L'Oreal Paris

Ár:   2790 Ft   Kategória:   Hajápolók

A krémet és az összetevőket feltöltötte: lovecreams, Módosítva: 2017. június 30.

Kategória:   Hajápolók

Koriander-, kókusz- és szójaolajat tartalmazó tápláló hajmaszk gyenge, sérült hajra. Nem tartalmaz szilikont, parabént és színezéket.

Ár: 1000 Forint , Eladó: ellla18
Állapot: Bontatlan,Új, Helyszín: Miskolc, fizetés: Személyesen,nem postázom
Benedetta88

2019. március 4.

Az egész termékcsaládnak az illata a legnagyobb erőssége. A sampon és a balzsam nálam nem nyert, talán ez a pakolás ért el jobb eredményt, de pihe-puha hajam nem lett tőle sem, sőt inkább száraznak éreztem.

Benedetta88
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. március 4.

orsi0210

2019. január 11.

Finom gyógynövényes illata van, ami hajmosás után még 1-2 napig érezhető a hajamon :) (Mellesleg ezt nem sok hajápolási termékről tudom elmondani...).
Hatását tekintve nem rossz, különösebben nem puhította a hajamat, de a hajvégeket megfelelően ápolta, védte.
Nem csodaszer, de egyáltalán nem bántam meg, hogy megvettem. :)

orsi0210
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. január 11.

Nem csodaszer, de egyáltalán nem bántam meg, hogy megvettem. :)

beauté

2019. január 6.

Nemrég fogyott el, elégedett voltam velem. Könnyen ki tudtam fésülni a hajam végét, és puha lett. Én mint balzsam használtam a hajam végére. Így nekem nem zsírosította a hajamat.

beauté
Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. január 6.

redheadvrouw

2018. november 19.

Nalam sajnos kozepesen teljesit. Nagyon szaraz, gyenge, vastagszalu a hajam. Mar amikor felkenem is erzem, hogy na ettol nem lesz annyira puha. Es valoban, 15-25 percet szoktam fenthagyni a pakolasokat, es mikor lemosom erzem, hogy nem eleg puha. Viszont abbol a szempontbol erdekes, hogy ez a nem kiemelkedo puhasag a kovetkezo mosasig marad es nincs ra ingerem, hogy olajozgassam szarazon a veget random, amikor kedvem tartja. Mas maszkok inkabb ugy viselkedtek nalam, hogy mosas utan tok jo puha a hajam, aztan masnap vagy harmadnap mar tok szaraz az egesz. El fogom hasznalni azert, felvalta az eddig leginkabb bevaltakkal, de tovabbra is keresem az igazit. A Hair Foodnal mindenkeppen jobban teljesit, ha valakinek ez szamit. Az illata pedig kovetkezo mosasig a hajban marad, nekem meg epp elviselheto ennyi gyogynoveny illat.

redheadvrouw
Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. november 19.

Lencseee

2018. november 12.

Sajnos, ez nem jött be. Itt kaptam tesztelésre, amit ezúton is köszönök!!!:-) Annyira szerettem volna szeretni, de így a 4. alkalmat követően be kell látnom, hogy nagyon elnehezíti a hajat, vagy az öblítési technikám romlott el, amivel eddig nem volt probléma. A hajvasalást követően összeragad a hajam, olyan, mintha már 2 napos lenne, 2 napos állapotában pedig úgy néz ki, mintha egy hete nem frissítettem volna a frizurámat...selymesnek selymes, de olyan már rögtön másnap, mintha zsíros lenne...Nem jó nekem! Természetesen a hozzákapott samponnal használom, amit előtte magában is kipróbáltam, de tartalékoltam azért ehhez a hajmaszkhoz is. (A sampon teljesen jó, 4 csillagos, semmi extra, de amit ígér azt betartja.) Tekintve az árát, összevetve a kellemetlen hatásával, ez nekem a közepesnél rosszabb. Ha engem kérdeznek róla, én biztos nem ajánlom. Főleg azért fájdalmas ez, mert a kétszer ekkora mennyiségű food maskok egy másik márkától olcsóbban jobban (sőt, igazából teljesen jól!) muzsikálnak...ha van rá ilyen alternatíva, nincs is értelme ennek megvételén elgondolkodni. És én még úgy is csalódott vagyok, hogy ezért nem adtam ki pénzt! (biztos, kipróbáltam volna, mert annyira "egyben" van a leírása, amit ígér, amilyen igényes a csomagolás, meg az összetétel...)

Lencseee
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. november 12.

Kinga79

(!)
2018. október 29.

UPDATE II:megmondom őszintén, nem nagyon használtam, mert a Balea sensitive sampon + Pantene hajolaj bevált. Csak eszembe jutott, hogy egy éve bontottam ki, ne romoljon meg, hiszen majdnem tele még a sampon flakonja. Év elején melírozva lett a hajam. Lehet ezért, de semmi hatását nem érzem már a hajápolójának, sem a pakolásának. Az illata pedig már nem tartós. Tuti nem veszem újra.

UPDATE 2017.11.21: minden második mosás után hamar nagyon zsíros lesz a hajam tőle, hiába nem kenem a fejbőrömre. A töredezett hajvégeket szépen eltünteti, arra tökéletes. Hajhullás megmaradt, bár nem ígérte, hogy megszünteti.

Egyike vagyok a szerencsés tesztelőknek. Ráadásul, kaptam még egy sampont is hozzá, mert nagyon sokára küldték el.

A sampon kiszerelés pumpás, ami szerintem nagyon praktikus. Az illatát imádom, sokáig érezhető, gyógynövényes illat.
A maszk illata is ilyen. Finom tapintású és ha beszárítom jó tartású lesz a hajam, nem lapul le rögtön, mint egyébként.Kevés, vékony szálú hajam van.
Egyelőre 3 csillag, mert ennyi pénzért jó lenne, ha ki tudnám bontani könnyen a hajamat, de sajnos nem könnyíti meg a kifésülését. Bár lehet, a balzsama kellene még hozzá. Tervezem, hogy beszerzem, de csak később. Várok még néhány mosást.

Ugyanis az első használata után 5!! napig tök jó volt a hajam, nem zsírosodott.

A második használat után viszont már 3 nap múlva ráfért volna egy mosás.

Tegnap használta harmadszorra, kíváncsian várom.

Később frissítek.

Kinga79
Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. október 29.

Ugyanis az első használata után 5!! napig tök jó volt a hajam, nem zsírosodott.

A második használat után viszont már 3 nap múlva ráfért volna egy mosás.

Tegnap használta harmadszorra, kíváncsian várom.

Később frissítek.

galambi

2018. október 6.

Én a samponjával együtt használom balzsam helyett. Hagyom pár percig a hajamon és utána jól kiöblítem. Szárítás után finom puha tapintású a hajam. Nekem tetszik az illata is.
Eredeti áron nem hiszem, hogy megvenném, de akciósan mindenképpen.

galambi
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. október 6.

Eredeti áron nem hiszem, hogy megvenném, de akciósan mindenképpen.

zsofiab

2018. augusztus 14.

Sajnos nem tud többet mint más hajpakolások. Elég kicsi a kiszerelése és mégis elég borsos az ára ehhez képest. Az illata nekem tetszik, napokig érezhető, mások is megdicsérték, de ápolás szempontjából nem tudok beszámolni semmi kiemelkedő tulajdonságról.

zsofiab
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. augusztus 14.

szuleildi

2018. augusztus 8.

Együtt használtam a samponnal és a balzsammal. Kifejezett erősítő hatást nem vettem észre, de egész kellemes tapintásúvá teszi a hajat, és nem zsírosítja. Az illata nekem tetszett, nem túl erős. Összességében nem volt rossz,de nem fogom újra venni.

szuleildi
Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. augusztus 8.

Alaina12

2018. június 1.

Akciósan vettem a Rossmannban, 749 Ft-ért. Sokat vártam tőle, mert az eredeti ára borsos. Sajnálom, hogy a boltban nem szagoltam bele, az illatától egyenesen rosszul vagyok, pedig nyitott voltam rá, megpróbáltam befogadni, amikor kipróbáltam. Az ápoló hatását nem vonom kétségbe, puha lett a hajam, de egyben nehéz és másnap már zsíros is. Nekem egyáltalán nem jött be. :( Odaadom Anyunak, ő szereti ezeket a gyógynövényes illatokat.

Alaina12
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. június 1.

Hidratálók: Glycerin, Propylene Glycol, Caprylyl Glycol