerű állag előállításához használnak