L'Oreal Paris

Ár:   3100 Ft   Kategória:   Hidratáló krémek
Kiszerelés:   30 ml   Bőrtípus:   Száraz, Normál

A krémet és az összetevőket feltöltötte: Zita0606, Módosítva: 2018. május 25.

Kategória:   Hidratáló krémek
Bőrtípus:   Száraz, Normál

Vitaminkoktél 92%-ban természetes összetevőkből. Ragyogást adó színezett hidratáló krém a természetes megjelenésért. Sárgabarackolajjal, zöldtea-kivonattal és antioxidáns E-vitaminnal gazdagítva. Könnyű, akár egy fátyol és hidratálja a bőrt.

5 árnyalatban kapható

Ár: 1500 Ft , Eladó: samuhenrietta
Állapot: Új, Helyszín: Budapest, fizetés: Személyes átvétel vagy foxpost
Ár: 700 ft , Eladó: ANDREAA
Állapot: 1x próbált, Helyszín: Nyíregyháza, fizetés: Sima posta, ajánlott posta, foxpost vagy személyesen átvehető Nyíregyháza Korzónál

neakardtudnihogyki

2019. augusztus 10.

Leertekelve vettem meg ezt a termeket mert ebben a melegben nem minden esetben van kedvem alapozot viselni.... a szemdokonnel vizhianyos a borom egy reszben de egyebkent teljesen normal es problemamentes a borom...

Nem vagyok egy nagy sminkmester az iq-m addig jut el ebben a temaban hogy megbirom allapitani a megfelelo arbyalatot az arcbirnhoz es slussz.......😃
Nekem megfelelo ez a cucc, egysegesebb az arcom tole, arnyalatban is passzol a barna/kreol boromhoz a medium arnyalat.... eloszlatni kezzel oszlattam es semmi kivetnivalot nem talaltam benne...
Az ara nem tudom mennyivel volt olcsobb, L’orealhoz kepest 1700 Forintot adtam ki erte ami szerintem korrekt.....

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. augusztus 10.

Memi1001

2019. május 22.

Juj ez nagyon rossz. :( Féláron sem éri meg. Próbáltam mindennel mindenhogy de borzalmas. Semmi fedés és darabokban jön le az arcomról nagyon csúnya. Mellé borzasztó drága volt még így is. Csalódás!

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. május 22.

csaktimi

2019. május 9.

Csatlakozom az előttem szólókhoz, hatalmas pénzkidobás még féláron is. Csodát vártam, jól pofára estem. Nem gondoltam volna hogy a loreal ilyen minőségtelen termékkel szúrja ki a szemem. Képtelenség eldolgozni, foltos, és oké, BB krém, de abszolút 0 fedés. Nem szeretném kidobni, ezért megpróbálom keverni alapozóval de nem sok reményt fűzök hozzá. Az 1500 forintos Essence alapozómnak szebb a végeredménye...

UPDATE: újra elővettem, hátha címszóval, meg hát megrögzött reménykedő vagyok. Úgy kentem el mint egy hidratálót, ecsettel vagy szivaccsal nem is próbálkoztam. Egész szépen beszívódott már azt hittem én vagyok a hülye. Persze nem fed meg átfénylik baromi gyorsan de ad egy viszonylagos alaptónust. Ez szép és jó, viszont 2 nap használat után a szám környéke tele lett pattanással, jönnek ki egymás után. Azt hiszem megőrülök, nem is tudom hogy magamra haragudjak-e vagy arra aki ezt a szart megcsinálta. KUKA!

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. május 9.

PrincessMarshmallow

2019. február 21.

Borzasztó termék.
Ahogyan a többiek is írták, nehéz eldolgozni az arcon. A pár hónap alatt, míg használtam rengeteg technikát kipróbáltam:
Először szivaccsal igyekeztem eloszlatni a terméket, de semmit sem ért. Nagyjából foltokban gyűlt meg az arcomon, alig lehetett eldolgozni.
A második próbálkozásnál a kezeimmel, ujjaimmal dolgoztam el a bb-t. Ez sokkal jobb megoldás volt, de szintén iszonyúan foltos és darabos lett a végeredmény.
A harmadik technika az volt, hogy egy hidratálóval kevertem, majd szivaccsal, ütögető mozdulatokkal egyengettem el. Ez vált be a legjobban.

Alapvetően kicsit barackos árnyalatú a termék, így kissé elüt az én sárgásabb tónusomtól, de egyáltalán nem szembetűnő púderezés vagy baking után. A világos árnyalatot használtam, nem volt sötét.
A remek színárnyalat ellenére sajnos a bb formulája rettenetes. Extrém gyorsan beissza magát a bőrbe, ezért olyan nehéz eldolgozni, és darabos, foltos marad. Van, hogy meggyűlik az arcon, valahogy összecsomósodik, vándorol. Nem kölcsönöz természetességet a bőrnek.

Az árát tehát egytalán nem éri meg. Soha nem venném újra és sajnos nem tudom ajánlani ezt a bb krémet.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. február 21.

Borzasztó termék.

ritaszlk

2019. február 15.

Először kézzel vittem fel a krémet és teljesen rossz minőségű volt. Ugyanaz a probléma amit mások is leírtak, viszont kipróbáltam úgy is, hogy az arcom száraz volt (előtte hidratált bőrre kentem fel) illetve ecsettel vittem fel, és úgy már teljesen korrekt volt a fedése :) ha nem lett volna ez a probléma az elején, megérne 5 csillagot is

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. február 15.

Glori8

2018. december 31.

Nagy csalódás volt ez a termék, hihetetlen hogy tudnak ilyet piacradobni. Ha nagy nehezen el is dolgoznod a végeredmény foltos,csíkos ,meg ül az arcomon az egész, sőt még pereg is. Ilyennel még nem találkoztam, nagyon meglepődtem.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. december 31.

Rohonczifanni

2018. november 30.

Müllerben kaptam rá 30% kedvezményt. Még így sem érte meg... Azt hittem tényleg nagyon jó ahogyan a reklámok szóltak.. HÁT NEM. Nehezen sikerült kitalálnom melyik is az én árnyalatom, majd amikor élesben teszteltem az arcomon, kicsit meglepődtem.. Annyira sárgás a színe ,hogy hihetetlen.. Eldolgozni meg sem lehet próbálni ( esetleg más alapozóval keverve) FOLTOS még akkor is ha sikerült csodálatosan eldolgoznod. Beszívódása csalódás, azt hittem hajszárítóval kell megszárítanom. Viszont a hidratálásával én megvagyok elégedve. Nekem azóta sokkal szebb a bőröm habár nemtudom ,hogy ez annak köszönhető ,hogy ezt használom vagy annak ,hogy esténként lemosom a sminkemet. xD

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. november 30.

Elisaday

2018. november 9.

A legborzalmasabb bb krém, amit valaha próbáltam. Totál pénzkidobás, 1 forintot nem ér. És kb -10 csillag. Eldolgozhatatlan sz@r, a medium színe csodás mustársárga, de emellett nulla a fedése. A pórusokba úgy beleül, hogy szerintem még annál is tág pórust mutat, akinek nem az. Pöttyös a fejem. Én nem értem, hogy ezt az eredetileg jó bb krémet miért változtatták egyre rosszabbá. Az ősverzió még nagyon jó volt, aztán jött egy sokkal rosszabb, aztán javítottak rajta valamicskét és most ez a botrányosan sz@r. Senki se vegye meg, féláron se!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2018. november 9.

gloriaaa

2018. október 25.

Szintén Glamour napokon fél áron jutottam hozza, de még azt is sajnálom utólag. Nem lehet normálisan eldolgozni, morzsolódik, foltos, sehogy sem jó. A fedése is kritikán aluli, bár tisztában vagyok vele mit takar a BB krém kifejezés, de mivel hidratálni nem hidratál legalább fedne...de azt sem. Hatalmas csalódás.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. október 25.

Zs987

2018. október 23.

Glamour napokon fél áron vettem de utalóga még igy is sajnálom a érte a pénzt, egyszerűen sehogysem lehet eldolgozni, foltos marad teljesen használhatatlan

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. október 23.

Antioxidánsok: Tocopherol, Camellia Sinensis (Green Tea) Leaf Extract
Gyulladáscsökkentők: Salicylic Acid, Camellia Sinensis (Green Tea) Leaf Extract
Hidratálók: Glycerin, Camellia Sinensis (Green Tea) Leaf Extract
Kémiai hámlasztók: Salicylic Acid, Citric Acid

Alkoholok: Alcohol Denat., Myristyl Alcohol, Cetearyl Alcohol, Stearyl Alcohol
Emolliensek: Dicaprylyl Ether, Caprylic/Capric Triglyceride, Dicaprylyl Carbonate, Myristyl Alcohol, Cetearyl Alcohol, Prunus Armeniaca (Apricot) Kernel Oil, Glyceryl Stearate Citrate, Stearyl Alcohol, Cocos Nucifera (Coconut) Oil, Butyrospermum Parkii (Shea Butter), Helianthus Annuus (Sunflower) Oil, Camellia Sinensis (Green Tea) Leaf Extract
Emulgeálószerek: Cetearyl Alcohol, Glyceryl Stearate Citrate, Stearyl Alcohol, Xanthan Gum, Cetearyl Glucoside
Fényvédők: Titanium Dioxide
Tisztítószerek: Stearyl Alcohol, Xanthan Gum, Myristyl Glucoside, Cetearyl Glucoside
Illatanyagok: Benzyl Alcohol, Parfum/Fragrance, Neohesperidin Dihydrochalcone, Limonene, Linalool, Hexyl Cinnamal, Benzyl Salicylate, Citronellol, Alpha-Isomethyl Ionone
Színezékek: Titanium Dioxide / CI 77891, CI 77491, CI 77492, CI 77499, Iron Oxides
Tartósítószerek: Benzyl Alcohol, Sodium Benzoate, Potassium Sorbate

Stearyl Alcohol ti I eo I eu I al 2 2

A kozmetikumokban illatanyagként és maszkoló (a nem szükséges anyagokat semlegesítő, elnyomó) segédanyakgént használt. Az élemiszerekben is megtalálható mesterséges ételízesítőként (E959).