L'Oreal Paris

Ár:   1999 Ft   Kategória:   Hajápolók

A krémet és az összetevőket feltöltötte: siss, Módosítva: 2020. május 22.

Ár:   1999 Ft
Kategória:   Hajápolók

Levendula-, szója-, kókuszolajat tartalmazó hidratáló hajbalzsam érzékeny fejbőrre és száraz hajra.

Nem tartalmaz szilikont, parabént, színezékeket. Vegán.

Foxppy

2021. február 17.

Meg karacsonyra kaptam regen ajandekba, es most nyaron kellett hozzanyulnom eloszor. El vagyok ajulva tole! Egyetlen egy negativum, hogy a tubust foggal-korommel kell kibontani, annyira jol zar :D. Levendulamanias vagyok, a samponjat is hasznalom, nagyon szepen apolja a hajamat. Egyszeruen nagyszeru!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2021. február 17.

Mona29

2020. július 9.

Már nem gyártják? Nem igaz! Véletlenül vettem meg, nem ezt akartam, de nagyon bejött. Hajtőre nem használtam, csak a hajhosszra. Oda viszont nagyon bevált. Derékig érő, hennázott, vékony szálú hajam van. Erre hosszra is bőven elég volt egy diónyi mennyiség. Nagyon sokat segített a kifésülésben. A töredezésben nem segített, de is ígéri (én pedig nem hiszek benne). Az illata nagyon erős levendulás, de az a kellemes típusú, nagyon sokáig megmaradt a hajamban. A flakon nagyon sokáig elég volt.
Egyedül a flakonnal gyűlt meg a bajom. Annyira jól zár, hogy többször volt, hogy nem tudtam kinyitni, a zuhanyzó alól a páromat kellett hívnom segítségül vagy egyszerűen kihagytam a használatát. Egy olcsóbb terméknél sem tudom ezt elfogadni, de egy drágábbnál még annyira sem. Tudom, hogy a problémát egyszerűen meg lehetne oldani úgy, hogy áttöltöm egy másik flakonba. De ehhez most nem volt kedvem, időm és nehogy már töltögetni kelljen egy terméket, ha kényelmesen akarom használni. Szóval ezért levonok egy csillagot.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2020. július 9.

danna113

2020. május 21.

Amennyire utáltam a samponját, annyira szerettem ezt. Na nem azért, mert tökéletes eredményt adott, mert ez nem igaz, hanem mert hennával való festés után a hajat nem szabad szilikonnal kezelni, mert a festésnek annyi, viszont utána a haj borzasztóan sprőd, a hennát kimosni egy rémálom és kitépem a hajam felét minimum közben. Ezen pedig ez a termék gyönyörűen segített. Igazából másra nem használtam, mert egyszerűen nem volt elég a hatása minden napos használatra, derékig érő, vékony szálú hajra, aminek az alja még szőkítve is van. Nincs benne semmi extra, nem lesz tőle puhább a haj, vagy fényesebb, könnyebben kezelhető.
Viszont a festést nagyon megkönnyítette azzal, hogy kimosáskor volt mit raknom a hajamra, hogy ki tudjam belőle a hennát mosni/fésülni (aki használta már tudja, milyen macerás). Adok neki emiatt négy csillagot, mert nekem erre bevált, de csakis erre.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. május 21.

amadea7

2019. november 10.

Amióta csak kapni lehet, számomra ez a No1. Finom, kellemes levendula illata van, jól fésülhetővé, puhává teszi a hajam, főleg uszoda után, és sokáig kellemes illatot ad.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2019. november 10.

Fujituli

2019. szeptember 26.

Egy nagyon sűrű és nehézfegyverzetű balzsamról van szó - ami öblítés után semmit nem csinál. Finom illatot ad a hajnak és kész. Nem lesz tőle extrán selymes tapintású tincse az embernek. Amint egyszer lemosta az ember, ez a balzsam olyan mintha sose lett volna felkenve. Sajnos a kedvenc termékeim a kategóriából a fodrászkellékestől beszerezhető professzionális kencék - amihez képest a drogériás l'oreal összemérhetetlenül és nevetségesen hatástalan.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. szeptember 26.

anitaanett

2019. április 22.

A samponnal együttesen használtam. Szintén nagyon kellemes levendula illata van, nagyon szerettem. Több mint fél évig elég volt, amikor már kevés maradt az alján, akkor szétvágtam a tubust, így teljesen ki lehetett üríteni. Szeretem a tubusos csomagolású termékeket, pont ezért.
Itt is csak azt tudom írni, hogy aki szintén oda van a levendula illatért, annak kötelező kipróbálnia, nem fog csalódni benne.
Pár használat után már szép fényes, egészséges, puha tapintású haj a végeredmény.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. április 22.

DiamondStoni

2018. november 19.

Nagy reményeket fűztem hozzá, de ugyanúgy ahogy a samponja sem győzött meg, ettől sem vagyok elájulva. A samponjának is és ennek is mű levendula illata van, semmi köze a levendula/levendula olaj illatához vagy max. egy nagyon távoli rokona, gagyi kivitelben. Száraz hajúaknak és olyanoknak, akiknek sok hajuk van, nem ajánlom mert nem egy gazdag formula. Nekem extrém göndör hajam van, csak hajmosáskor tudom kifésülni, ez a balzsam sajnos semennyire nem teszi könnyebben fésülhetővé. Tavaszra-nyárra még lehet hogy jó lesz, amikor valami könnyed hidratálásra vágyom. Ja és plusz negatívum, hogy a kupakját baromi nehéz kinyitni, úgyhogy a körmökkel csak óvatosan!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. november 19.

Adec56

2018. november 5.

Azért vettem meg, mert szulfát-, parabén- és szilikon mentes, valamint mert érzékeny fejbőrre ajánlják, illetve élek halok a levenduláért. Eleinte nem sok eredményt tapasztaltam. Úgy voltam vele, hogy semmivel sem másabb, mint más balzsamok, ennek sincs különösebb eredménye...De mostmár olyan egy hónapja használom és végre tapasztaltam változást, nagyon finom puha lett a hajam. És az illata is nagyon kellemes, bár szerintem az igazi levendulához nem sok köze van, inkább olyan púderos illatnak mondanám. Mostmár azt mondom, hogy meg vagyok vele elégedve. Remélem nekem nem fogja szárítani a hajam...egyelőre nem tapasztaltam ilyet.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. november 5.

dharma7

2018. június 19.

A samponjával együtt használtam, és az elsō hetekben csodaszernek tūntek együtt. Dússá, puhává, élettel telivé varázsolta a hajam; madarat lehett volna fogatni velem, hogy végre megtaláltam, amit évek óta kerestem! :) Viszont az elsō hónap után sajnos hihetetlenül elkezdte szárítani a (vèkony szálú) hajam, így végül a második hónap végén elhagytam a használatát. A samponját továbbra is imádom, de sajnos a balzsamot az én hajam hosszabb távon nem szereti.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. június 19.

martini11

2018. június 17.

Sampon, olaj, pakolás. Mindhárom levendulásan. Múltkor eláztam hajmosás után három nappal és olyan jó illata volt a hajamnak, hogy még a körülttem levők is keresték a levendula ültetvényeket. Nagyon szuper termékcsalád .

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. június 17.

Hidratálók: Glycerin, Caprylyl Glycol