L'Oreal Paris

Ár:   2599 Ft   Kategória:   Hidratáló krémek

A krémet és az összetevőket feltöltötte: maju, Módosítva: 2015. május 28.

Kategória:   Hidratáló krémek

Ránctalanító, hidratáló éjszakai helyreállító krém.

Hármas hatás: Táplálás és ráncok csökkentése, az arckontúr formázása, pigmentfoltok csökkentése.

WednesdayAddams

2018. december 23.

Vanille véleményét osztom, édesanyám az 55+-os korosztályt erősíti és imádja ezt az arckrémet, amióta egy éve megvettem neki az első tégelyt nem hajlandó semmi mást használni.
Egyszer kíváncsiságból kipróbáltam én is, természetesen ragyatenger lett a vége, de emiatt eszem ágában sincs levonni tőle pontot, hisz nem nekem találták ki, az ötven feletti korosztálynál viszont tényleg csodálatosan működik. Tényleg nem értem a sok negatív véleményt, olyan, mintha én a zsíros bőrömre száraz bőrre való alapozót vennék, és aztán lepontoznám, mert csillog tőle a fejem...

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. december 23.

monique001

2018. november 11.

Nem az én korcsoportom, de azért nem vártam full ragyafejet sem tőle - az lett.
Illata jó, hidratálás jó, de pattanást okoz.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2018. november 11.

Nem az én korcsoportom, de azért nem vártam full ragyafejet sem tőle - az lett.
Illata jó, hidratálás jó, de pattanást okoz.

Vanille

2017. október 19.

Ezt a krémet édesanyám használja, aki tényleg a krém által feltüntetett, megfelelő korcsoportban van. Ő imádja, és nagyon sokat segít neki. Ezt a véleményt csak azért írom ide, mert nagyon meg vagyok döbbenve azon, hogy olyan emberek véleményezik, akik a közelében sincsenek az 55+ nak és ráadásul csodálkoznak, hogy allergiás reakció alakul ki használat után a bőrükön. Ráadásul egy olyan terméket pontoznak le, ami egyébként nagyon is beválik az ötven fölötti hölgyeknek...
Javaslat: Mindenki használjon a korcsoportjának és bőrtípusának megfelelő ránctalanító krémet, és ne egy olyan terméket pontozzon le, amit nem is neki találtak ki.
Csak a miheztartás végett, édesanyám, és idősebb hölgyismerőseim véleményére alapozva, az ő nevükben igenis öt csillagot érdemel ez a termék.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. október 19.

little.shana

2017. január 25.

Én pár napja használom ezt a krémet, nem az én korcsoportomnak való, anyukámé. Ő szereti, és az állaga szerintem is kellemes (valóban nem túl zsíros), az illatától mondjuk már előre tartottam. Aztán nagyjából 4 használat után olyan sűrűn apró, bőr alatti pöttyök jöttek rajtam ki... Szerintem erre a krémre jött az allergiás reakció, mert más új dolgokat nem használtam. Szóval én többet magamra nem kenem, csak remélem hamar elmúlnak a pöttyök.:(

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. január 25.

CandyCurses

2016. december 19.

Bár nem az én korcsoportomnak van kitalálva, megörököltem, és gondoltam, elhasználom.

Az én bőröm szereti. Azt hinném, 55+ -os krémnek sűrűbb az állaga, de ez hígabb és hamar beszívódik. Nagyon selymes és puha lesz tőle az arcom, felkenés után szinte azonnal és reggel is.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. december 19.

Antioxidánsok: BHT
Hidratálók: Glycerin, Propylene Glycol, Calcium Gluconate
Kémiai hámlasztók: Capryloyl Salicylic Acid

Az összetevő leírása ellenőrzés alatt áll. Hamarosan itt olvashatod!

Fahéjsav, mely bizonyos illóolajokban található meg. A kozmetikumokban illatanyagként használt.

Nagyon kevés információ található erről az összetevőről. A CosIng sima bőrkondícionáló anyagnak sorolja be.

Emulzió stabilizáló és sűrűség szabályozó segédanyag.