KRÉMEK MÁRKÁK ÖSSZETEVŐK ELADÓ MAGAZIN BLOG Belépés

L'Oreal Paris

Ár:   2790 Ft   Kategória:   Hajápolók

A krémet és az összetevőket feltöltötte: lovecreams, Módosítva: 2017. június 30.

Kategória:   Hajápolók

Koriander-, kókusz- és szójaolajat tartalmazó tápláló hajmaszk gyenge, sérült hajra. Nem tartalmaz szilikont, parabént és színezéket.

Ár: 1000 Forint , Eladó: ellla18
Állapot: Bontatlan,Új, Helyszín: Miskolc, fizetés: Személyesen,nem postázom
Ár: 500 , Eladó: zsozsi0205
Állapot: Képen látható, hogy mennyi hiányzik, Helyszín: Szombathely, Nagykanizsa, fizetés: személyes átvétel, posta, foxpost

Helia-D Krémes Hidratáló Testápoló Száraz Bőrre

Helia-D Krémes Hidratáló Testápoló Száraz Bőrre

galambi

2018. október 6.

Én a samponjával együtt használom balzsam helyett. Hagyom pár percig a hajamon és utána jól kiöblítem. Szárítás után finom puha tapintású a hajam. Nekem tetszik az illata is.
Eredeti áron nem hiszem, hogy megvenném, de akciósan mindenképpen.

galambi
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. október 6.

Eredeti áron nem hiszem, hogy megvenném, de akciósan mindenképpen.

zsofiab

2018. augusztus 14.

Sajnos nem tud többet mint más hajpakolások. Elég kicsi a kiszerelése és mégis elég borsos az ára ehhez képest. Az illata nekem tetszik, napokig érezhető, mások is megdicsérték, de ápolás szempontjából nem tudok beszámolni semmi kiemelkedő tulajdonságról.

zsofiab
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. augusztus 14.

szuleildi

2018. augusztus 8.

Együtt használtam a samponnal és a balzsammal. Kifejezett erősítő hatást nem vettem észre, de egész kellemes tapintásúvá teszi a hajat, és nem zsírosítja. Az illata nekem tetszett, nem túl erős. Összességében nem volt rossz,de nem fogom újra venni.

szuleildi
Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. augusztus 8.

Alaina12

2018. június 1.

Akciósan vettem a Rossmannban, 749 Ft-ért. Sokat vártam tőle, mert az eredeti ára borsos. Sajnálom, hogy a boltban nem szagoltam bele, az illatától egyenesen rosszul vagyok, pedig nyitott voltam rá, megpróbáltam befogadni, amikor kipróbáltam. Az ápoló hatását nem vonom kétségbe, puha lett a hajam, de egyben nehéz és másnap már zsíros is. Nekem egyáltalán nem jött be. :( Odaadom Anyunak, ő szereti ezeket a gyógynövényes illatokat.

Alaina12
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. június 1.

Biussss

2018. május 18.

Nagyon szeretem az illatát és az állagát, 1 hónapja használom minden 3.nap de nem igazán vettem észre változást.. féláron vettem így megérte, talán beszerzem a samponját is hátha. :S

Biussss
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. május 18.

boni

2018. május 17.

Nekem bevált, szép fényes lesz tőle a hajam, amit régen tapasztaltam már bármely hajpakolásnál. Az illata is bejön, párom is mindig dìcséri.

boni
Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. május 17.

shatzy

2018. április 25.

Na, azért ez nem egy csodaszer. Ahhoz, hogy valami minimális hatást érzékeljek, rajta kell hagyni a hajon jó hosszan, ennyi erővel a 200Ft-os Baleát is rajta hagyhatom, mert az idő mindegyik pakoláson segít.

shatzy
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. április 25.

FatimeFay

2018. április 9.

Nagyon jó termék.
A hajam rettenestes állapotban volt, amikor elkezdtem használni - köszönhetően egy másik balzsamnak, ami szörnyen kiszárította - fakó volt, gubancolódott, már azon voltam, hogy levágatom. Ez a pakolás konkrétan visszahozta az életbe. (Persze tudom, hogy a haj szerkezetén egy pakolás önmagában nem fog segíteni, de látványra rengeteget javított rajta)
Krémes, vastag a textúrája, egy mogyorónyi mennyiség is elég belőle (kb. mellközépig érő hajam van). Így szerintem megéri az árát, mert hónapokig elég.
A hajamat hihetetlenül selymessé és fényessé tette. Nem gubancolódott, fésülni is könnyű volt. Nem zsírosította vagy nehezítette el.
Egyetlen negatívuma számomra az erős gyógynövényes illata volt.
Egy csillagot levonok belőle, mert bár jó termék, a végére úgy éreztem, hogy talán hozzászokott a hajam (vagy más történt) és már nem hidratált kellően. Valamint most a sárga verziót használom és azt eddig jobbnak érzem az én száraz hajamra.

FatimeFay
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. április 9.

Nagyon jó termék.
Egyetlen negatívuma számomra az erős gyógynövényes illata volt.

Litta

2018. április 3.

A narancssárga változata után ez volt a következő, amit kipróbáltam. Ennek hígabb az állaga, és jobb az illata is szerintem. Viszont ez is ugyanolyan jól eloszlatható, és a derékig érő nagyon dús hajamra elég egy nagyobb diónyi mennyiség, szóval az ára és a kiszerelése ne tévesszen meg senkit, nagyon gazdaságos. Észrevehetően sokkal könnyebben ki tudom fésülni a hajam, utána, puha és fényes lesz, és az illata is elég sokáig érezhető. A tégelybe szagolva valóban tömény egy kicsit, de a hajon már csak kellemesen enyhe illat marad. A Rossmannban kiárusítás van belőle, mindössze 1500 ft volt, és amikor a pénztárosnál rákérdeztem, a gyanúm sajnos beigazolódott, megszűnik!!! Nem hiszem el, pedig olyan jó kis termék, végre egy olyan hajpakolás, ami szilikon és parabén nélkül is hatásos.... Nagyon remélem, hogy csak a Rossmannból vonják ki, és más helyeken még kapható lesz, mert nekem nagyon bevált, és nem szeretném lecserélni.

Litta
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. április 3.

muzli

2018. március 23.

Nem tudom eldönteni, hogy mennyire jó. Nem rossz, de egy kicsit többet vártam tőle. Nem tudom, hogy újra venném-e.

muzli
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. március 23.

Hidratálók: Glycerin, Propylene Glycol, Caprylyl Glycol