KRÉMEK MÁRKÁK ÖSSZETEVŐK ELADÓ MAGAZIN BLOG Belépés

L'Oreal Paris

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Hajápolók

A krémet és az összetevőket feltöltötte: lovecreams, Módosítva: 2017. június 30.

Kategória:   Hajápolók

Koriander-, kókusz- és szójaolajat tartalmazó tápláló hajmaszk gyenge, sérült hajra. Nem tartalmaz szilikont, parabént és színezéket.

Kinga79

2017. november 21.

UPDATE 2017.11.21: minden második mosás után hamar nagyon zsíros lesz a hajam tőle, hiába nem kenem a fejbőrömre. A töredezett hajvégeket szépen eltünteti, arra tökéletes. Hajhullás megmaradt, bár nem ígérte, hogy megszünteti.

Egyike vagyok a szerencsés tesztelőknek. Ráadásul, kaptam még egy sampont is hozzá, mert nagyon sokára küldték el.

A sampon kiszerelés pumpás, ami szerintem nagyon praktikus. Az illatát imádom, sokáig érezhető, gyógynövényes illat.
A maszk illata is ilyen. Finom tapintású és ha beszárítom jó tartású lesz a hajam, nem lapul le rögtön, mint egyébként.Kevés, vékony szálú hajam van.
Egyelőre 3 csillag, mert ennyi pénzért jó lenne, ha ki tudnám bontani könnyen a hajamat, de sajnos nem könnyíti meg a kifésülését. Bár lehet, a balzsama kellene még hozzá. Tervezem, hogy beszerzem, de csak később. Várok még néhány mosást.

Ugyanis az első használata után 5!! napig tök jó volt a hajam, nem zsírosodott.

A második használat után viszont már 3 nap múlva ráfért volna egy mosás.

Tegnap használta harmadszorra, kíváncsian várom.

Később frissítek.

Kinga79
Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. november 21.

Ugyanis az első használata után 5!! napig tök jó volt a hajam, nem zsírosodott.

A második használat után viszont már 3 nap múlva ráfért volna egy mosás.

Tegnap használta harmadszorra, kíváncsian várom.

Később frissítek.

agnesbagi

2017. november 18.

Itt a Krémmánián nyertem tesztelésre, kb. másfél hónapja használom. Az illatát én imádom, ha a fürdőszobában járok, néha csak úgy megszagolom :-), de ez tényleg egyéni ízlés kérdése. Ezen kívül kifejezetten pozitívumokat nem nagyon tudok róla elmondani, igazából teljesen átlagosnak tűnik egyelőre a hatása. Volt már ennél olcsóbb maszkom, amitől szebb lett a hajam. Ha hosszabb távon javul a helyzet, akkor mindenképpen visszatérek és frissítem a véleményem :-)

agnesbagi
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. november 18.

LondonBee

2017. november 17.

A samponnal együtt használom, amit tesztelésre kaptam. Samponozás után a hajam elég száraznak és gubancosnak érződik, de miután felteszem a maszkot, ez hamar megváltozik. Nem kell belőle sokat használni, jól terül a hajszálakon, bár az öblítés elég hosszadalmas utána. Könnyen fésülhető lesz tőle a haj, fényes és jól formázható. Az illata nagyon erős, szokni kell, de kellemes. Nem érzem nehéznek a hajamat szárítás után, nem lapul le.
A hajerősítő hatásáról még nem tudok írni, mert nem használom hónapok óta, de majd arról is beszámolok. ^^

LondonBee
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. november 17.

FanniL

2017. november 17.

A hajam megadta magát a szőkítéstől még a nyár folyamán (azóta természetesen újra barna-lány-a-szomszédból :) ), dús és vastagszálú a hajam (eredetileg), szeretném visszakapni a hamar letöredező lestrapált helyett. Eddig szuperül hozza, amit ígér, bámulatosan puha lesz tőle a hajam, az illatát még másnap is érzem. Eddig nagy piros pont:)

FanniL
Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. november 17.

clara12

2017. november 13.

Az én hajamra ebből kevesebb is elég mint más termékből, jó puha lesz tőle a hajam (mint minden más pakolástól). Az illata nagyon erős, másnap is erősen érződik, nekem kifejezetten nem tetszik az illata, de nem kellemetlen. Jó termék csak nem ennyiért, szerintem egy fele ennyibe kerülő pakolás ugyanezt tudja.

clara12
Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. november 13.

viewxy

2017. november 13.

Tesztelésre kaptam a samponnal együtt, használtam együtt is külön is. Együtt nem jött be a sampon miatt, külön azonban egész jó, az állaga furcsa, olyan kicsit nyúlós vagy nem tudom, de nem rossz értelemben. Az illata jó, nekem tetszik. Rengeteg kell belőle és elég pici a tégelye, ráadásul jó drága is. A hatása tetszik, szépen göndörödik tőle a hajam, viszont hogy erősödött volna, nem tudom. Inkább balzsam hatása van, mint hajpakolás, mert csak a felületét vonja be valami réteggel. Kár, hogy "botanicals" mégis olyan mű, amilyen az összes többi l'oreál termék.

viewxy
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. november 13.

florentina

2017. november 8.

Az illata nekem nagyon tetszik, az állaga is jó, könnyű eloszlatni a hajon. Viszont számomra olyan érzés, mintha maradna a hajamon egy réteg utána, amit egyszerűen nem tudok lemosni. Vékony szálú, gyorsan zsírosodó hajam van, és ettől még kicsit jobban zsírosodik. Kifésülni könnyű a hajat utána, viszont gyorsan zsírosodó hajra nem ajánlom!

florentina
Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. november 8.

rose

2017. november 4.

A csomagolása, az illata, a kiszerelése, az állaga nagyon-nagyon tetszik, épp ezért sajnálom, hogy az én vékony szálú hajamat nagyon elnehezítette, és gyorsabban is zsírosodott tőle, mint általában. Ki fogom próbálni hajmaszkként éjszakára, majd lemosom, hátha így jobban tolerálja a hajam, de sajnos két csillagnál többet így sem tudok rá adni, főleg, ha az árát nézem. Sűrű, vastag szálú hajra viszont szuper lehet!

rose
Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. november 4.

Astrid

2017. október 29.

Tesztelsére kaptam! Imádom! A samponnal együtt kaptam. Mindkettő együtt remekül szuperál de ha külön használnám csak a pakolást és egy másik fajta sampont akkor is nagyon jó hatása van(kipróbáltam) :) Mindkettőnek az ára kissé borsos de megéri. Ilyen jó hajpakolásom még nem volt, újra fogom venni mindenképp! Szép fényes és puha lesz tőle a hajam. Az illata a hajamnak utána mintha befestettem volna a hajam :D érdekes és fűszeres. Remek termék!

Astrid
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. október 29.

tthfnn

2017. október 25.

Sampon mellé kaptam ajándékba a játékba. Olyan érdekes mert mikor felrakom, rajta hagyom a hajamon olyan száraznak érzem, de miután megszárítom nagyon puha, és hihetetlenül fényes lesz . Összességében elégedett vagyok vele. :)

tthfnn
Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. október 25.

Hidratálók: Glycerin, Propylene Glycol, Caprylyl Glycol